Pawliq

Fiatagrim M100 traci moc

Polecane posty

Pawliq    0

Witam

Dzisiaj pojechalem swoim M100 w pole z pługiem i jezdzilem z godzine i nagle ciagnik stracil moc i  delikatnie dymic na bialo. Zgasilem go i nieszlo go zapalic tak jak by sie zapowietrzyl. Sasiad mnie scholowal z pola i jak bylem pod domem zapalil mi bez problemow. Zaczelem nim gazowac i bo dwoch minutach znowu spadek mocy. I tak po kazdym odpaleniu. Dwa tygodnie temu wymienilem wszystkie filtry. Sprawdzilem rowniez pompke wspomagajaca ale podaje ona paliwo a zreszta w zeszlym roku wymienilem ja na nowa.

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

witam wiesz może masz wadliwe paliwo lub wtryskiwacze ci siadają albo pompa jest do  remontu wykręć na początek wtryskiwacze i daj je do sprawdzenia  jak będą w porządku do pompa wtryskowa będzie wymagała  remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez shrek
      witam wszystkich mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi
    • Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie Mf 5613 dyna 4,ale znajomi polecają mi Stayera 4115 mówią że lepszy tańszy i w kabinie bije na głowę mf. Nie wiem którego wybrać? Nie chcę przepłacić i kupić gorszego tylko mocnego silnego i wygodniejszego podczas prac. Ja przywiązałem się do mf (mam mf 375 )ponieważ  wiem czym jeżdżę i wiem że mogę na niego liczyć   podczas większych prac. Ale chcę kupić coś większego i nowocześniejszego. Zastanawiam się jeszcze nad DF5100 ? Którego polecacie? I który jest bardziej wygodniejszy i ma lepszy materiał wykonania?  I jaki jest przedział cenowy? 
    • Przez MateuszZajczkowski
      Witam,
      Szukam opinii na temat New Holland M100, 
      Jestem w trakcie poszukiwania ciągnika i on właśnie wpadł mi w oko
      Potrzebuję paru informacji o nim czy warto goo kupić, jak sprawdza się w pracy, co najczęściej w nim się psuje itp.  
      dziękuję za wszystkie odpowiedzi
       
    • Przez wojcienty
      witam, czy są jacyś użytkownicy ciągnika same laser 150, głównie chodzi mi o moc tego sprzętu bo jak czytam dane techniczne w internecie to podają że ona ma tylko 115 km mocy. czy to prawda?
    • Przez Joda
      Witam! 
      Otóż w niedalekiej przyszłości mam zamiar zakupić nowy siewnik.
      Po głowie chodzi mi Kuhn Integra 3003 (3 metrowy) i właśnie tu pojawia się problem, jest to siewnik dość "duży" (waga ok. 2t)
      I pytanie brzmi: Czy Zetor 12145 dałby sobie z nim radę?
      Czy ktoś z was jest może "w temacie" i mógłby mi pomóc?
      Z góry dzięki
      pozdrawiam
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj