Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3049

ja mam lepsza hipoteze, w kryminalistyce jest zasada ze jak nie jest znany sprawca przestepstwa to sprawdza sie kto na tym mogl najbardziej skorzystac,kazdy widzi ze to pis i j. kaczynski odniesli najwieksze polityczne profity-az boje sie dalej snuc hipotezy........

 

 

k..wa,zaczynam bredzic ale to nie moja wina tylko atmosfery strachu jaka od wczoraj u nas panuje z powodu powodzi,gdy przestanie padac dalej bede pogodnym i radosnym zwolennikiem po , naprawde[bez zadnej ironii]zal mi pisowcow,ktorzy ciagle zyja w takiej atmosferze,powodz jest raz na kilka lat[ostatnia powazna 9 lat temu]a wy ciagle macie w sobie strach i nieufnosc,kiepsko skrywana nienawisc w sobie brr....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

@jacus

Aha większość posłów i zwolenników PiS w tym prezydent zginęło w katastrofie lotniczej i owa partia odniosła największe profity, korzyści. Ciekawe. Gratuluję postrzegania tej sprawy w ten sposób i intelektu.

B)

Dla mnie możesz głosować na kogo chcesz. Nie interesuje mnie twój los. Interesuje mnie jedynie przyszłość mojej rozkradzionej doszczętnie Ojczyzny. Dlatego nie głosuję na złodziei (szczerze to każdy poseł i urzędnik ma coś na sumieniu, lecz PO bierze chochlą wojskową a PiS brał malutką łyżeczką). W sumie to i tak Polska "upadnie" (niestety). Sami widzimy jaka jest sytuacja. Na wszystko brakuje pieniędzy. Kraj tylko i wyłącznie z podatków się nie utrzyma. Z jednej strony bardzo dobrze, że J. Kaczyński startuje na prezydenta i krzyżuje plany PO, lecz z drugiej jeśli wygra wybory i jego patria również to co oni zrobią z braku odpowiednich funduszy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

 

 

 

"k..wa,zaczynam bredzic "

Na szczęscie to nie hipoteza,a fakt.A z faktami zawsze należy się zgadzać ,co ze swojej strony czynię.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

a ty west nie mając żadnych argumentów umiesz tylko jadem zionąć.Brałeś lekcje u Wajdy czy Bartoszewskiego,dlaczego obrażasz człowieka ,który ma inne poglądy od ciebie.Przypominam prokuratora w stanie spoczynku.Nie masz innych argumentów ,wstyd Wielkopolaninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bartoszewski powinien obejrzeć kandydatki na "pierwsze damy" w zbliżających się wyborach, nim zaczął ubliżać J.Kaczyńskiemu z powodu starokawalerstwa i zamiłowania do zwierząt futerkowych.

Prezes PiS znany jest ze swojej rozwagi i niechęci do ryzyka,dlatego w młodości wolał 'dmuchać na zimne",co tłumaczy dlaczego w domu jest kot, a nie kobieta B).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Vitasem posłuchaj tej audycji i sam odpowiedz sobie na pytanie czy człowiek który sprawował taką funkcję i z niby takim doświadczeniem powinien wygadywać takie bzdury i nakręcać atmosferę spisku. Powinien wiedzieć jako profesjonalista że trzeba z takimi stwierdzeniami poczekać na zakończenie prac komisji lotniczej i prokuratury. Ciekawe jest to że nawet rodziny ofiar podkreślają profesjonalizm strony rosyjskiej i prokuratorów i nie mają narazie żadnych zastrzeźeń do ich pracy wypowiedź min. córki Wassermana rodziny otrzymały status pokrzywdzonych i pełny dostęp do akt śledztwa a nawet powoływania pełnomocników i prawo wnioskowania. Jutro ukaże się wstępny raport i będzie czas na analizę i wnioski teraz wszystko to niepotwierdzone plotki i nie przystoi takiemu ,,profesjonaliście" kłapać ozorem na podstawie plotek i nieprawdopodobnych teorii.

Dlatego napisałem że dla mnie ten człowiek jest śmiesznym dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Bartoszewski to kawał CHAMA, jeszcze brakuje żeby do wspaniałego wiecu poparcia Komorowskiego dolaczyl zboczeniec i pedofil Polański ... którego to broni zaciekle środowisko "artystów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

murtek3 weź mnie chłopie oświeć bo z czego się niby państwa utrzymują jak nie z podatków? bo myślę i wymyślić nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Vitasem posłuchaj tej audycji i sam odpowiedz sobie na pytanie czy człowiek który sprawował taką funkcję i z niby takim doświadczeniem powinien wygadywać takie bzdury i nakręcać atmosferę spisku. Powinien wiedzieć jako profesjonalista że trzeba z takimi stwierdzeniami poczekać na zakończenie prac komisji lotniczej i prokuratury. Ciekawe jest to że nawet rodziny ofiar podkreślają profesjonalizm strony rosyjskiej i prokuratorów i nie mają narazie żadnych zastrzeźeń do ich pracy wypowiedź min. córki Wassermana rodziny otrzymały status pokrzywdzonych i pełny dostęp do akt śledztwa a nawet powoływania pełnomocników i prawo wnioskowania. Jutro ukaże się wstępny raport i będzie czas na analizę i wnioski teraz wszystko to niepotwierdzone plotki i nie przystoi takiemu ,,profesjonaliście" kłapać ozorem na podstawie plotek i nieprawdopodobnych teorii.

Dlatego napisałem że dla mnie ten człowiek jest śmiesznym dupkiem.

Czy aby na pewno? http://www.bibula.com/?p=21554 , http://www.blogpress.pl/node/4078

P.S. Panuje opinia że dla pacjentów szpitali psychiatrycznych niehospitalizowana część społeczeństwa to idioci.I min. z takiego powodu ,pojęcie idioty,głupka i dupka to rzecz względna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

@Damian18 Np. z prywatyzacji czytaj oddawanie za bezcen świetnie prosperujących firm. Zaraz dodam że nie neguje prywatyzacji ale nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka np KGHM jestem za prywatyzacją ale nie złodziejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

przestane bredzic bo wody na wisle ubywa[mam to szczescie ze zamiast plotu mam wal].

murtek gratuluje znajomosci matematyki-wiekszosc poslow pis :rolleyes: ,nawet nie wiesz ilu ich jest. zostal prezes i pare medialnych gwiaz plus 130 nikomu nie znanych.

najlepsza recepta wszystkich partii socjalistycznych-pis ma bardziej lewicowy program gospodarczy niz sld to pozyczki a ze prezes i jego wice-ziobro nie maja dzieci to sie nie martwia kto je bedzie splacal.

mam jedna wspolna ceche z prezesem-lubimy koty, dzieli nas swiatopoglad i orientacja seksualna-to w temacie I damy.

bartoszewski z wajda rzeczywiscie poszli po bandzie i przesadzili,ale ich wieku nie dozyje i nie wiem jaki wtedy bede mial rozum,rozumiem ich zlosc zwyciestwo bylo prawie pewne a tu taka niespodzianka w sadazach.

wezcie pod uwage ze zaloba kiedys sie skonczy i prezes dojdzie do siebie[wiem zwlasnego doswiadczenia ze to niedlugo nadejdzie,kurcze mamy jeszcze jedna wspolna ceche obaj jestesmy w zalobie po stracie bliskiej osoby] i co wtedy gdy zostanie prezydentem IV rp-bis,powtorka z historii zawsze jest jej parodia-vide walesa


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

damian18

To cię chłopie oświecę. Owszem podatki to także (główne) wpływy do budżetu państwa, jednak z samych podatków trudno się "utrzymać" (mowa o podatkach uiszczanych przez zwykłych obywateli, ponieważ jak wiadomo bogaci mają swoje sposoby, a np. hipermarkety zmieniają właściciela co 5 lat nie płacąc przez ten okres ani grosza). W Polsce niestety wszystko się sypie, sprzedaje, prywatyzuje (to stocznie, zakłady przemysłowe, PZU, TP a jeszcze trochę sprzedadzą miedź oraz Giełdę).

 

 

Nie chcę mi się pisać szczegółowo na ten temat ale spójrz np tu co należy do wpływów budżetowych:

 

Mój odnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

"bartoszewski z wajda rzeczywiscie poszli po bandzie i przesadzili,ale ich wieku nie dozyje i nie wiem jaki wtedy bede mial "

 

Tych dwóch jest szczęściarzami,że żyją w Polsce.Ale muszą uważać, takie wypowiedzi to "młyn na wodę" dla "tak" za eutanazją,wzorem Holandii.

P.S.Jacuś,gdy prezydentem zostanie ktoś z PiS, to wtedy TW Litwin, będzie miał niezłego "zonka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

przestane bredzic bo wody na wisle ubywa[mam to szczescie ze zamiast plotu mam wal].

murtek gratuluje znajomosci matematyki-wiekszosc poslow pis :rolleyes: ,nawet nie wiesz ilu ich jest. zostal prezes i pare medialnych gwiaz plus 130 nikomu nie znanych.

najlepsza recepta wszystkich partii socjalistycznych-pis ma bardziej lewicowy program gospodarczy niz sld to pozyczki a ze prezes i jego wice-ziobro nie maja dzieci to sie nie martwia kto je bedzie splacal.

mam jedna wspolna ceche z prezesem-lubimy koty, dzieli nas swiatopoglad i orientacja seksualna-to w temacie I damy.

bartoszewski z wajda rzeczywiscie poszli po bandzie i przesadzili,ale ich wieku nie dozyje i nie wiem jaki wtedy bede mial rozum,rozumiem ich zlosc zwyciestwo bylo prawie pewne a tu taka niespodzianka w sadazach.

wezcie pod uwage ze zaloba kiedys sie skonczy i prezes dojdzie do siebie[wiem zwlasnego doswiadczenia ze to niedlugo nadejdzie,kurcze mamy jeszcze jedna wspolna ceche obaj jestesmy w zalobie po stracie bliskiej osoby] i co wtedy gdy zostanie prezydentem IV rp-bis,powtorka z historii zawsze jest jej parodia-vide walesa

Miałes jakieś bliższe kontakty seksualne z Prezesem czy moze robisz za jego prześcieradło czy trzecia możliwość jestes totalnie ogłupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Widziałem rozmowe Wasserman z Rymanowskim jakoś zbytnio się nie żaliła, a co innego jak sie okazuje opowiada w moherowych mediach widać niedaleko pada jabłko... Zresztą dzienikarze typu Pospieszalski i ojcowie z antenki Rydzyka potrafią nieźle naprowadzać na swój tok rozumowania.

Bartoszewski potrafi powiedzieć głośno co inni szepczą za plecami, bo ma w d*pie opinię innych.

Ja się w pełni zgadzam z jego stwierdzeniem bo jak kompletny nieudacznik który nie potrafi założyć rodziny,nie ma nawet własnego mieszkania tylko siedzi u mamusi na pokoju, który do niedawna nie miał nawet konta w banku, nie odróżniający bankomatu od automatu z colą, bez prawa jazdy może rządzić krajem.

Czy on potrafi zrozumieć problemy ludzi?

Po tym co przeżył powinien wycofać się z polityki wziąść kota alika na kolana i bujać się w fotelu przy kominku. Ale nie ten człowiek jest chory na władzę koniecznie chce spocząć na Wawelu po drugiej stronie przedsionka Krypty Piłsudskiego, zresztą śmiesznie by to wyglądało jak warta przy sarkofagu Naczelnika z jednej strony Lech z drugiej Jarosław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

sthil007 ja po prostu slucham co w trawie piszczy :rolleyes: ,sprawa byla glosna pare lat temu ale z uwagi na poprawnosc polityczna umarla,poszukaj piosenki kazika tytul chyba V lub IV rozbior polski,pare razy w radiu poszla i zniknela tam jest cos o tym.

west chyba nadajemy na tych samych falach,tylko jedno male ale, wasserman byl poslem krakowskim a ja jestem spod krakowa,jakies 20 km od jego domu wiec nie stawiajcie go za wzor cnot wszelkich,jak ktos jest ciekaw niech poszuka-wanna,rurociag,budowa domu,smierc nielegalnego robotnika,procesy sadowe,rozwod corki,

sam z ciekawosci wpisalem w google -wanna wassermana ponad 15 000 wynikow

xemit gdyby ci wszyscy agenci byli tak uzyteczni i wspaniali jak to sb pisalo to dalej bysmy zyli w komunizmie,ale ze byli do d..y to mamy demokracje,a zreszta mnie lustracja nie obejmuje jestem o pol roku za mlody, urodzeni do 1 IX 1972 musza skladac oswiadczenia.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Vitasem posłuchaj tej audycji i sam odpowiedz sobie na pytanie czy człowiek który sprawował taką funkcję i z niby takim doświadczeniem powinien wygadywać takie bzdury i nakręcać atmosferę spisku. Powinien wiedzieć jako profesjonalista że trzeba z takimi stwierdzeniami poczekać na zakończenie prac komisji lotniczej i prokuratury. Ciekawe jest to że nawet rodziny ofiar podkreślają profesjonalizm strony rosyjskiej i prokuratorów i nie mają narazie żadnych zastrzeźeń do ich pracy wypowiedź min. córki Wassermana rodziny otrzymały status pokrzywdzonych i pełny dostęp do akt śledztwa a nawet powoływania pełnomocników i prawo wnioskowania. Jutro ukaże się wstępny raport i będzie czas na analizę i wnioski teraz wszystko to niepotwierdzone plotki i nie przystoi takiemu ,,profesjonaliście" kłapać ozorem na podstawie plotek i nieprawdopodobnych teorii.

Dlatego napisałem że dla mnie ten człowiek jest śmiesznym dupkiem.

 

 

@west ja zaś słyszałem złe opinie wyrażane przez rodziny ofiar na temat postępowania władz rosyjskich w sprawie katastrofy- w tym córki Wasermana, syna pani Zych, itd..

 

Co do Bartoszewskiego hmm owszem potrafi powiedzieć co myśli...problem w tym, że czasami nadwyręza siłe swojego autorytetu...a kolokwilnie rzecz ujmując "przegina pałe". Człowiek w jego powieku powinien znać umiar.

 

Mnie najbardziej irytuje to, że mimo iż zginął prezydent RP to przez miesiąc Polacy nie mieli wglądu w zapisy czarnych skrzynek, a co najdziwniejsze- żadna z osób zajmujących sie sledztwem ze strony polskiej nie potrafiła powiedziec nic sensownego- nawet odnosnie prowadzenia sledztwa...tylko takie czekanie co "car Putin" ustali. To nie jest nawet smieszne, to kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Bartoszewski mowi co mysli?

Oj chyba Pan pseudo profesor juz nie myśli z racji wlasnie wieku.

 

Bardzo dobrze, że wypowiada sie w ten sposób razem ze swoim kolegą staruszkiem Wajdą - Polacy widzą właśnie jaka jest twarz tych super, patriotycznych POwskich klakierów.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Argumenty przytoczone przez @West`a świadczą o bardzo nikłym ilorazie inteligencji. To głupota pisać, że nie ma konta w banku, mieszka z mamą, nie posiada prawa jazdy czy nie potrafi założyć rodziny. Porażka takie coś wypisywać. Widocznie nie ma tyle pieniędzy co złodzieje z opozycji, którzy nie mają gdzie ich chować. Co ma żona do rządzenia ??? Aaa i jeszcze prawko, hmm rzeczywiście potrzebne w sprawowaniu władzy :D :rolleyes: :). Pewnie taki przyszły prezydent powinien być hakerem, siedzieć na AF i z tobą prowadzić konwersacje, wszystkim sąsiadom dawać d`py, aby ich nie denerwować, powinien pić coca- colę i jeździć sportowym samochodem- spoko B).

Co te media robią z ludzi ? Marionetki ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@murtek3 ale zastanów się znasz faceta w słusznym wieku, który nie ma prawka, żony, konta, mieszka z mamusia to co o nim myślisz? Czy zagłosował byś na takiego radnego, wójta? Tacy ludzie w społeczeństwie odbierani są jako nieudacznicy, lub geje :rolleyes: czy w przypadku Jarka jest to słuszne, to już temat do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

a może odbierz takiego człowieka jako takiego, który poświęcił swoje życie walce o Polskę sprawiedliwą ?

 

i to prawo jazdy, cz mieszkanie z mamą jest tego skutkiem ?

 

ja gorzej odbieram oszustów z prawem jazdy , z żonami czy ekstra furami , pięcioma kontami w banku i fałszywym uśmiechem


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Czytaj co napisałem! nie piszę o Jarku tylko ogólnie jak się takich ludzi określa, czyli o nieudacznikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widziałem rozmowe Wasserman z Rymanowskim jakoś zbytnio się nie żaliła, a co innego jak sie okazuje opowiada w moherowych mediach widać niedaleko pada jabłko... Zresztą dzienikarze typu Pospieszalski i ojcowie z antenki Rydzyka potrafią nieźle naprowadzać na swój tok rozumowania.

Bartoszewski potrafi powiedzieć głośno co inni szepczą za plecami, bo ma w d*pie opinię innych.

Ja się w pełni zgadzam z jego stwierdzeniem bo jak kompletny nieudacznik który nie potrafi założyć rodziny,nie ma nawet własnego mieszkania tylko siedzi u mamusi na pokoju, który do niedawna nie miał nawet konta w banku, nie odróżniający bankomatu od automatu z colą, bez prawa jazdy może rządzić krajem.

Czy on potrafi zrozumieć problemy ludzi?

Po tym co przeżył powinien wycofać się z polityki wziąść kota alika na kolana i bujać się w fotelu przy kominku. Ale nie ten człowiek jest chory na władzę koniecznie chce spocząć na Wawelu po drugiej stronie przedsionka Krypty Piłsudskiego, zresztą śmiesznie by to wyglądało jak warta przy sarkofagu Naczelnika z jednej strony Lech z drugiej Jarosław

Nie przeczę że widziałeś rozmowę o której piszesz,ważne jest czy ją słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

czytam uważnie i osobiście nie obracam się w środowisku, które jakoś dyskryminuje ludzi nie posiadających konta czy mieszkających z matką (prócz leserów)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@murtek3 te właśnie argumenty świadczą raczej o nikłym ilorazie inteligencji twojego wodza a co się za tym wiąże twoim jeśli ich nie rozumiesz. Pamiętne były u niego zdjęcia brudnych butów z porwanymi sznurówkami, dwie różne skarpety. Jakby pochodził ze wsi pewnie miałby jeszcze w nich słomę. To jest stary zakompleksiony kawaler z ciągotkami pewnie do chłopców skoro nawet Szczypińską która pchała mu się do łóżka odrzucił. To ma być głowa państwa?

 

@pooch wielu wybitnych mężów stanu mimo że poświęcało się dla sprawy własnego kraju zdążyło założyć rodzinę, siedzieli w więzieniach zsyłani byli na wygnanie, gineli za ojczyznę a jednak mieli jaja i byli nie tylko głowami państwa ale także własnych rodzin.

Za PRL Jarek nie był nawet internowany siedział cichutko u mamusi i się nie wychylał więc przestań pierniczyć o jego poświęceniu dla ojczyzny, zaczoł szczekać jak już było wolno to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj