Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Gość   
Gość
u mnie za 7.3 netto to w ryj może dostać a nie byka kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wycenił z maciejowic krowy hf po 6,5 netto. Waga 810, 830,870kg. Po ndz chyba pojadą jak nikt nie przebije

Edytowano przez jacekkombajnista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Dzis pojechal hf 780 po 8brutto 21mcy i jalowka hf 670 po 7.2brutto 24mcy lodzkie staly odbiorca rzeczywiscie ludziska troche panikuja i sprzedaja bo na polach u nas hujnia sie robi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
5 godzin temu, jacekkombajnista napisał:

Mi wycenił z maciejowic krowy hf po 6,5 netto. Waga 810, 830,870kg. Po ndz chyba pojadą jak nikt nie przebije

Maciejowice sprawdzałeś na wagę?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważyłem na swojej wadze. Poubojowo sokołów daje 12 netto + coś dorzuci jak będą miały 400 mięsa

Edytowano przez jacekkombajnista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofsb    22

Witam mam na sprzedaz 10szt bykow
1- bbb
3- mieszance simental
1-angus
1-ncb
1-rw
3-hf

Waga 700kg srednia z luzu ile mozna za nie wziac w lubelskim

Edytowano przez krzysztofsb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17
Dnia 21.06.2018 o 11:31, robert123farmer napisał:

Realnie to poczeka aż cena wróci do normy bo przecież byk to nie świnia

Realnie to nie raz tak było że ci co tak cwaniakowali, najwięcej dostawali po portkach . albo jak cena spadała to nie patrzyli czy jest powietrze na samochodzie czy nie  tylko wołali , panie kochany dawaj jak najszybciej

Edytowano przez slawek2301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
18 godzin temu, Gringo1 napisał:

Dzis pojechal hf 780 po 8brutto 21mcy i jalowka hf 670 po 7.2brutto 24mcy lodzkie staly odbiorca rzeczywiscie ludziska troche panikuja i sprzedaja bo na polach u nas hujnia sie robi

Minister nowy przecież obiecał  pomoc  oszacują ci straty to dostaniesz deszcz pieniedzy, hehehehe oczywiście nasz nowy minister po raz kolejny zapomniał dodać ze komisje szczujące straty to szulerzy bo nawet jak masz 100% strat a masz zwierzęta to i tak w protokole bedzie ok 25 % i nie wiecej. Reasumując  rzad ogłasza w telewizji mega pomoc dla poszkodowanych a po oszacowaniu okaze sie ze prawie nikt jej niedostanie. ale  o tym juz w tv niewspomną . k**wa jak mnie takie pierdolenie o pomocy wk***ia!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flakns    16
21 godzin temu, Gringo1 napisał:

Dzis pojechal hf 780 po 8brutto 21mcy i jalowka hf 670 po 7.2brutto 24mcy lodzkie staly odbiorca rzeczywiscie ludziska troche panikuja i sprzedaja bo na polach u nas hujnia sie robi

Jak ten stały odbiorca teraz płaci max??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Jak znam tego odbiorcę od kilkunastu lat to zawsze płaci najwięcej za kilogram. Nikt nie zapłaci więcej.

 

Myślałem że tylko byki stanieją, niestety obniżka dosięga również krów i jałówek. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17
4 minuty temu, AdamRo napisał:

Jak znam tego odbiorcę od kilkunastu lat to zawsze płaci najwięcej za kilogram. Nikt nie zapłaci więcej.

 

Myślałem że tylko byki stanieją, niestety obniżka dosięga również krów i jałówek. Przykro mi.

niestety ale jak na razie staniał tylko byk , jałówka i krowa bez zmian , przykro mi ale ktoś cię ładnie robi na szaro , a swoją drogą coś za mocna cena jak za HFa , chyba że był to NCB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
tyran idealnie to opisales. a powinno być tak że ten co ma zwierzęta ma jeszcze większa stratę bo musi paszy dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, slawekz1975 napisał:

oddalem do  sokolowa 6 byków mm wyszły na zywo od 7,15 do 9 netto plus vat i 3% za umowe

 

W jakiej wadze były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

633 661 692 713 837 863  miesnosc od 52 do 59,26 tylko ph wysokie bo 5,7-6,96 a 40km tylko moialy do przejechania a weszły ladnie takze zmeczone nie powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gortad    51

i think that is good price for this bulls. I,m selling simentaler Bulls around 330kg for 11-12zł. Limousin Bulls in Poland have a litle bit higher price 12-13zł


PRIMUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Sprzedane byki MM 845kg,753kg 8.20 brutto odbiorca Brzegowy ,cena spadła znajomy sprzedawał na początku czerwca to dostał 8.50 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj