Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gorg_tki    0

Witam. Problem z Władimirem jest taki że dławi sie na pełnym gazie. Zapinam pług orlik lub kosiarkę rotacyjną 135 i spokojnie ciągnik daje radę na 4 biegu kultuta pracy jest dobra zero kopcenia ale na pół gazu max70% zaś jak dodam gaz na calego to tylko zaczyna kłócić na czarno, silnik wydaje głuchy dźwięk nastepuje falowanie obrotów na 5 sekund nabiera wigoru to znowu dlawi się ujmuje gazu i znów jest "dobrze". Prosze o pomoc. Uklad paliwowy sprawdzony filtry wymienione, nigdy nie zapowiedział sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorg_tki    0

Filtry wymienione, powietrza też, nigdy sie nie zapowietrza, pieknie odpala, nawet w zimę, przy c330 wręcz jak japoński diesel. Problem ten mam od zeszłego sezonu w roznym stopniu nasilenia ale ostatnio jest tragicznie. Olej w pompie wymieniam co 20 mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorg_tki    0

W tym roku w czerwcu raz miałem sytuacje że Władimirec szedł jak burza, bylem w szoku i po skoszeniu 0,5 ha łąki zostawilem go na wolnych do schłodzenia na 10 min i niestety wigor gdzies się podział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez massey19xpl
      Witam, jestem posiadaczem MF 3050 i jest jakiś problem, bo to chyba nie jest normalne... Gdy jadę samym ciągnikiem po dobrej drodze, bez niczego to np pod górę czuje jakby sam siebie nie mógł dociągnąć, normalnie "zdycha". Minimalnie lepiej jest, gdy silnik jest już rozgrzany, ale to na prawdę nie wielka różnica. Tak jest od samego początku kiedy kupiłem go. Co to może takiego być?
    • Przez wuqa72
      Sprzedam ciągnik Władimirec T25. Cena 12500 zł do uzgodnienia
      1987 r., Sprawny w 100%. Nie wymaga żadnych inwestycji. Zarejestrowany, opłacony. Przebieg 2754 mtg. Zadbany. Nowe akumulatory, zaczep górny i dolny, elektryczne wspomaganie kierownicy, obciążniki 4szt. przód i na tylne koła. Opony szerokie.
      Traktor można obejrzeć w Chełmie
      Tel. 505 464 575
       
       






    • Przez Daaniel766
      Witam. Chciałem dziś odpalić zetora 7011. Odpalił praktycznie bez problemu po wlaniu gorącej wody. Pochodził 2 minuty i zgasł, ale tak jakby się zadławił. Odpaliłem ponownie i sytuacja się powtórzyła zadławił się po chwili i było czuć spalenizne, taka jak ze sprzęgła. Spróbowałem jeszcze raz i znów to samo, więc dalem już spokój. Silnik się przyciera? Ktoś pomoże? Z góry dziękuję
    • Przez Karas1895
      Witam, 
      Jestem posiadaczem w/w Zetora od prawie 10 lat. (10540 97')
      Zaraz po kupnie miał siły bardzo duzo, ale czy miał ciężko czy lekko nieregularnie dymił. Wyjęliśmy wtedy pompę i wtryski. Okazało się że końcówki wtryskiwaczy były od jakiejś tatry, ktore zostały wymienione  na zetoroskie, a pompa została rzekomo zregenerowana. 
      Od tamtej pory traktor palił jak u330... A siły miał tyle co nic. Że to ciągnik który pracuje w siewce, opryskiwaczu olewalem jego brak mocy aż do zeszłego roku. Postanowiłem spróbować trochę dodać mu dawki. Samemu. Teraz na starcie nie ma mocy , ale gdy łapie obroty prawie najwyższe, nie schodził mi z obrotów z HL pełna liści w momencie gdy koła szły włokiem.
      Rozmawiałem z sąsiadem który ma takiego samego od nowości. Mówi że dopóki nie zregenerował mu wszystkiego niedawno tak traktor stracił totalnie moc. Wyjmował pompę 6 razy przez ostatni rok i mówi że sie poddaje. Nikt nie potrafi u nas w Ciechanowie mu jej tak zrobić by znowu odzyskać moc. 
      Gdzie będą potrafili mi zrobić tak pompę by odzyskać dawną świetność tego Zetora? 
      Dzieki,
      Pozdrawiam,
      Robert
       
    • Przez NonStop
      Witam czy ktoś kiedyś ustawial pompę po tych znakach ? Jeśli tak to powie mi ktoś jak to zrobić, lub jak inaczej to zrobić bo pierwszy raz spotykam się z taką pompa i nie mam już głowy do niej. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj