danielo2007

Problem z nowym John Deere 5R 5100R

Polecane posty

Pigmei    1868

Czy przycichło ? Raczej nie, ba nawet ten z Hollywood  wsparł swoim filmikiem, a jak poczyta się trochę  komentarze ludzi  to i taki się znajdzie

"Napisałem na Facebook ,John Deere Polska: Drogi John Deere Polska Zajmijcie się poważnie tą sprawą bo to jest wstyd by nowy ciągnik się psuł i żeby serwis z tym nic nie robił. Dziś otrzymałem odpowiedź od JD Polska, że: Jesteśmy w kontakcie z klientem i staramy się wypracować rozwiązanie, które wyeliminuje wszystkie niedogodności podczas pracy z ciągnikiem 5100R. "

Więc niby coś tam  się dzieje w tle, tylko czy naprawią czy wymienią na wolny od wad czy może dadzą coś innego nie będącego czymś w rodzaju  ciągnika testowego/ niedopracowanej wersji.

Tak z ciekawości wie ktoś co sie stało z kontrowersyjnymi filmikami Kamila niezależnego serwisanta? Choćby t z brzęczącą osłoną przy turbinie w Claasie czy z brakiem łożyska w skrzyni Fendta... zamiecione pod dywan czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    956

Z tego co mówił ustawił na prywatne z powodu braku czasu a jak jest to tylko on wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ja napisałem do kuli to nawet mi nie odpowiedział


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Co o sądzi o sprawie z tym je i żeby coś o tym napomniał 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

Z tego co wyczytałem w komentarzach to dealer nadal nie odpuszcza a sprawa nabiera coraz większego rozgłosu. Cos czuje że JD sp***doli niedługo tego dilera ze stanowiska, bo wątpie żeby szli dalej na udry tracąc na reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

A to JD Polska nie miało "upadłego" e głębokim poważaniu?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo2007    75
19 godzin temu, johniy861 napisał:

kiedy następne odcinki? akcja nabrała tempa a teraz jakoś przycichło trochę....

Dla dobra sprawy zgodziłem się nie zamieszczać do środy filmów. Ale skubance grają ze mną na czas żeby mi rękojmia minęła.I jeśli nie dogadamy się dziś najpóźniej w poniedziałek to wstawiam dalej, bo filmy gotowe tylko zamieścić. 

Dementuje także ze John Deere Pl prowadzi ze mną jakieś rozmowy. Oprócz jednego maila od nich z kwietnia że rekomendują dealerowi zerwanie porozumienia ustalonego na targach Kielce nie mam od nich rzadnego kontaktu. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379

Zgodziłeś się nie zamieszczać filmów, a oni nadal robią Cię w ch*ja? xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

@danielo2007 czyli tak wygląda sytuacja. Grają na zwłokę bo dobrze wiedzą, że po gwarancji musisz sam wyskoczyć z kasy za naprawy. Skoro nawet jd polska ma Cię w głębokim poważaniu to może warto sobie załatwić jakiegoś sprawnego tlumacza angielskiego i pisać bezpośrednio do JD USA...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Z czym się kryjesz przecież pokażesz tylko prawdę... A że jest ona jaka jest to cóż.... Moim zdaniem sprawy zaszly już za daleko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48

nie chce się tutaj mądrować ale na twoim miejscu jak najszybciej brał bym rzeczoznawce on ci wypisze wszelkie wady i potwierdzi stemplem urzędowym bo tak ci powiedzą ze to po gwarancji a przedtem tego nie było koszt to jakieś 500 zł a będziesz mieć na nich urzędowy dowód   

  • Like 7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453

Jednym słowem JD polska to jedno wielkie dno, nie myślałem że tak "sznująca" się firma może tak traktować swojego klienta. Teraz po kilku tego typu przypadkach już definitywnie wybiłem sobie z głowy zakup nowego ciągnika. Jak tu tylko każdy myśli jak cię w h*ja zrobić, byle tylko sprzedać swój szajs.... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Kurła to ja jak z ursusa 3512 z kultywatorem 2.1 i spalaniem 4.5 l na h przesiadł się na 5314 a ten z kultywatorem 2.7 palił 6 l na h co dało 3.5 l na hektar to wydało się dużo, a tu kurła 20 l na pusto jadąc🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo2    133

Jak taka marka może sobie pozwolić na takie rzeczy. Przecież to co już stracili w oczach rolników jest nie do odzyskania uwzględniając to że o całej sprawie wie jd Polska!!!!!! i tak to zlewa. Co muszą teraz myśleć klienci w trakcie realizacji zamówień i odbierający nowe maszyny. W tej sytuacji tylko zwrot kasy za ciągnik +koszty przestoju+rekompensata za stracony czas i nerwy! Oni myślą że komuna panuje dalej, a nami to se podłogę kur..a wycierać można. Ja mogę Tobie danielo życzyć wytrwałości i szybkiego rozwiązania sprawy.

  • Like 7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490
Napisano (edytowany)

dokładnie , już spora częśc liczących się polskich rolników widziała owe materiały, prawda jest taka że nawet ludzie jak widzą te ciągniki i ich wady to i tak je kupują bo to Jd, mam nadzieje ze wielu przejrzy oczy bo to nie od dziś jest ten problem a od dobrych 10 lat spadek jakości  a cena jaka była taka jest.

Edytowano przez Tigon
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

Jaka marka ma coraz lepszą jakość z każdą nową serią maszyn? Żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

To popatrz co Azja produkuje , tylko tu nie dopuszczone do sprzedaży choćby przez  normy spalin,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Bercik92 napisał:

Jaka marka ma coraz lepszą jakość z każdą nową serią maszyn? Żadna

no własnie ale płaci się dalej jak za starego dobrego johna, to coś powinno kosztować dużo mniej + mieć inny kolor i znaczek.

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

No to masz ursusa z lublina,

Masz wybór albo jeleń albo niedzwiedź oba zwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj