kuba5150

Restrukturyzacja małych gospodarstw

Polecane posty

kuba5150    0
Dostał już ktoś decyzję w ramach 60 tys dla małych gospodarstw?, a jak nie to kiedy mogę się jej spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adars    0

Czy ktoś składał papiery na RMG z uprawą Aktinidii czyli mini kiwi ?

czy uprawa Aktinidii przechodzi i jaka jest wartość ekonomiczna tej uprawy ponieważ nie potrafię tego nigdzie znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bartek29
      Siema mam pytanie bo tyle osób mi mówi ze gospodarstwa 1-30 ha nie przetrwają nadchodzących lprzyszlych lat mam pytanie czy to prawda
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez noxes
      Witam.
      Mam pytanie dla użytkowników czy też może dla rolników którzy są obeznani w temacie.
      Otóż u mnie na wsi jest problem z obiegiem informacji. niby mamy wlasnego doradcę z ARiMR ale on nic nie mówi o możliwych dotacjach z uni. Ostatnio było np, że można było ułożyć sobie kostke przed budynkami gospodarskimi. Mi by się to przydało, ale niestety nic o tym nie wiedziałem.
      Teraz pytanie, co wiecie o jakiś dotacjach? Czy np sa jakieś dotacje na zmianę dachu na budynku inwentarskim?(jest eternit)
      Ogólnie na co można uzyskac teraz dotację- jakieś maszyny, urządzenia itp itd.
      Nadmienię iż w ARiMR też nie wiele wręc wcale nie można sie dowiedzieć. Liczę na waszą pomoc.
      Myślę, ze jest o odpowiedni dział dla takiego pytania.
    • Przez kissmy...
      na prośbę koleżanki zachęcam do kształcenia się w zakresie rachunkowości gospodarstw rolnych na studiach podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu:
       
      http://podyplomowe.ue.poznan.pl/studia.134.html
    • Przez marcin2057
      Witam, od 1980r. dziadek słownie wziął w dzierżawę wszystkie grunty rolne od pana XY bez żadnej umowy i opłacał podatek za całe gospodarstwo, w 1990r. przepisał na mojego ojca całą gospodarkę i ta słowna dzierżawa przeszła na mojego ojca , w 1994 właściciel zmarł, nie miał żadnych dzieci ani żony tylko brata lecz całe gospodarstwo było na pana XY, do tej chwili od 2011r ja użytkuję całe gospodarstwo i nie wiem czy mogę się już starać o zasiedzenie i teraz od czego mam zacząć i jakie to są koszty. Z tego co się dowiedziałem to nie ma żadnego właściciela i spadkobiercy żyjącego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj