Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
b0gdan    90

Ja za parę minut jadę na pogrzeb ś.p. Pawła Krajewskiego, oficera BOR. Chodził do tej samej szkoły co i ja i ze sztandarem będę stał. Właśnie wyczytałem na lokalnym portalu, że Tusk ma być nawet, sorry, ale jeśli okaże się to prawdą, to dla mnie takie akcje to już są pod publiczkę! W końcu dziś pogrzeb Kaczorowskiego, tam chyba mimo wszystko bardziej mu pasuje....

@wlodiw-przy okazji ubiegłorocznych obchodów rocznicowych wybuchu II wojny światowej i powstania Solidarności miałem styczność z Wałęsą, Tuskiem i Kaczyńskim. Wałęsę podsumowuje od tamtej pory jednym słowem-hołota. Nikt i nic mi tego z głowy już nie wybije. Tusk nie potrafi się zachować jak przystało na jego stanowisko, wciąż glupie uśmiechy i patrzy za kamerami. Kaczyński jako jedyny potrafil zachować się godnie do sytuacji...

Wałęsy nie było w Krakowie, co świadczy tylko o tym że nie potrafi zachować się jak na byłą głowę państwa przystało. Co do zachowania Kaczyńskiego przed kamerami to radze sobie odświeżyć pamięć i przypomnieć jak się zachował podczas powitania gości, kiedy to obaj z Tuskiem przemawiali po angielsku, kiedy temu drugiemu wychodziło to zdecydowanie średnio, Kaczyński śmiał się w głos... Zachowanie godne głowy państwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Skoro mało umiesz, bądź w ogóle, to lepiej siedź cicho i nie rób z siebie pośmiewiska. Nie dziwię się, że Lech śmiał się, bo to było śmieszne


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Nieważne kim się w życiu jest, to nie powinno się wyśmiewać z innych. Widzę, że ty @królikNH nie dojrzałeś na tyle, aby to zrozumieć. Ciekawe ile ty umiesz. Z resztą nieważne. Nie uprawnia cię to do tego, aby się naśmiewać z innych.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

oj dzieci dzieci i te pryszczate i te moherowe zero argumentów same pyskówki. A to dopiero początek pogrzebów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Skoro mało umiesz, bądź w ogóle, to lepiej siedź cicho i nie rób z siebie pośmiewiska. Nie dziwię się, że Lech śmiał się, bo to było śmieszne

akurat Lech Kaczyński często się chwalił swoja znajomością języka angielskiego, a wiele razy zdarzyły mu się kompromitujące wpadki w tym języku i to wtedy jak to chciał być mądrzejszy od tłumaczki, wtedy to dziennikarze mieli ubaw. Zresztą ja chciałem pokazać że Lech w niczym nie lepszy od Donalda ;)

@bratgarka my tu tylko wspominamy zmarłych i komentujemy żywych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Panowie... Dziwię się niesamowicie po pogrzebie! Patrzę w tv że na pogrzebie byłego prezydenta RP, p. Kaczorowskiego nie było najwyższych władz(o ile się orientuję p. Komorowski był na pogrzebie p. Skrzypka), a tymczasem pan premier przyleciał do Przasnysza na pogrzeb BORowca, dobra można powiedzieć że oddał cześć, ok, ale Tusk był tylko na cmentarzu!!10minut dosłownie!Skoro już się trudził to mógł i do kościoła przyjść :) Niestety byłby zmuszony do wykonania znaku krzyza, a czasem odnoszę wrażenie że to dla niego jest równoznaczne ze zniewagą ;) Czy to jest godne zachowanie premiera Rzeczypospolitej!!Do tego w Przasnyszu był wysoki rangą przedstawiciel rządu(wiceszef MSWiA, p. Rapacki). Mam wrażenie że p.Kaczorowskiego strasznie znieważono tą obecnością, a właściwie jej brakiem. Dla mnie logiczne jest, że należy się dzielić delegacjami na poszczególne pogrzeby w tych okolicznościach, ale dzielić według rangi zmarłych jednak!...

@bogdan-ja mówiłem akurat o tym, co widziałem na WŁASNE oczy, czego byłem świadkiem. O tym akurat nie słyszałem w ogóle, więc się nie chce wypowiadać. Ale czy mało razy premier nabijał się z prezydenta?!...

 

EDIT: Na pewno był dużo lepszy od Tuska w patriotyzmie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@versus ależ ja nie przeczę, że się nabijał, ale obydwaj siebie warci.

Komorowski był na pogrzebie Prezydenta Kaczorowskiego, zabrakło jedynie Tuska, który był na pogrzebie Jolanty Szymanek-Deresz, niestety nie da się być w 5 miejscach na raz.

A powiedz mi czym się mierzy patriotyzm? Czy tylko PiS ma na niego monopol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Zachowaniem...Po prostu zachowaniem ;) Kto ma głowę na karku i logicznie myśli pozna prawdziwego patriotę, nie koniecznie sam oceniający musi nim być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

aha to już wiem, najłatwiej zostać patriotą robiąc coś na pokaz, wywieszając flagę, stojąc 18h do trumny prezydenta, krzycząc nad trumna że ruskie go zabili i że nie można im tego podarować (babcia, katoliczka, w TVP)...

@bratgarka oczywiście że nie, bo popierając PO stoisz w jednej linii z masonami, złodziejami, aferzystami i antykatolikami. Jedynie popierając PIS mozna być patriotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

ehh... no comment.

Tą wypowiedzią to już mi Wałęsę z Gdańska jednak przypominasz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

Pytam bo młody jestem nie znam sie na tym wszystkim co się dzieje. Więc każda merytoryczna odpowiedz jest cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Panowie nie róbcie OT to nie temat o polityce tylko o katastrofie pod Smoleńskiem ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

poprzez przyrównanie mnie do Wałęsy czuję się urażony, bo ten domniemany Bolek, zachował się niegodnie, gdyż nie przybył na pogrzeb głowy państwa, ja sam osobiście spędziłem 3 h przed telewizorem uczciwie wsłuchując się w kazanie i przemówienia ;)

@ Lukasz1987 z końcem żałoby narodowej, wszystko stało się już polityką, już z rana zaczęły się poszukiwania kandydatów na prezydenta W eterze tyko jeden temat.

A że prezydenta straciliśmy w Smoleńsku, więc to się wszystko łączy :)

@bratgarka w wyborach najlepiej jest głosować na kogoś, kogo znasz i możesz mu zaufać, np. taki śp. poseł Wasserman niemal w całej Polsce znienawidzony, w Małopolsce wygrywał bez problemu, a to oznacza że ludzi którzy go znali uważali go za dobrego faceta, któremu można polegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"@bratgarka oczywiście że nie, bo popierając PO stoisz w jednej linii z masonami, złodziejami, aferzystami i antykatolikami. Jedynie popierając PIS mozna być patriotą... "-eee tam żeby to zaraz z wyżej wymienionymi-nie po prostu w jednej linii z Mirem,Rychem tudzież Grzechem biggrin.gif -a to przecież zupełne przeciwieństwo tych tam jak ich zwał ?-a -aferzystów biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

hm czyli mamy minimum dwie grupy Polaków uważające się za patriotów. I każda z tych grup członków drugiej grupy uważa za oszołomów to tak delikatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Polska to nie jest odosobniony przypadek, tak samo jest w wielu krajach europy.

W skrócie PO to liberał, aferzysta i antykatolik, PiS to zakamuflowany komunista, ciemnogród i moherowy beret ;)

Ale teraz to już prawdziwy offtopic, pora zakończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Toic, warto dorzucić do przeczytania: http://www.wprost.pl/blogi/marek_krol/

Czy jest jeszcze szansa na silną Polskę, z której Wszyscy bylibyśmy dumni... . Wiem, pomarzyć warto... .


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

To ja już wiem kto będzie winny powrotu do normalności, czyli: kłótni, oskarżeń, wyzwisk itd... To nie politycy, ale tacy Wajda, Król, Wałęsa,dziennikarze TVN, anonimowi blogerzy i inne niby autorytety. Politycy wytrzymali, chwała im za to, ale ci drudzy już sieja zamęt, na co liczą? na większą popularność, poczytność swoich blogów i gazet? Pan Król obrońca czci Prezydenta, ganiący innych za wyśmiewanie się z jego wzrostu, sam szydzi z ułomności Michnika. Mogę pogratulować panu Królowi i innym mu podobnym udaje wam się skłócić naród, komentarze pod waszymi blogami dają temu wyraz...

Ale czego można się spodziewać po TW Rycerz, byłym aparatczyku PZPR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za rządów PIS relacja cen rolnych do kosztów ich wytworzenia była dużo korzystniejsza niż za obecnie.Mam głęboko gdzieś, wszelkie tłumaczenia i wywody dlaczego?,oceniam fakty, a te są bezlitosne dla rządu PO i PSL.

Wystarczy tylko dodać, że niejaki Sawicki nie potrafił(w przeciwieństwie do innych zainteresowanych tematem rządów innych państw )złożyć odpowiednio uzasadnionego wniosku w sprawie dopłat do tytoniu,a co gorsze spóżnił się miesiąc w stosunku do terminu podanego przez komisję europejską i głupio się z tego śmieje,nie ponosząc żadnych konsekwencji.

Są jeszcze arabscy inwestorzy na majątek naszych stoczni,jest pręzne szkolnictwo i bezpłatna służba zdrowia,jest cud gospodarczy i druga Irlandia,są kasyna i szulernie,ale na szczęście nie ma PIS przy władzy.

P.S nie dziwię się ze szydził z Arona http://www.youtube.com/watch?v=AWrk80LRONE.

A tu coś z zupełnie innej beczki,ale czy nieprawdziwej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Czyli koledze odpowiada taka retoryka że Jarek to tylko kurdupel, Michnik - jąkała? Tak podchodząc do sprawy nigdy nie uda się czegokolwiek zrobić w Polsce. Czy kolega Xemit jak chce komasacji we Wsi to nazywa sąsiada śmierdzącym dupkiem (pomimo ze ten śmierdzi)? Wychodząc do ludzi z wojenną retoryką nigdy się nie zdobędzie pełnego zaufania. Lepiej ich mamić ciepłymi słowami (PO się udaje).

Kolega ma gdzieś fakty? No to się nie da dyskutować :) Czy to wina rządu ze cena mleka, wieprzowiny i zboża jest niska, czy gdyby był PiS lekarz nie wziął by łapówki? Może, ale mleko by nie podrożało ;)

Sawicki ma gdzieś producentów tytoniu, bo jest ich garstka, więc po co się nimi przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Ja bym poszedł jeszcze dalej, przecież to że przy władzy jest PO i PSL spowodowało że farmerzy na zachodzie wylewali na pola mleko, że ceny płodów rolnych spadły na całym świecie to wina Tuska i Pawlaka. Jak się na giełdach w Nowym Jorku i Paryskim Matifie dowiedzieli że Sawicki jest ministrem rolnictwa pękła bańka spekulacyjna. Najgorsze jest to że nieudolne rządy tej zasranej koalicji spowodowały też krach we wszystkich sektorach gospodarki a beznadziejny Rostowski spowodował sraczkę na rynkach finansowych.

Radze od czasu do czasu przewietrzyć moherowe bereciki bo się niektórym mózgi lasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj