Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bajek14    19
Witam. Agrofotowicze proszę o pomoc. Mam możliwośc zakupu zetora z tego linku: https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDug9FB.html czy warto wogóle jechać i go oglądać za takie pieniądze? Bo cena kusi ale jest bardzo mała jak na ten model ciągnika i ewentualnie na co zwracać uwagę podczas kupna. Pozdrawiam😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajek14    19
Są i egzemplarze po 33-36 tysięcy więc ta cena jest sporo niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Cen zetorow nie ogarniesz.. 

To nie cud techniki,  żeby było coś szczególnego,  na co trzeba zwrócić uwagę.  Jak w każdym  - skrzynia,  silnik,  hydraulika, w jakim stanie opony,  czy kwity sa. Na tel nie widać dobrze-bez wspomagania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No na pierwszy rzut oka to wygląda dobrze . Sprawdzić mechanicznie i jak OK to brać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2472
to krajowy ze nie ma wspomagania? trzeba podjechac i spwawdzic silnik skrzynie sprzeglo wom luzy na przedniej osi poprostu normalna cena a nie z kosmosu

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GBartek    215
Ja na jesieni rowniez kupiłem 5211 za 22tys. Krajowy, bez wspomagania, tylko moj ma komplet obciaznikow. Jak narazie bez awarii. Wszystko zalezy od stanu. I tak jak mowia poprzednicy, to jest normalna cena za te ciagniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2098

Kuzyn miał na wiosnę na sprzedaż 7211 chyba 91 1 właściciel krajowy, nie wymęczony bo to był 2 pozniej 3 traktor bo były mocniejsze. Wystawił go za 42 a sprzedał za 39. Byłem jak sprzedawał inaczej nie uwierzyłbym. Nie wiem co w nich takiego ekstra ze ludzie tyle chcą zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Kosmos,  za 7245 to sporo,  a gdzie bez przodu.  Chyba naprawdę swojemu 7011 muszę kosmetyki porobić i go wystawić za 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo to proste - Bo jest Zetor i reszta traktorów .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Bo to proste - Bo jest Zetor i reszta traktorów .:D

Tak czy siak za nie które egzemplarze cena bardzo nie adekwatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No prawda . No ale jak znajduje się kupiec , to niektórzy cenią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
Napisano (edytowany)

Ceny wysokie bo nadal znajdują się "gospodarze" którzy próbują po 30 latach spełnić swoje marzenie o luksusie i synonimie bogactwa na wsi. 

Edytowano przez bears

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wszyscy . Niektórzy , tak jak i Ty żeby spełnić sny o Zetorze , przerabiają 60-tki na wyśnionego Zetora .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez gizbern26
      Kupiłem kabine czeską oczywiście z pourywanymi zawiasami,z czego zrobić zawiasy to wiem,bo z płaskownika,drutu i rurki.
      Chodzi mi jak je przymocować,co z czym ma się zgrać i jakie kąty do spawania żeby drzwi fajnie się otwierały?
      Bo wiadomo kabina i drzwi mają kształt rombu.
      Kabina podobna jak na tym zdjęciu.
       
       
       
       
       
    • Przez Damiano604
      Witam, poszukuję samego dachu do zetora 7011, może byc uszkodzony najlepiej z przednia konsolą, nr. tel. 726-467-505 gg: 21510212 
    • Gość
      Przez Gość
      Jaki byście polecili pług do zetora 10540.Pług ma pracować na lekkich glebach.Ma ładnie kryć i być mało awaryjny.Cena to max 10 tys.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj