Mich9

Nh t6 Nie wyłącza prądu

Polecane posty

Mich9    412
Mam problem w w/w modelu. Nie działa wyłącznik prądu, zdmontowalem przycisk niby jest dobry w skrzynce z bezpiecznikami jest jakiś przełącznik ale raczej to nie to. Może ktoś poradzi?

adikpl1    221

Tam gdzie są bezpieczniki są też styczniki, może on winny. U nas w Maxxumie robił zwarcie, paliło bezpicznik i hebel był ciągle rozłączony.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mich9    412

adikpl1 napisał:

Tam gdzie są bezpieczniki są też styczniki, może on winny. U nas w Maxxumie robił zwarcie, paliło bezpicznik i hebel był ciągle rozłączony.

Chodzi o te z prawej strony, K18? Poszukam w katalogu. Wiesz może który bezpiecznik ci dokładnie paliło?

pawel_rawa    28
w t60xx hebel na desce z prawej strony rozłączał dopiero po kilku minutach może tu też tak jest

Mich9    412
Nie u mnie dopóki działało odłączyło od razu po naciśnięciu przycisku.

Mich9    412

Dla innych wina przekaźnika, tak samo palił bezpiecznik. Koszt tego przekaźnika 680 zł :D Za kawałek wielkości 3 na 4 cm .

KochamAsie    0

Wracając do tematu...  Też mam problem z włączeniem zasilania w NH t6 a mianowicie czy  do wczacznika na słupku dochodzic powinny dwa plusy? U mnie na jednym pinie jest 12,6 v a na drugim 0,6 v i to chyba nie jest normalne?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Skroll123
      Witam mam problem z moim silnikiem ponieważ nie mam jak ustawić kąta wtrysku ponieważ go niechcący go przedstawiłem. Problem polega na tym że nie mam oznaczenia GMP na kole zamachowym da się to jakoś inaczej ustawić lub zaznaczyć? 
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez MarcinKoczewski
      Panowie  doradcie  mi bo brakuje mi juź słów  mam cielaki 3 sztuk takie już praktycznie zaraz na wode będę odstawiamy  i ciągle nawraca mi zapalenie płuc cielaki piją mleko śl zaczynają jesc siano cejotke a te  zapalenie wraca gorączki nie mają 
      Przeciągow  nie ma 
      Parno   w oborze nie jest 
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez MfKrystian
      Witam ostatnio z  dnia na dzień przestał mi działać w Mf 3080 Wom jak wlączam wogóle nie reaguje nie drgnie nawet Kontrolka od womu się nie paliła a nawet jak się nie paliła to i tak mi działał I jakoś dziwnym trafem przestał działać
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj