Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sadek9    186
@margoo78 jest całkiem sporo firm które się tym zajmują i mają na to klientów A w okolicy Płońska Płocka to chociażby porszak pl oni mają sporo ciągników i małe i duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MARO95
      Kupie Dobrą prase kostkujaca.
    • Przez chomiuk123
      Witam Mam problem z dealerem marki Zetor a mianowicie przelew był zrobiony 27.03.2018.A ciagnik nie został jeszcze dostarczony sezon prac polowych sie zaczyna ja nie mam czym robić.Moje pytanie jest takie: Ile mają czasu na dostarczenie towaru od czasu zapłaty? Czy ktoś sie z czym taki spotkał i co w tej sytuacji zrobić?
    • Przez pppppp_94
      Witam
      Posiadam John Deera 90 KM i zastanawiam się na kupnem agregatu uprawowego lub uprawowo-siewnego.
      Gleby średnie, klasa 3, trochę gliny (ale tylko miejscami). Pola są raczej małe od 0,5 ha do 1,7 ha.  Teren z kilkoma górkami.
      1. Czy agregat uprawowo-siewny jest dobrym rozwiązaniem na tak małe kawałki? Czy nie zajmie mi więcej czasu składanie go z każdym nawrotem na polu niż oddzielna uprawa i siew? Jak to wygląda w praktyce? Dodam że posiadam siewnik Amazone 3 metrowy i agregat uprawowo-siewny również musiałbym dobrać 3m. Czy w takim zestawie JD 90 KM da radę ?

      2. Może lepszym rozwiązaniem będzie agregat uprawowy? Jaką szerokość polecalibyście do takiego ciągnika  i takiego  terenu ja wyżej opisałem?
      Osobiście bardziej myślałem nad agregatem uprawowym 3.6 metra, da radę ?


       
       
    • Przez cyman81
      Witam .
      Szukałem na forum ale niestety nic w tym temacie nie znalazłem... Idę z zamiarem kupna  case 795 xl 93 r z przodem. Chciałbym trochę więcej się dowiedzieć na temat tego ciągnika. Ustaliłem ,że jest dość mało awaryjny , ceny części są zamienne i w przystępnej cenie , kabina dosyć mocno komfortowa , dosyć małe spalanie itp. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów ma bądź miał do czynienia z tym ciągnikiem , na co mam zwrócić uwagę przed kupnem. Trochę mnie dziwi ,że w sieci nie za wiele można poczytać opinii jeśli chodzi o ten model , nie wiem czy to dobrze , czy źle. Rozglądam również się za Renault , trochę jednak przeraża mnie cena części zamiennych .
      Dziękuję i witam jako nowy użytkownik.
      Pozdrawiam Łukasz
    • Przez Adamo90
      Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj