Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymon1804    10

Nawet najwięksi przeciwnicy braci Kaczyńskich nie twierdzą,że kiedykolwiek byli tajnymi agentami.Pierwszy raz takie oskarżenie słyszę z Twojej strony.Czyżby brak konkretnych argumentów przeciwko przyszłemu Prezydentowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

imitować, czyli prowadzić działalność opozycyjną taka jak Jarek, czyli zajmować się takimi pierdołami które komunie nie przeszkadzały

Mój boże.....Język polski jest piękny i bogaty w słowa.Po co używać słów. których znaczenia się nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Leszek W. według wielu opinii był agentem, ja się w tej kwestii nie wypowiadam, bo mi to powiewa.

Kaczorek mniejszy za komuny to poglądów nie miał, bo nie siedział (wtedy za takowe się siedziało), on tylko był...

@xemit jakiego wyznania jest Twoje "boże" ? :D

@szymon1804 no sam twierdzisz że był agentem, no bo skoro ta lojalka nie była fałszywa, to musiała być prawdziwa, ale sąd stwierdził, że była fałszywa, ale ty twierdzisz, że nic tam nie było fałszywe :rolleyes: B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Gdyby nie miał poglądów nie działałby w KORze od 1976r!!! Ciekawe co wtedy robił Twój ojciec? Twierdzę,że nikt poza Tobą nie wystawił takiego zarzutu Jarkowi Kaczyńskiemu!!!Gdzie ja napisałem ,że był agentem,albo,że nic nie było fałszywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

b0gdan,coś mi się zdaje że się zagubiłeś w dyskusji.Zaprzeczasz sobie samemu,używasz słownictwa którego nie znasz,chcąc zaimponować elokwencją.Wróć na poziom swojej wcześniejszej rozmowy,gdyż można i trzeba się spierać,lecz od nas zależy na jakim poziomie będzie każda dyskusja.

P.S.Moje Boże,jak już wspominałem jest moje,a co moje to nie twoje.Chyba ze dusza czekisty,nie pozwala by ktoś miał przed tobą tajemnicę więc jeśli jeszcze raz poprosisz,ujawnię ci ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

pamiętam na początku lat 90-tych jak w dzienniku telewizyjnym Wałęsa mając pod pachą jakaś teczkę walnął to maja teczka kupiłem ją ,później się wypierał ,że był Bolkiem.A kto to był Wachowski i to są nasze legendy śmiąć sie czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Xemit jak to leciało ?-"do kogo te żaluzje" ?biggrin.gif i "nie podlega frekwencji"-też się ową "imitacją" z lekka zdziwiłem no ale imitować można wszystko-od imitacji po womitację biggrin.gif -z tym iż tego ostatniego nie polecam bo można załapać się na przełyku palpitację biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Gdyby nie miał poglądów nie działałby w KORze od 1976r!!! Ciekawe co wtedy robił Twój ojciec? Twierdzę,że nikt poza Tobą nie wystawił takiego zarzutu Jarkowi Kaczyńskiemu!!!

od mojego ojca to się odpier**l, napisałeś chamie, że teczka kaczora nie została sfałszowana, a to oznacza że był agentem

@xemiit cóż Ci się nie podoba w stwierdzeniu o imitacji działalności opozycyjnej?

@szmergiel a to że Ty z k**wy wylazłeś to juz wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bardzo mi się to stwierdzenie podoba.Podoba mi się również wiersz ktory pamiętam ze szkoły średniej,ze słowami"Zawiośniało,latopędzi,przez jesienność białosnieżną

Gramopatefon,gramopatefon'

Choć w tym wierszu coś jest,a w twoim stwierdzeniu-niewiele.

P.s. Polecam-Nerwosol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xemit jak to leciało ?-"do kogo te żaluzje" ?biggrin.gif i "nie podlega frekwencji"-też się ową "imitacją" z lekka zdziwiłem no ale imitować można wszystko-od imitacji po womitację biggrin.gif -z tym iż tego ostatniego nie polecam bo można załapać się na przełyku palpitację biggrin.gif .

 

 

Przychodzi blondynka do sklepu elektrycznego i mówi:

- Poproszę lotnika.

- Nie mamy lotników, ale chyba pani chodzi o pilota do telewizora.

- O tak, tak. Proszę się ze mnie nie śmiać. W tej dziedzinie jestem lajkonikiem.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
Napisano (edytowany)

@Bogdan , z czlowiekiem ktorego zrobil palcem ormowiec lub jakas kanalja pzpr-owska nie ma co dyskutowac ps.ale sie temat rozwija :rolleyes:

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

No i nerwy puściły :rolleyes: Ja tylko grzecznie zapytałem a Ty od razu pokazałeś swoje oblicze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@bogdan nie denerwuj się zagłosujesz 20 VI na hrabiego ,a od chamów ludzi nie wyzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Napisano (edytowany)

@Vitasem wiesz nazwanie kogoś chamem w takim przypadku, to najłagodniejsze określenie.

@ szymon1804 jak się nie wie co napisać to się czyjejś rodziny szuka

@ szmergiel takiego po**********o dupka jak Ty to ze świecą szukać

a ja pomimo wszystko pozostanę przy imitacji działalności opozycyjnej w wykonaniu Jarka

 

Wyhamuj trochę

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Myślę że bardziej na miejscu byłoby określenie "imitowanie"-wiesz tak bardziej "po polskiemu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Właśnie to Ty jako pierwszy kilkanaście postów wcześniej szukałeś rodziny braci Kaczyńskich i próbowałeś udowodnić ,że są "żydami z ruskim pochodzeniem "A z twoich ust słowo "cham " to dla mnie zaszczyt :rolleyes: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Może kol.Bogdan miał na myśli "Polish Ham" biggrin.gif -no ale wtedy trzeba byłoby mu zarzucić że nie widzi Waszej przyszłości w świetlanych barwach -no wiecie...zapuszkowanych,nienachalnie żywych biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaro daj spokój.Było śmieszno,zrobiło się -straszno.Brrrr,aż mnie ciarki przeszły.

Zresztą niech to b0gdan potwierdzi lub zdementuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Przypomniały mi się czasy szkoły średniej,profesor od polskiego zawsze się pytał "Co poeta miał na myśli".Przyznam bez bicia nigdy nie byłem w tym dobry.Zawsze coś musiałem dorzucić od siebie. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Język miłości elokwentnych zwolenników platformy wspaniale się to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No tak jak to Rosjanie mówią "to kak Tigra jebac-i straszno i smieszno"biggrin.gif -ciekawe ,tak sobie pomyślałem żeby zapis tej dyskusji gdzieś tak sobie skopiować i za dwadzieścia ??? lat sprawdzić kto,po co ,kiedy i dlaczego miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

" PiS popierają ci którzy chcą Polski normalnej, bez korupcji, bez kolesiostwa, bez kręcenia lodów przez tzw. polityków. Polski , która jest także państwem dbającym o swoich obywateli a nie skazujących ich na umieranie pod płotem sprywatyzowanego szpitala. PO niestety nie gwarantuje realizacji żadnego z tych postulatów będących fundamentem polityki PiS . PO chce Polski liberalnej, w której oni czyli góra PO, zgarną całą śmietankę a reszta będzie skazana na wegetację , bo nie należy do kasty wybranych To nie jest prawda, że liberalna gospodarka jest lekarstwem na wszystko. Takim lekarstwem jest mądra gospodarka. Mądra to nie taka w której za psi grosz sprzedaje się najlepsze firmy dające budżetowi dochód ( przykład – banki ) i produkuje coraz większą dziurę budżetową bo nie ma kto płacić podatków. Ta walka o prezydenturę to w istocie rzeczy nie walka o to kto osobiście będzie prezydentem ale walka o to czy PO dostanie społeczne przyzwolenie na dalsze pogrążanie Polski w długach , niszczenie polskich przedsiębiorców i preferowanie kapitału zagranicznego , na kręcenie lodów, na pozbawienie obywateli resztek świadczeń socjalnych. Jeśli walkę wygra PO , nic ich nie powstrzyma przed dokończeniem dzieła niszczenia Polski rozpoczętego przez Unię Wolności. Na pierwszy ogień pójdą szpitala i zobaczymy czy wtedy ci którzy głosują na PO nie zmienią zdania. Śmiem twierdzić, że tak ale będzie już za późno."

 

Stąd tacy "mocherzy" jak my, którzy coś jeszcze cenią i chcą dać temu wyraz.

Katastrofa samolotu a teraz powódź, ile jeszcze do końca roku? (sorry za cytat)

Jak będziemy jeszcze ... :rolleyes:


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj