cyman81

Case 795 xl zakup ciągnika

Polecane posty

cyman81    0

Witam .

Szukałem na forum ale niestety nic w tym temacie nie znalazłem... Idę z zamiarem kupna  case 795 xl 93 r z przodem. Chciałbym trochę więcej się dowiedzieć na temat tego ciągnika. Ustaliłem ,że jest dość mało awaryjny , ceny części są zamienne i w przystępnej cenie , kabina dosyć mocno komfortowa , dosyć małe spalanie itp. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów ma bądź miał do czynienia z tym ciągnikiem , na co mam zwrócić uwagę przed kupnem. Trochę mnie dziwi ,że w sieci nie za wiele można poczytać opinii jeśli chodzi o ten model , nie wiem czy to dobrze , czy źle. Rozglądam również się za Renault , trochę jednak przeraża mnie cena części zamiennych .

Dziękuję i witam jako nowy użytkownik.

Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj