Skocz do zawartości
Damiano604

Kupię wysoki dach do zetora jak w 7011, 7211 itp...

Polecane posty

Damiano604    0

Witam, poszukuję samego dachu do zetora 7011, może byc uszkodzony najlepiej z przednia konsolą, nr. tel. 726-467-505 gg: 21510212 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?

Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony

Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Przez Damiano604
      Sprzedam: Zetor 6711, rok 1976, wersja export
      Cena: 19700 do negocjacji
      Opis: Witam, mam do sprzedania ciągnik Zetor 6711 o mocy 65 KM, jest to starsza wersja 6211. Ciągnik zakupiłem 2 lata temu z Francji, wymienione zostały w nim tuleje (ciśnienie wynosi 4,5 bara) oraz założyłem wspomaganie na orbitrol, zregenerowałem całą przednia oś, założyłem nowe hamulce, usunąłem wszystkie luzy na podnośniku, wymienione zostały wszystkie oleje i płyny. Zakupiłem do niego nowe błotniki, nowe uszczelki do szyb, położyłem świeży lakier. Zostały zakupione opony, przód (nowe) , tył (90%) .Ciągnik robiłem dla siebie, lecz obecna sytuacja w rolnictwie nie daje możliwości utrzymania się małych gospodarstw i oddałem ziemie w dzierżawę. Ciągnik bardzo dobrze się sprawuje, silnik mocny 65 KM, synchronizowany 4 i 5 bieg, wałek WOM 540/1000, miękka oś, siedzenie regulowane pneumatyczne, udźwig podnośnika 1700 kg, układ hamulcowy do przyczep, zaczep polowy i szosowy, aktualne ubezpieczenie i przegląd. Sprzedaję, iż ciągnik coraz mnie potrzebny. Jeśli jesteś zainteresowany to dzwoń, mogę podesłać zdj. z całego remontu jak i aktualnego stanu. 
      Cena do minimalnej negocjacji. Tel. 726-467-505. Polecam!

• Przez sebas97
      Witam wszystkich. Potrzebuje część kabiny do ciągnika Same Explorer 80. Mowa tutaj o plastiku, który przykręcony jest do LEWEGO błotnika na którym mocuje się światła. Prawdopodobnie ten plastik pasuje także z innych modeli ciągnika Same. Na załącznikach pokażę o co mi dokładnie chodzi. Podkreślam że chodzi mi o lewą stronę. Mam nadzieje że ktoś pomoże albo chociaż wskaże gdzie mógłbym coś takiego dostać. Z góry wielkie dzięki.