danielo2007

Problem z nowym John Deere 5R 5100R

Polecane posty

krzysiek1979    328

Takie teraz mamy czasy że jak kupujesz to latają za du.. i nadskakują a potem w razie problemów wypinają d..e .Pisz do gazet i fabryki tak nie może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Napisz kolego do kuli, slomka itp. prywatnie aby pomogli rozdmuchać afere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo2007    75

Kolego we wszystkich gazetach już byłem. Jak w słuchawce słyszą że chodzi o JD to jakby diabeł świeconej wody spróbował. Porostu JD Polska jest świetnym reklamodawcy jak się dowiedziałem od pewnego redaktora interwencyjnego, także zapomnij a oni z JD i z dealerem dokładnie o tym wiedzą, u Wanickiego powiedzieli mi prost że gówno im zrobię bo redaktorzy z nimi wódkę piją. Jak sobie sami chłopaki nie pomożemy to nikt nam nie pomoże. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

No to chyba tylko YT i baner na agroshow


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo2007    75
6 minut temu, Mich9 napisał:

Napisz kolego do kuli, slomka itp. prywatnie aby pomogli rozdmuchać afere

Do nich nie pisałem, ale rozmawiałem na targach Kielce z typem od kanału rolnik szuka traktor i powiem że john deerewi jje z ręki, jak zapytałem czy pomoze to sposcil głowę i wydukal że nie. A potem konkursy robił ma stoisku JD. Także wszyscy sprzedania, albo narazac się nie chcą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

czyli jedna wielka mafia można powiedzieć.... na YouTube i agrofoto już kilka tysięcy osób widziało co się dzieje z twoim ciągnikiem. Napewno na ich sprzedaży to się odbije i bardzo dobrze !

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Kula raczej też złego słowa na nich nie powie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Rolnik szuka to wiadomo bo dostaje grube $$ za reklame, za to perqins na pewno by pomógł i rolnik nieprofesjonalny tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

według mnie nikt nie pomoże. trzeba działać samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, danielo2007 napisał:

mnie wysmial i powiedział że tu nie zagranica a moje u usterki to cytuje" h*j nie usterki bo silnika ani skrzyni mi nie wymieniali" i weź gadaj z takim brakiem. 

czyli się nie myliłem .. co za złamasy, płacisz a dostajesz syf i traktowanie jak mięso armatnie

JD zchodzi na psy, przykaz dealerom nie popuszczać klientowi to się odjebie ze swoim złomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

Ja bym spróbował rozdmuchać sprawe na Wykopie, załóż konto i dodaj wykopalisko z odnośnikiem do filmików i opisz sytuacje. Wykop ma za***iste zasięgi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
9 minut temu, pp1208 napisał:

według mnie nikt nie pomoże. trzeba działać samemu

niech kręci jak najwięcej i wrzuca do sieci, w końcu to ich zaboli, wk***ią się i podziałają może, o zniesławienie nie oskarżą

jest dość ludzi co to wykorzystają, żeby JD wytknąć to, siła internetu ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

I na ich FB wrzucaj linki


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, Mich9 napisał:

Napisz kolego do kuli, slomka itp

 

15 minut temu, Bartek933 napisał:

Kula raczej też złego słowa na nich nie powie

 

jeżdżą tymi ciągnikami i d*py nie nadstawią, jestem tego pewien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolStach88    19

Nie jestem w temacie a też nie zawsze jestem przy internecie. Co jest nie tak z tym Johnem? Jaki to wogóle model? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

@up masz opisane na 1 stronie tematu. Podane sa również linki do filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

Polska i inne kraje podobne  to dla tych cwaniaków to kraje 3 swiata gdzie można opchnąć gówno, nie dosc że do nas idzie gorszy sort żarcia to maszyny, samochody itp to jest ten sam temat.  Jeszcze żeby to ogarnęli, a to gadka że tak ma byc albo że nie mają czasu albo że wina klienta, za granicą nawet jak tu pisał jeden kolega jest całkiem inne pojęcie, a tu aby kasę wyrwać, koledze co ma farmtraki (większość go na pewno kojarzy) też się nowy JD pierdzieli i też byli i nie doszli co jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1381

Bierz prawnika i idź do sądu, nie szukaj pomocy u youtubowych idoli dzieciaków, bo to nic nie da. Oni wszyscy też reklamują co się da i nie będą wchodzić w konflikt z jd

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo2007    75
49 minut temu, jajonasz napisał:

Bierz prawnika i idź do sądu, nie szukaj pomocy u youtubowych idoli dzieciaków, bo to nic nie da. Oni wszyscy też reklamują co się da i nie będą wchodzić w konflikt z jd

Prawnik jest już uruchomiony, zresztu korzystam z jego usług już dawno bo się go radzie w tej sprawie. Ale sprawę muszę naglasniac i próbować różnych opcji bo przeciwnik jest trudny. Nadzieja też w Was chłopaki żebyście sprawę podawali dalej i naglasniali-w kupię siła. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15390

Ja bym to nagłośnił że by wszyscy wiedzieli, ale zaraz bana dostanę i ostrzeżenia, więc męcz się dalej.

To wszystko to ustawione że złego słowa nie można powiedzieć.

Starsi pamiętają jak miałem awatar leję na dżondyra, musiałem zmienić bo wywaleniem z forum grozili.

Pomógłbym gdyby to był normalny kraj i wolność słowa.

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ee tam głupoty gadasz . Co innego naśmiewać się i obrażać nawet logo , a co innego o prawdzie i gównianym podejściu do klienta mówić . Takie rzeczy trzeba nagłaśniać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale że co z pługiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15390

No chciałeś zamienić ug na germański i jeszcze fiskarsa dałbyś w gratisie.

To masz niewiele droższy od fiskarsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aaaaa . Nie taki . Na twój do bym pomieniał . :D

Miałem akurat inne niespodziewane wydatki i na razie nie szukam . Powiem tylko że właśnie umówiłem się na złomowanie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj