Skocz do zawartości
Adamo90

Wynajem maszyn rolniczych gdzie

Polecane posty

Adamo90    0

Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.

sadek9    36
Może nie jest to podlaskie ale do głowy przychodzi mi np Fricke Mrągowo nie wiem co tam mają itp ale może coś znajdziesz

slawek74    258
popytaj po handlarzach czasami wynajmują spotkałem się z tym ale to mazowieckie/lubelskie .

Wiadomość z agroFakt.pl

krzeski    4
Adrol Wiśniewo koło Zambrowa. Ale chyba najlepiej wziąść od handlarza bo będzie taniej. Z tego co wiem Agro Rent i Adrol maja kosmiczna stawkę.

majes    4

Jak wypożyczacie np. przyczepę czy jakąś maszynę z siłownikami to jak podchodzicie do tematu mieszania olejów?

Czy dostajecie maszynę ze spuszczonymi olejami? Jeden ma starego ursusa z nigdy nie wymienionym olejem w skrzyni a drugi nowy ciągnik i co wtedy, jedno wypożyczenie maszyny i może być pozamiatane, kilkadziesiąt tysięcy za naprawę.

.

Adamo90    0

Ja się nie znam ale moim zdaniem ciągnik jest gotowy do pracy zbiornik paliwa full. Tylko z lawety zdejmują i na pole. Tak mi się wydaje

sumek666    233

a wlkp? ktos cos wie?

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rekin19k
      Witam,
      nie wiem czy w ogóle taki post jest dozwolony, a jeżeli tak to czy w dobrym miejscu. Jeżeli nie to proszę o usunięcie bądź też przeniesienie.
      Niedawno zacząłem prace jako przedstawiciel handlowy w firmie AGROMEP S.A. siedziba znajduje sie w Piaskach koło Gostynia Wlkp. http://www.agromep.pl/ Firma zajmuje się sprzedażą nowych maszyn rolniczych większości wiodących polskich producentów oraz wielu zachodnich (maszyny tańsze oraz droższe). Ale do sprowadzenia jest praktycznie każda maszyna, każdej firmy. Przykładowo mamy drugie miejsce w Polsce w sprzedaży maszyn METAL-FACH. W ofercie mam cenniki ponad 80 firm, Z racji wysokiej sprzedaży mogę udzielać dobre rabaty.
      Dostałem nowe powiaty, dlatego szukam nowych klientów. Będę działał w powiecie Gnieźnieńskim, Słupeckim oraz Wrzesińskim. Jeżeli ktoś planuje zakup maszyny z w/w powiatów, bądź też jest ciekaw tylko ceny (niekoniecznie chcesz kupić) na daną maszynę to chętnie podjadę i każda maszynę wycenie oraz omówię. Prywatnie też prowadzę 22ha gospodarstwo, także o maszynach potrafię dużo powiedzieć nie tylko z teorii.
      Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to bardzo zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
      Specjalista ds. sprzedaży
      Arkadiusz Kozica
      tel.601-181-704
      arkadiusz.kozica@agromep.pl

• Przez rolnik0987654321
      Witam. Poszukuję Ciągnika w przedziale mocy tak 100 -140 km. Cenowo tak max 115000 zł i tka przynajmniej koło 2008 roku. Ciągnik do pługa siewnika do kukurydzy i docelowo tur. 
      Z góry dzięki za porady 
    • Przez AdamSygitowicz
      Witam wszystkich,  mam problem z prasą metal fach z 562. Przede wszystkim używałem ją jeden raz ale już mnie to niepokoi, gdyż zaczęła sama owijać belkę i mam też problem z tym że nie ucina mi siatki i cały czas się owija owija owija i nie przestaje.  POMOCY!!!!!!!!!! 
      POMOCY!!!!!! 
    • Przez Pitlok4991
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 7120 z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
      Dodam że tabliczka jest w kabinie, w Angielskim katalogu znalazłem że numer powinien być "in the floor" jednak na podłodze ani pod nią nigdzie nie potrafię go znaleść
      na ramie z przodu traktora też nie ma.  Pojechałem do znajomego do sąsiedniej wioski gdzie ma taki sam traktor jednak tam też nikt nie wie...
      Może jest na forum ktoś kto rozwiążę tą zagadkę i jednocześnie pomoże ? 
    • Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.