Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

drogo za tą folię....


SamaPrawda napisał:

No wiem, że płytki były by na wieczność, ale około 60m2 plus klej plus ułożenie to juz sie robi dobra suma, a jak krowy podłączane od tyłu więc korytarz szeroki No to tragedi nie powinno być wielkiej

a to nie ma płytek w drugim gatunku albo gdzieś na wyprzedaży... taka ilość to pikuś to nie łazienki czy kuchnie w domu...

Opublikowano

Mam dostęp do płytek w 3 gatunku, 20/30zł kupowałem je do pomieszczenia na zbiornik i były ok. głównie chodzi o kasę, taka farba to ułamek ceny płytek, tylko z drugiej ceny ta inwestycja będzie na lata..

Opublikowano

My do żłobów płytki kupowaliśmy po 10zł za metr tylko to było tak zachodzisz do sklepu i mówisz , że bierzesz takie resztki co mają ale 10 zł za metr to niektórzy sprzedawcy to aż się cieszyli , że ktoś to zabrał , tyle , że na ścianie każda płytka inna to trochę głupio wygląda ale w żłobie to może być .

  • Like 1
Opublikowano
9 minut temu, Supersebusiek napisał:

My do żłobów płytki kupowaliśmy po 10zł za metr tylko to było tak zachodzisz do sklepu i mówisz , że bierzesz takie resztki co mają ale 10 zł za metr to niektórzy sprzedawcy to aż się cieszyli , że ktoś to zabrał , tyle , że na ścianie każda płytka inna to trochę głupio wygląda ale w żłobie to może być .

Eeee tam ,w Warszawie teraz moda na dwie różne skarpetki, więc nie ma się czym przejmować 

  • Like 1
  • Haha 2
Opublikowano
robert1226 napisał:

Ale wogule to o czym tu mowa buduje oborę za miliony a szkoduje 10 tys na płytki bez przesady .

Żadne miliony, budowa powinna zmieścić się w 200 tyś


PolandOnion napisał:

Nie umie położyć a nie chce nikogo do tego zatrudnić 😁

Mam ekipę, robią wszystko od wykopu po dach. Mógłbym robić takie rzeczy sam, tylko po prostu brak czasu. Teraz ciężko się wyrobić bo cały czas trzeba coś załatwić


Mam możliwość zapytania się to korzystam i tyle.

Opublikowano
SamaPrawda napisał:

Żadne miliony, budowa powinna zmieścić się w 200 tyś

Pytanie za 100pkt jak budować tak tanio?Od zera budujesz czy coś przerabiasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez edi25
      Lozysko osadzone na tuleji jest zbyt luzne i nie obraca sie prawidlowo, tylko tuleja obraca sie wewnatrz lozyska. lozysko jest ok, tylko tuleja na ktora jest zalozona jest juz wytarta.Jak osadzic to lozysko na tuleji mocno zeby sie nie obracalo?
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
    • Przez Adrian3210
      Witam. Mam problem z chłodnią do mleka. Problem wygląda następująco. Agregat nie załącza się za pierwszym razem. Słychać pykanie, aż za 4 czy za 5 pyknięciem załączy się. Chłodnia to Alima Bis 400l
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v