Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ORZESZEKvs97

Class Dominator 85 chodzi tylko na malych obrotach

Polecane posty

Witam , mam problem z kombanjem Class Dominator 85 . Kombajn chodzi tylko na małych obrotach i nie może wejść na wyższe . Co to może być ?

bomber84    6

Witam. sprawdź drożność układu paliwa i powietrza. Jak zachowuje się silnik jak wciśniesz gaz?? Dławi się, wchodzi i zchodzi z obrotów, dymi na biało, czarno. Napisz coś więcej.

Jak wcisnę gaz to nie ma wogóle reakcji .Chodzi na bardzo wolnych obrotach tak , jakby chciał zaraz zgasnąć .Dym niebieski . Jak mu się uda to pracuje równo , ale zaraqz spowrotem na niskich.

Edytowano przez ORZESZEKvs97

Wiadomość z agroFakt.pl

bomber84    6

Spróbuj zdjąć przewód od filtra powietrza jak pomoże to wiadomo. (miałem kiedyś podobny przypadek i była to wina filtra) jak nie to sprawdź po kolei kranik przewody filtry itd. jak dalej nie to może być jeszcze pompka zasilająca. (np. zawieszony jeden z zaworków) Jak rozgryziesz temat to napisz co było przyczyną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez michal16
      hej mam wielki problem mam zamiar kupic deutza 6.45 i mam pytanie czy nie wie ktos czy to jest normalne jak sie ciagnik nagrzeje i jest na niskich obrotach to swieci mu kontrolka o nie smarowaniu. Bardzo prosze o o pomac mam niewile czasu aby sie zasranowic nad kupnem :-(
    • Przez janek999
      Tak jak w temacie .Pompa podnosiale trzeba bardzo dlugo czekac i co jakos 1 min sie podniesie troszeczke i za 1 min znowu i slychac z przodu ciagnika jakies jakby obcieranie czy takie cos jakby olej saczyl sie -niewiem jak to opisac. W domu normalnie jak sie doleje do pompy oleju to podnosi na podworku normalnie.Wyjade na pole podiesie ze 2 raz i juz niepodnosci- na podworku niewidac zeby olej lecial.Wie ktos mzoe w czym problem ? W pompie jest 15 L .Tak podejrzewam bo niewiem gdzie sie wlewa z tylu nad ramionami miechanik mowil.A do jakiegos serwisu niemam nr zeby zadzwonic.
      Jaki to model to niewiem wiem ze ma 31 lat bo niepisze jaki model -wiem ze ma 98 czy 100 KM.
      Z gory dziekuje bardzo.
    • Przez dark34
      Witam interesuje sie kupnem nowego ciagnika w przedzialem mocy 180-200km cena okolo 400tys brutto podkreslam okolo moze to byc 450 ale i 350. Mam gleby dosć ciezkie, gory, to ma byc ciagnik ladny i wytrzymaly. w grę wchodzą Massey Ferguson, Case, New Holland, bo John Deere to moze sie nie miescic w tej cenie ale i tez jest przereklamowany, takze pomozcie w wyborze
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez DawidWijata
      Witam mam problem
      Polega na tym ze po odpaleniu kombajnu dominator 98sl grzeje mi sie przekaznik od sterowania hederem .
      Sprawdzone bespieczniki i elekrozawor. Wymieniony przekaznik. Co moze byc nie tak pomocy