Skocz do zawartości

szymon1804

Members
  • Postów

    540
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

14318 wyświetleń profilu

Osiągnięcia szymon1804

  1. Panie a dlaczego w środku zdania piszesz wielką literą?😂
  2. Tak to 600. Sprawuje sie bardzo dobrze.
  3. Nie żałuję. 1400 na przód i ogień.
  4. Najważniejsze, że klejnoty bezpieczne.😂
  5. To jak w JD mam osiem połbiegów i jadę na 1 półbiegu to jest 1/8 całego biegu?😂😂😂
  6. Masz żółwia i zająca (Lo i Hi) to ile to jest razem?
  7. Niemam. Ciagnik ma dopiero 600godzin. Sypię max 1.5 tony. Nie mam. Podłączam pod hydraulikę.
  8. Sveaverken F100. Kupiona w Rolserwis Płock. Cena zależy od wyposażenia, wiec to kwestia indywidualna.
  9. Dokładnie. Albo sveaverken w T5 Albo w JD 6155r pod wyświetlacz.
  10. Jak połówka w górę??? Jeśli jadę na pierwszym biegu HI to mam połówkę w dół.
  11. U mnie jednak robi najwięcej główny i to chyba ze trzy razy tyle co pomocnicze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v