Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
shrek

MF 3090-Ile ma koni silnik z turbiną ?

Polecane posty

shrek    1

witam wszystkich :) mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni :) więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko :) czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi :)

miturskir    4

witam wszystkich :) mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni :) więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko :) czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi :)

coś podobno około 20 koni

Wiadomość z agroFakt.pl

shrek    1

konadata podaje że przy tym samym silniku i oryginalnie założonym turbo osiąga on moc 126 hp przy 2200 obr http://konedata.net/Traktorit/MF3115.htm model 3125 będzie odpowiadającym Twojemu traktorowi

ariss czyli z tego wynika że turbo mogło byc zamontowane fabrycznie ?? (zawsze chyba lepiej niż montowane samodzielnie ) dobre i 19 koników ( myślałem że może być troszke więcej - tak do 30 ;p )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek44
      Witam jestem właścicielem MF 4235 od niedawna. Mam problem z rewersem mechanicznym otóż przy przesuwaniu dźwigni rewersu do przodu od czasu do czasu (średnio co 5 przesunięcie) występuje zgrzyt , przesuwając dźwignie do tyłu nie dzieje się nic, wchodzi ładnie. Czy jest to zużyty synchronizator czy problem tkwi gdzie indziej a może po prostu taka już jego uroda... Z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez rolnik0987654321
      Witam. Poszukuję Ciągnika w przedziale mocy tak 100 -140 km. Cenowo tak max 115000 zł i tka przynajmniej koło 2008 roku. Ciągnik do pługa siewnika do kukurydzy i docelowo tur. 
      Z góry dzięki za porady 
    • Przez Adam11
      Witam, zapraszam do filmu, robimy wspomagania elektryczne też do MF, zapraszam do pytań 

• Przez RafaKluczyski
      Witam. Mam taki problem, a mianowicie po wymianie pompy wody przestało działać ogrzewanie. Szukałem na forum i się doczytałem, że trzeba gazować i powinno się samo odpowietrzyć. Dzisiaj próbowałem i przewód jeden zaczął robić się gorący. Wszedłem na dach, otworzyłem przednią pokrywę i też jeden normalnie zaczął się robić gorący, a drugi po pewnym czasie lekko ciepły. Wszedłem do kabiny i dziwnie, bo raz dmuchało ciepłym raz zimnym, znowu ciepłym i zimnym. Co może być? Miał ktoś taki lub podobny problem? Dzięki z góry za pomoc
    • Przez Peron
      Witam.

Czy ktoś może się orientuje, jakie są kolory farb do poszczególnych modeli? W internecie pełno farb, ale nie jest opisane, na co która jest stosowana i cieżko  coś dobrać.
      Potrzebuję farbę na felgi do serii 3080. Teraz są pomalowane na szaro, ale spod farby wygląda szary, ale lekko metalizowany. 
      W internecie znalazłem opinię, że na felgi ma być krzemowa szarość, ale sam już nie wiem, bo wydaje mi się za ciemna. 
      Ma ktoś praktykę w tym temacie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.