Mikua

Nie chce odpalać po wymianie zestawów naprawczych

Polecane posty

Mikua    119

Panowie, jakiś pomysł dlaczego nie chce odpalać?

Przez pierwsze poł godziny chodził normalnie, lecz odpalał kręcąc długi i przy pomocy Plaka.  później przestał reagować na gaz aż w końcu nie odpala. 

Po zdjęciu głowicy tłoki są całe w ropie,

została wymieniona pompa wtryskowa na nowa lecz to samo, Zdjąłem cylindry i pierścienie wyglądają tak jak powinny, nie popekane itd.

W czym może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117
co za ciągnik nie chce odpalić? zapłon ustawiony?

Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Rozrządu nie ruszałem, jedynie wyjałem stara pompe i włożyłem nowa, 

Po za tym na samym poczatku chodził normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

pewnie t25 bo ma cylindry.

Ja bym wyregulował zawory, sprawdził wtryski, i ustawił pompę na "kapilare"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
No tak tylko że, jeśli ktoś tak jak ja używa aplikacji na telefon to nie wie co to za dział bo tego zwyczajnie nie pokazuje apka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81
Nie stosuj plaka bo palamiesz tłoki. wysmaruj cylindry dobrze olejem i musi odpalić. jeśli nie jest zapowietrzony oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5609
Nie wiem dokładnie jaką pompę ma t25 bo nie miałem bliższej styczności z tymi ciągnikami ,ale jak wyjął pompę i wsadził nową bez jej ustawienia to bym tutaj szukał przyczyny ,że nie chce odpalić.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Dzięki za odpowiedzi,

Jest dużo nie wiadomych z tym ciągnikiem, ale myślę że wspólnymi siłami dojdziemy do sukcesu,

Co do pompy, na starej też nie chciał chodzić, wiec kupiłem nową, lecz to samo, ale tu pewnie kwestia ustawienia jej, opis znalazłem na forum, gdy założe zestawy bede z tym działał. 

A co do zestawów, wpierw założyłem pierścienie jakieś dorabiane, padło na to że moga być ciulowe, wiec zakupiłem pierscienie Stavropola, tylko do końca nie wiem jak je założyć, a w pudełku nie było instrukcji.

Pierwszy idzie ten chromowany:

sn31pj.jpg

Drugi i trzeci idą te całe miedziane:

256emqh.jpg

Czwarte idą te z tymi półkolami wytłoczonymi ? która strona je zakładać? 

2viqj2h.jpg

Piąte? 

15dwhlj.jpg

 

Oraz pytanie związane z ustawieniem pompy wtryskowej, na kole znalazłem znaki, lecz nie wiem gdzie znajduje sie znak na silniku,może ktoś podpowiedzieć?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373
Pompę kupiłeś razem z pompką zasilającą czy założyłeś starą? Wskaźnik do ustawiania wału powinien byc przykręcony do silnika pod alternatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Pompka zasilająca była juz razem z pompa wtryskowa,  mam właśnie coś takiego i sie zastanawiałem do czego to może być, 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373
aaa, bo myślałem że wstawiłeś jakieś zdjęcie i mi się nie wyświetliło dlatego nie zatrybiłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel64
      Witam, mam problem z zetorem 7245, ponieważ kręci a nie chce odpalić , proszę o podpowiedzi.
    • Przez nh32
      Witam,
      Elektromagnez sieczkarni kombajnu New Holland TX-32 grzeje się po wymianie łożyska. Wymieniany był elektromagnez i też łożyska kilkakrotnie i trudno znaleźć przyczynę.
      Czy ktoś miał taki problem? Jaka powinna był normalna temperatura pracy? Czy wzrost do około 110-120 stopni to normalne?
       
       
    • Przez gruszon18
      Witam. Zakupiliśmy na gospodarkę używaną prasę Claas Rollant 44.  Ta wersja ma zdemontowany podajnik na sznurek i zamocowany podajnik do siatki, więc owija jedynie siatką. I mamy problem właśnie że tej siatki nie chce podawać gdy komora się dopełni. Sezon już praktycznie ku końcowi a my w czarnej d , całe szczęście dużo do sprasowania nie ma, ale mimo wszystko trzeba. 

      Mógłby ktoś objaśnić zasadę działania tej prasy? BO brat pracował na modelu chyba Rollant 46 i osobiście nie pasuje mi to co on mówi ..  Różne rzeczy wyczytałem w internecie. Że przy zapełnieniu komory siatka ma się automatycznie podać, potem zapala się lampka i dopiero wtedy uruchamiamy hydraulikę aby otworzyć komorę i wyrzucić belkę.  Dodam że demontowaliśmy silniczek który ma zbijać tą zapadkę od noża, ponieważ wcale się nie uruchamiał.  Prasa owijać owinie, ale jak się poda ręcznie siatkę. 
    • Przez babel1992
      Witam. Wczoraj znajomy mechanik wymienił mi alternator w moim t 25 na alternator nowego typu (3 kable). czy to normalne że kontrolka ładowania gaśnie dopiero na wyższych obrotach ? 
       
    • Przez kajperos
      Chciałem spróbować odpalić władka na 6 biegu. Na sekunde zatrybił ale potem nie chciał jechać nawet jak wrzucałem półbiegi. Co waszym zdaniem poszło ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj