barteko1 każdy wybiera ciągnik pod siebie. Mi był potrzebny jako pomocniczy do oprysków, przetrząsarki , zgrabiarki. Ewentualnie w żniwa do pomocy przy zbieraniu słomy.
Hi- Lo czyli dwa półbiegi. W każdym prospekcie tak masz.
Którą Kubotę porównujesz do T5 Dual Command ?
Jakie marki byś zaproponował w tym przedziale cenowym ?
Każdy wybiera ciągnik pod siebie.
barteko1 skrzynia ogólnie trochę głośna i denerwujące jest to ,że biegi do tyłu są szybsze niż do przodu. Dwa półbiegi w tej klasie ciągnika uważam, że są wystarczające.
Ogólnie traktor oceniam bardzo dobrze jako pomocniczy. Zdecydowanie adekwatna cena do jakości.
U mnie zastąpił Farmtraca 80. Plusy to szybka skrzynia 43km/h przy 1950obr. Klimatyzacja, EHR, rewers elektrohydrauliczny, dwa tempomaty, mocny podnośnik, sporo ciszej niż w Farmtracu.
W moim mam założony przedni tuz MX,tur Quicke z elektronicznym sterowaniem oraz nawigację i isobus, wiec jest doposażony dość konkretnie.