donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Zetor
soltys48    19713
4 minuty temu, kanalia36 napisał:

Yoda to co ty masz zamrazarkę dla piwa??? Ja mam od 10 lat taką na 320 l i dwa kabany po 150 kg wchodzą z wyrobami  wiec bysio także.

A swoją drogą najtańszy sposób to klejnoty korone danego króla dać królewiczowi i po problemie . Nawet jak król osiągnie wiek sprawczy  30 lat)))) to ma cenę dobrej królowej więc strata jest 1 zł   reasumując 700-800 zł  tylko straty a nie handlarzy dorabiać

Szacun tyranek

w końcu porządnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kentar bo co innego jest dla siebie co innego na sprzedaż. Jak ktoś cię dziabnie to dla siebie w najgorszym razie wykroczenie i mandat a dla kogoś to już przestępstwo i prokurator. 

Ja dla siebie bije bez skrępowania dla kogość nie ma mowy nawet mu świni nie sprzedam bo raz ze mi się to nie opłaci a dwa potem musze w papierach prostować. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

No właśnie. Po cichu dużo można. Ale nie każdy ma sąsiada co oficjalnie nic nie widzi i nie donosi. Oczywiście nie twierdzę że ja mam złych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Kentar napisał:

No chyba, ze pare swinek lata bez kolczykow...:) Tez popularna taktyka.

Kentar nic nie lata bez wszystko legalne))))) co ja poradze ze po wizycie mojego rzeźnika mam konflikt z mamusią świnką )))) ja widzę o jedno dzieciatko mniej niż ona.))))) Albo ona nie zna się na matematyce albo ja  dyskusja trwa aż do odsadzenia))))

Innym sposobem  na kaleki jest wykorzystanie  sił  natury. o nieszczęściu wyzionienia ducha należy powiadomić miejscowego proboszcza  i zawołać firmę pogrzebową. Zgodnie z przepisami ciało ma czekać na zewnątrz  nieraz 2-3 dni a tyle wilków teraz grasuje po lasach  ze po 3 dniach to bizuteria zostaje dowod osobisty i buzia  a ciało wilki zabrały w zamian za wode ognistą. Wodę ognistą i buzie bierze dom pogrzebowy  dowód osobisty odpowiedni urząd stanu cywilnego a wilki mają wyżerke na pare miesięcy))))))

Edytowano przez kanalia36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Ja tak z innej beczki co z cenami naprawdę na dół,mam na sprzedaż 5szt nie wiem czy czekać .2hf,1sm,2ang 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Do swiat mlyn bydla bedzie jak co roku wiec conajwyzej moze isc w dol, a co nowy rok przyniesie? Niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, karolr2 napisał:

Według tej mapy, to gdzie my jesteśmy?

received_716271475522965.jpeg

Ale do raju mamy blisko 😎 , no może tylko Słowacja ma bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713
8 godzin temu, Kentar napisał:

Do swiat mlyn bydla bedzie jak co roku wiec conajwyzej moze isc w dol, a co nowy rok przyniesie? Niewiadomo.

Biorąc pod uwagę to co było w inne lata powinna być podwyżka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

to po ile te byki na dzisiaj są?? Mam propozycje za ładne hf od jednego 6,6 netto od drugiego 6,7. w tym tygodniu pojadą chyba w swoją ostatnią podróż

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
4 minuty temu, Sokol2 napisał:

to po ile te byki na dzisiaj są?? Mam propozycje za ładne hf od jednego 6,6 netto od drugiego 6,7. w tym tygodniu pojadą chyba w swoją ostatnią podróż

jaki region jesteś bo ja w ubiegłym tygodniu dzwoniłem że też 6,60hf a mieszańce 6,80 gdzie te podwyżki latem też za tyle sprzedawałem .odbiorca słaby Wlkp

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
4 minuty temu, ACoCieTo napisał:

jaki region jesteś bo ja w ubiegłym tygodniu dzwoniłem że też 6,60hf a mieszańce 6,80 gdzie te podwyżki latem też za tyle sprzedawałem .odbiorca słaby Wlkp

no ja też wlkp powiat gostyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
21 minut temu, Sokol2 napisał:

no ja też wlkp powiat gostyn

Kozacki rejon!!! 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Berthold napisał:

Kozacki rejon!!! 😁😁😁

heheh chyba złodziejski. Hermes, Waleński-Pięta,..... tam złodzieji co kupują bydło  więcej jak rolników co  je sprzedaje, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko że jak odstawiasz przez handlarza to masz gwarancję że wy***ia Cię mniej bo to idzie przez niego . A on sobie nie da wmówić że byk wybił się 48% bo inaczej zrywa dostawy . A ta stówa to nie warta ryzyka żeby dać im pole do popisu na ubojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Znowu mnie szlak trafia jak do sprzedania to na dół gdzie tu logika świnie na żywą ponad 6 co oni znad robią naprawdę głupków ,z tego co gadają to się nie zmieni mam na myśli ministerstwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj