donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sokol2    141

w piatek sprzedałem podymie i tak jak zawsze myslałem ze bede musiał wydzwaniać miesiąc za kasą  a przed chwila wchodze na konto a tam cała suma juz na koncie normalnie SZOK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
16 minut temu, Sokol2 napisał:

w piatek sprzedałem podymie i tak jak zawsze myslałem ze bede musiał wydzwaniać miesiąc za kasą  a przed chwila wchodze na konto a tam cała suma juz na koncie normalnie SZOK!!!!

to chyba się pomylil:D 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion2021    38
10 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

tu mam podpisaną umowę i tej ubojni sie trzymam ;) nie musze sie martwić że nie ma chętnych do kupna jak w przypadku handlarzy nieraz jest ... zabierają wszystko nie ważne czy to upasiony belg czy kościska jałówka HF a wiele jest takich ubojni co np. HFów nie chcą brać z tłumaczeniem że im sie nie opłaca tego kupować ... nie ma kłopotu z odbiorem wystarczy zadzwonić lub podjechać i "za chwile" samochód przyjezdza

Duzo sie chwalisz ze umowe masz z OSI tylko co ona ci daje jak cena hu... byla nie umiesz odp!! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Taka afera z bydłem a u Biernackiego mięso szło oporowo cały czas. Nikt nie zmniejszył zamówień a teraz cenę podnoszą, bo brakuje żywca a kontrakty do wykonania są. 


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już prawie wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan89    1
5 godzin temu, Sokol2 napisał:

w piatek sprzedałem podymie i tak jak zawsze myslałem ze bede musiał wydzwaniać miesiąc za kasą  a przed chwila wchodze na konto a tam cała suma juz na koncie normalnie SZOK!!!!

Z łódzkiego jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan89    1

Godzinę temu wjechał handlarz na podwórko, znajomy podesłał  

3 szt.ogladal każdy powyżej 800 kg ,za 1 szt.  mm 7.60 brutto dawał Za 2 pozostałe 7.00 brutto,  

Podziekowalismy mu. 

Ps. Na samochodzie miał 10 szt . Wioskę  dalej kupił 2 czysto mięsne po 8 brutto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, adam87p napisał:

sprzedane dwa hfy 

770 kg i 655 kg po 7.5 zł wszystko brutto

Gdyby ktoś mi dał na dzień dzisiejszy taką cenę to bym bez wahania sprzedał

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223

Aż podzwonię jutro po swoich, tak szybko idzie w górę oby tak dalej... Dzisiaj zakupione kilka jałówek z likwidacji, a przed chwilą przypadkiem jeszcze dwie 40 i 50kg kilkudniowe. Barrdzo dobry zakupowy początek tygodnia 👍


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355
11 minut temu, pedro2 napisał:

Aż podzwonię jutro po swoich, tak szybko idzie w górę oby tak dalej... Dzisiaj zakupione kilka jałówek z likwidacji, a przed chwilą przypadkiem jeszcze dwie 40 i 50kg kilkudniowe. Barrdzo dobry zakupowy początek tygodnia 👍

Male te jalowki czy wieksze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

Wielkopolska, dwie propozycje

HF/NCB do 6.5, MM do 7.50

HF/NCB 7-7.20 MM 7.50

Ceny netto, zastanawiam sie nad druga opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka15ak    34

Mam pytanie w jakim wieku najlepiej dopuszczać jalowki lm i czy byczek roczny załatwi temat jalowki mają po 18miesiecy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No mi się sztuka nie wyświetla . to co tu powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś widziałem na mojej wiosce 3 handlarzy za bydłem widać było że szukają TOWARU .Przed afero nie jeżdzile tak widać że ludzi przetrzymują .I brakuje bydła na sprzedaż

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

No mi się sztuka nie wyświetla . to co tu powiedzieć ?

uuuu a czemu? zobacz w galerii dopiero dodałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

Z Miastkowa proponowali za MO około 700kg po 7 zł ale facet kazał poczekać jeszcze pare dni to może cena się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    45
25 minut temu, stonka15ak napisał:

Mam pytanie w jakim wieku najlepiej dopuszczać jalowki lm i czy byczek roczny załatwi temat jalowki mają po 18miesiecy

 

Wiek ma mniejsze znaczenie niż wyrostowość. Jałówki LM powinny ważyć co najmniej 500 - 550 kg do zacielenia (zwykle w wieku 18 - 22 m-ce). Roczny byczek za mały i za młody. Co njamniej 18 m-cy powinien mieć, żeby dobrze pokrył stado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
1 godzinę temu, artek27 napisał:

Male te jalowki czy wieksze? 

300-600


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj