Skocz do zawartości
MateuszZajczkowski

New holland m100, warto?

Polecane posty

Witam,

Szukam opinii na temat New Holland M100, 

Jestem w trakcie poszukiwania ciągnika i on właśnie wpadł mi w oko ;)

Potrzebuję paru informacji o nim czy warto goo kupić, jak sprawdza się w pracy, co najczęściej w nim się psuje itp. ;) 

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

extrabyk    2006

M100 to jeden z ostatnich prawdziwych ciągników ze stajni Ford-Fiat już w pod logiem New Hollanda. Duży jak na swoją moc. Najmniejsza moc z całej serii przy tym samym silniku,skrzyni i przednim moście a to daje większą wyrzymałośc na zmęczenie przez lata ciężkiej pracy. Jest to taki przodek serii TM ale bazujący na dużym i dobrym 6 cylindrowym silniku Forda. Masz tam 100 KM z silnika o pojemności 7,5 L. w 6 cylindrach i bez turbo więc silnik nie wysilony. Trochę już lat mają te ciągniki więc i w mało wysilonym mogą być kłopoty ale tego nie unikniesz. Trzeba dużo szczęścia i spokoju przy oględzinach jak przy każdym ciągniku z drugiej czy nawet piątej ręki ale jak dobrze trafisz to ciągnik na lata a to już nie każda marka i model Ci zagwarantuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

Pełna gama tj. : full mechanik - Shuttle command, mechanik z jednym półbiegiem
- Dual command, semi powershift - Range command oraz full powershift - Power command

Pavel    10

Cześć, odświeżam temat

Poszukuję informacji na temat wyjścia sygnału ls w ciągniku NH M100, jak ktoś ma na takim ciągniku ładowacz, przydało by się zdjęcie miejsca wpięcia cienkiego przewodu sygnału LS wychodzacego do rozdzielacza od ładowacza,

ma ktoś taki ciągnik lub bliźniaczo podobny?

f8l8x    0

odezwij się na priv to dam Ci numer do siebie bo mam nh m100 z turem, może pomogę :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez dawidos211
      Cześć, jak odpowietrzyć układ hamulcowy w New Holland TD5.85 z 2013 roku? 
      Wymieniana była pompa hamulcowa i teraz system jest zapowietrzony, jak zrobić to samemu? Jest jakiś poradnik/filmik instruktażowy albo ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić?
      Z góry dzięki za pomoc, pozdro.
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez rabit500
      Witam forumowiczów. Mam  do was pytanie czy ktoś z was miał taki problem. A więc wróciłem do domu moim fordem/new hollandem 8240 do domu jak gdyby nigdy nic. Przy następnym odpaleniu migly kontrolki i po bezpieczniku (bezpiecznik nr. 9) po wlozeniu drugiego i trzask bezpiecznik i juz calkowita ciemnosc na desce. Tzn. Niema kontrolek ladowania ciś.  oleju itd. Brak kontrolek po zaplonie i wyswietlacze ciemne niema rownierz podswietlenia po postoju. Natomiast kontrolki od kierunkow swiecy plomieniowej dziala.
    • Przez Rolnikkv
      Witam. Potrzebuje porady gdyż planuje zakup nowego ciągnika o mocy ok 110KM. Zastanawia się nad Zetor Forterra 110 CL oraz New Holland t5 105. Ma to być ciągnik główny w gospodarstwie 30ha.
      Proszę o opinie użytkowników co polecacie a co jest ich słabą stroną 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.