marcin2057

Members
 • Ilość treści

  1063
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Excellent

O marcin2057

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 08/07/1985

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódzkie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. a jak bym dał co 80cm lub wzmocnić ramę główną z ceownika 160 kratownicą ?
 2. Mam w planach zrobić przyczepę do balotów do sianokiszonki i słomy, mam sporo ceowników 160 ze ścianką 4mm niestety zimno gięte. Chciałem zrobić platwormę o wymiarach 6m x 2,45 czy te ceowniki będą dobre czy za słabe ?
 3. marcin2057

  Borowik

  a te armatki hukowe to działają tylko przez 2 dni a potem się oswoją, mi też poryły prawie 7ha łąk i to nawet przy samym ogrodzeniu
 4. marcin2057

  Przyczepa Kassboher

  Garaż niestety nie mój, ładowność w 2 burty 8t pszenicy, trzeciej burty używam tylko do wożenia kukurydzy, koła R20 1100, rama prosta, szczelna do zboża, bo rzepaku nie sieję, sprzedałbym ją lub zamieniła na przyczepę wywrotkę paletową, dodatkowo posiadam 2 koła zapasowe
 5. marcin2057

  Przyczepa Kassboher

  Wywrot na 3 strony, burty dzielone na 3, tył i jeden bok otwierany dołem i górą, hamulce dwuobwodowe idealne, szczelna zarejestrowana jako rolnicza, garażowana Ile można za nią wołać ?
 6. Wszystko w porządku, tylko do siania łubinu to skrzynka za mała
 7. A jaki herbicyd polecacie, gdy łubin na już ok 15-20cm na chwasty szczególnie komosa i rdest powojowaty?
 8. narazie nie da się wjechać bo cały czas mokro, a może rozsiać po wierzchu ręką ? Jak by udało się wjechać to opryskać jeszcze raz po siewie czy czekać do wiosny ?
 9. na środku pola po całej szerokości ok 1ha wygniła pszenica pole opryskane chlorotoluronem po siewie, co polecacie z tym zrobić, tam gdzie nie wygniła dostaje drugie listko ?
 10. czy można lentipurem pryskać po siewie w dawce 2l/ha, bo na etykiecie tylko stosować od fazy 3 liśca, na starych etykietach Tolurex czy lentipur ( ta sama substancja) było napisane bezpośrednio po siewie i od fazy 3-go liścia. Jutro ma zamiar siać Ostrogę i zaraz po siewie prysnąć Lentipurem a jak nie można to co kupić, szczególnie na miotłe a wiosną poprawka na dwuliścienne ?
 11. też jestem ciekaw jak to jest zrobione, a ja mam taki problem, że koło od wytrząsaczy zsuwa się, aż obciera o podajnik kłosowy, wymieniłem już klina, koło i nadal to samo, co może być przyczyną, źle założony pasek ?
 12. nie jest wysokie i da się w nie wjechać bardziej mi chodziło o to czy jeszcze coś pomoże zabieg na T3
 13. pszenica ostroga (i jęczmień jary) zakończyła kwitnienie można ją prysnąć tebukonazolem ?
 14. jest jeszcze sens pryskać tebukonazolem jak już zaczyna być widać ziarna ?
 15. https://www.olx.pl/oferta/zetor-7048-wspomaganie-CID757-IDjrkJY.html#dc6f9caa69 spotkał się ktoś z takim modelem i jak z częściami, czy warto go brać za 18,5 tyś. ?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj