Karol123456

6200 Kotrolka 11 na wysokich obrotach

Polecane posty

Karol123456    1

W ciągniku na wysokich obrotach pali się kontrolka numer 11 oznaczająca zapchany filtr hydrauliczny (lub za zimny olej, ale to wykluczam). Jestem jakieś 50h po wymianie filtrów i oleju. Olej oryginał, filtry wix, dodatkowo czyszczenie filtra ssawnego. Czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol123456    1

Mam go od wiosny, przed wymianą nic się nie działo, ale nie zrobiłem dużo h. Pare godzin po kupnie wymieniłem filtry i oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel9350    4

Proponuję sprawdzić w jakim stanie jest wkład w kielichu (czy nie widać świecących drobinek metalu albo nadmiaru osadu na dnie kielicha). Jeśli twierdzisz że przed wymianą było ok to wykluczam starcie tarcz hamulcowych lub tarcz półbiegów co nastręcza wielu problemów z zapychaniem filtrów. Jeśli się nie poprawi to może warto kupić oryginalny filtr albo spróbować ( jeśli jeszcze nie wyrzuciłeś ) na chwilę założyć stary i sprawdzić czy problem jest nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel9350    4

Tak, za prawym kołem najprawdopodobniej w pozycji pionowej, podłużny filtr. W miejscu gdzie wkręcasz kielich są dwa czujniki: temperatury i zapchania filtra. Ten drugi czujnik zadziała w momencie kiedy olej nie jest w stanie "przecisnąć" się przez filtr i przepływ kierowany jest na bypass.

Zamienne filtry też lubią robić czasami takie numery. Jaki olej lałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depo    0

Witam może mi Pan napisać czym było spowodowane zapalanie tej kotrolki 11 na wysokich obrotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michal16
      hej mam wielki problem mam zamiar kupic deutza 6.45 i mam pytanie czy nie wie ktos czy to jest normalne jak sie ciagnik nagrzeje i jest na niskich obrotach to swieci mu kontrolka o nie smarowaniu. Bardzo prosze o o pomac mam niewile czasu aby sie zasranowic nad kupnem :-(
    • Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez juras
      Mam problem z Fendtem 311 LSA.Od jakiegoś czasu przedostaje się trochę oleju do płynu chłodzącego,wymiana uszczelek pod głowicami nic nie dała.Jeżeli ktoś miał z takim przypadkiem doczynienie bardzo proszę o radę.Nie sztuką jest rozebrać silnik w drobny mak i nic nie znaleźć.
    • Przez kamilo2277
      Na jakich obrotach młocarni w MF 187 kosić poszczególne zboża?
    • Przez ORZESZEKvs97
      Witam , mam problem z kombanjem Class Dominator 85 . Kombajn chodzi tylko na małych obrotach i nie może wejść na wyższe . Co to może być ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj