danielhaker

Luźne rozmowy producentów mleka

Polecane posty

danielhaker    6913
35 minut temu, robert1226 napisał:

Nie chcę mi się szukać ale też pisałeś nie w temacie ,to ci napisałem byś sobie dał ostrzeżenie i co dałeś ,?

Nie jestem z tych co na skargę lecą , imię z tych co swoją pozycję wykorzystują.

Propozycja nie do odrzucenia- jeśli faktycznie była taka sytuacja, a nie tylko piszesz aby pisać, to znajdź proszę ten post, wtedy komisyjnie dam sobie ostrzeżenie wrzucając tutaj screena jako dowód, a Tobie nawet zdejmę wczorajsze ostrzeżenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
1 godzinę temu, Mateusz1q napisał:

Moja babcia straciła mowę i nie może się poruszać samodzielnie po COVID

Chyba z udarem Ci się pomyliło! 

Chyba że komuś nie chciało się przeprowadzić badań i wygodniej było wpisać covid... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, zetorr6441 napisał:

Chyba z udarem Ci się pomyliło! 

Chyba że komuś nie chciało się przeprowadzić badań i wygodniej było wpisać covid... 

Pamiętaj jest tylko covid . Nie ma nic innego. Inne choroby wyginęły, udary, zawały, grypy. @gregor1284 może potwierdzić jak dziś w naszej okolicy w szpitalu covidowym otworzono 46 dodatkowych miejsc o godzinie 13. Po godzinie 13.01 już wszystkie miejsca były zapełnione i karetka jechała z chorym ponad 150 km. Łącznie w tym szpitalu jest 800 miejsc. Wszystko zapełnione, tyle ludzie chce się tam dostać że chaos niespotykany. Został nagrany filmik jakie tam tłumy ludzi i karetek. Żywej duszy tam nie ma. To jest kabaret co się wyprawia. Ludzie.nie umierają na covid tylko na brak pomocy lekarskiej w przypadku pozostałych chorób. Jakby wyłączyć internet i tv to ludzie nawet by nie wiedzieli że coś takiego istnieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Moja babcia jak żywa dostała wylew. Dostała udar jak była w ogródku. Nie mogła mówić, ale z czasem uczyła się od nowa. 

Nie wiem jak po korona wirusie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14148
5 minut temu, ramzes10 napisał:

Pamiętaj jest tylko covid . Nie ma nic innego. Inne choroby wyginęły, udary, zawały, grypy. @gregor1284 może potwierdzić jak dziś w naszej okolicy w szpitalu covidowym otworzono 46 dodatkowych miejsc o godzinie 13. Po godzinie 13.01 już wszystkie miejsca były zapełnione i karetka jechała z chorym ponad 150 km. Łącznie w tym szpitalu jest 800 miejsc. Wszystko zapełnione, tyle ludzie chce się tam dostać że chaos niespotykany. Został nagrany filmik jakie tam tłumy ludzi i karetek. Żywej duszy tam nie ma. To jest kabaret co się wyprawia. Ludzie.nie umierają na covid tylko na brak pomocy lekarskiej w przypadku pozostałych chorób. Jakby wyłączyć internet i tv to ludzie nawet by nie wiedzieli że coś takiego istnieje 

Ba no trzeba jakoś tych kretynow mamić żeby dali się wy szczepić jak psy. Wiesz ze e naszych stronach to idiota na idiocie i idiota ich pogania. Wątpię że w wiosce masz dwóch takich którzy coś ogarniaja i da się z nimi pogadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A daj spokój. Szkoda gadać, chociaz normalnych ludzi też nie brakuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Robił ktoś w ostatnim czasie kurs inseminacji? Jak to teraz wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12946
8 godzin temu, gregor1284 napisał:

Ba no trzeba jakoś tych kretynow mamić żeby dali się wy szczepić jak psy. Wiesz ze e naszych stronach to idiota na idiocie i idiota ich pogania. Wątpię że w wiosce masz dwóch takich którzy coś ogarniaja i da się z nimi pogadać 

Ale zauważ że to nie tylko u nas ale całemu światu odjebalo na tym punkcie 

Dojdzie do tego że  człowiek sie będzie bał drugiego bo już spotkałem sie z takim zachowaniem szczególnie w urzędach 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2695

Urzędy to inna inszość. To po prostu się spodobało urzędasom i lekarzom, że mogą hasać a hołota wisi na klamce albo telefonie. Ciężko będzie ich zagonić spowrotem do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14148

Czekam jeszcze na bezwarunkowy dochód, anulowanie długów za szczepienie, wtedy prawie wszystko o czym wiem się spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2214
7 godzin temu, gregor1284 napisał:

Ba no trzeba jakoś tych kretynow mamić żeby dali się wy szczepić jak psy. Wiesz ze e naszych stronach to idiota na idiocie i idiota ich pogania. Wątpię że w wiosce masz dwóch takich którzy coś ogarniaja i da się z nimi pogadać 

 Po co robić wojny ,jak w ten sposób można mieć w garści. Pieczę nad tym trzyma garstka ludzi . są idioci ,ale są i niedoinformowani .dam durny przykład, powiedzmy Twoja posiadłość ,Główny ufoludek wysyła 3 swoich podwładnych na ziemię do Ciebie  by zdali relację jak wygląda. Jeden ląduje w kredensie, drugi w szambie, trzeci w bagażniku.  I każdy zdaje relację co widział,i każdy mówi przecież o Twojej posiadłości a co innego ,i za cholerę nie mogą się zgadać   . Drugi przykład masz awarię, brak napięcia ,z początku pustka we łbie i błądzisz ,brak informacji . Następnie kolejno wykluczasz,aż w końcu odnajdujesz przyczynę i wiesz . A ludzie są w różnych punktach poszukiwań tego ,,prądu'',i czy ja mogę nazwać idjotą tego co nie może odnależć skitrany gdzieś ,,hebel'' czy inny  ,,bajpas'' przez ciebie, kiedyś na pewno znajdzie , kiedy on wie że jest jakaś awaria,a nawet nie wie czego,      może melioracji, może drzwi  ,może klamki w lodówce ...  Ludzie po prostu nie mają sprawdzonych informacji, a z tego bełkotu ,przecież nie wiedzą jak odsiać co prawdziwe ,  Jak wiesz co masz robić to robisz i to wydaje ci się proste, a jak nie wiesz  błądzisz po omacku i szukasz klamki [jak tu nasz kolega Cebulij,czy jakoś tam].   Nie wiem czy to dobry przykład😐... Ludziom celowo zrobiono wodę z mózgu,bo łatwiej tako hołotę ,aczkolwiek pojedyńczo , uchodzić .  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Czekam jeszcze na bezwarunkowy dochód, anulowanie długów za szczepienie, wtedy prawie wszystko o czym wiem się spełni.

podzielił byś się to wiedzą?

1 minutę temu, kizak napisał:

Główny ufoludek wysyła 3 swoich podwładnych na ziemię

no z takimi przykładami, to nawet dyskutować się nie da. fakt na fakcie poparty twardymi dowodami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14148
5 minut temu, kizak napisał:

 Po co robić wojny ,jak w ten sposób można mieć w garści. Pieczę nad tym trzyma garstka ludzi . są idioci ,ale są i niedoinformowani .dam durny przykład, powiedzmy Twoja posiadłość ,Główny ufoludek wysyła 3 swoich podwładnych na ziemię do Ciebie  by zdali relację jak wygląda. Jeden ląduje w kredensie, drugi w szambie, trzeci w bagażniku.  I każdy zdaje relację co widział,i każdy mówi przecież o Twojej posiadłości a co innego ,i za cholerę nie mogą się zgadać   . Drugi przykład masz awarię, brak napięcia ,z początku pustka we łbie i błądzisz ,brak informacji . Następnie kolejno wykluczasz,aż w końcu odnajdujesz przyczynę i wiesz . A ludzie są w różnych punktach poszukiwań tego ,,prądu'',i czy ja mogę nazwać idjotą tego co nie może odnależć skitrany gdzieś ,,hebel'' czy inny  ,,bajpas'' przez ciebie, kiedyś na pewno znajdzie , kiedy on wie że jest jakaś awaria,a nawet nie wie czego,      może melioracji, może drzwi  ,może klamki w lodówce ...  Ludzie po prostu nie mają sprawdzonych informacji, a z tego bełkotu ,przecież nie wiedzą jak odsiać co prawdziwe ,  Jak wiesz co masz robić to robisz i to wydaje ci się proste, a jak nie wiesz  błądzisz po omacku i szukasz klamki [jak tu nasz kolega Cebulij,czy jakoś tam].   Nie wiem czy to dobry przykład😐... Ludziom celowo zrobiono wodę z mózgu,bo łatwiej tako hołotę ,aczkolwiek pojedyńczo , uchodzić .  

Ano jakoś trzeba sterować tą hołotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2214
6 minut temu, pafnucy napisał:

 

no z takimi przykładami, to nawet dyskutować się nie da. fakt na fakcie poparty twardymi dowodami. :D

 No ,skutecznie mnie ugryzłeś w kostkę, może nie będzie zakażenia ,ale czekaj mam jeszcze drugą nogę ,hmm ,i co nią zrobię ?😵  ;)    Dobra ,tyle naszego 😐                       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sie boita ukucia igłą i stąd ta panika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2695

Jest taka książka, nie pamiętam tytułu, w której właśnie obca cywilizacja planuje inwazję na ziemię, ale po dogłębnych analizach stwierdzają, że to niemożliwe żeby ludzie z takimi przywódcami na przestrzeni wieków-kretynami i sami będąc w większości idiotami osiągnęli ten poziom rozwoju. Dochodzą do wniosku, że na pewno prawdziwi przywódcy i technologie są schowane za fasadą tego debilizmu i tak naprawdę to pułapka na takich najeźdźców jak oni. Że po ujawnieniu się sami by zostali unicestwieni. I odpuszczają atak. Tak mi się skojarzyło z kosmitami kizaka😉

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2214

 Ja to mam odchył w tym kierunku, drzazgę zabią wyciągam sobie sam ,oberwać skórę, spoko,jak coś sobie skaleczę ,nic mi nie robi,  ale u kogoś jak zobaczę,to mnie wzdryga .   A tam igla, krople do oka zapuścić  jak oczy naświetlone. a najpierw powiekę podnieść  To wyczyn.😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14148
23 minuty temu, pafnucy napisał:

podzielił byś się to wiedzą?

no z takimi przykładami, to nawet dyskutować się nie da. fakt na fakcie poparty twardymi dowodami. :D

Przypomnij się wieczorem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
2 godziny temu, dominik1703 napisał:

Robił ktoś w ostatnim czasie kurs inseminacji? Jak to teraz wygląda?

Zdalnie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6726

A ja chciałbym zapytać😂 temat nazywa się luźne rozmowy producentów mleka, wiec czy mogą się w nim wypowiadać też np producenci truskawek 😂😂 prawda @pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
41 minut temu, gregor1284 napisał:

Przypomnij się wieczorem 

A co takiego złego jest w szczepionce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203
komodo napisał:

2 godziny temu, dominik1703 napisał:

Robił ktoś w ostatnim czasie kurs inseminacji? Jak to teraz wygląda?

Zdalnie😂

inseminacji to raczej skutecznej zdalnie nie przeprowadzi 😁🤪


radekz200 napisał:

A ja chciałbym zapytać😂 temat nazywa się luźne rozmowy producentów mleka, wiec czy mogą się w nim wypowiadać też np producenci truskawek 😂😂 prawda @pafnucy

łon cielęta od krów mlecznych hoduje 😉😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez edi25
      Lozysko osadzone na tuleji jest zbyt luzne i nie obraca sie prawidlowo, tylko tuleja obraca sie wewnatrz lozyska. lozysko jest ok, tylko tuleja na ktora jest zalozona jest juz wytarta.Jak osadzic to lozysko na tuleji mocno zeby sie nie obracalo?
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
    • Przez Adrian3210
      Witam. Mam problem z chłodnią do mleka. Problem wygląda następująco. Agregat nie załącza się za pierwszym razem. Słychać pykanie, aż za 4 czy za 5 pyknięciem załączy się. Chłodnia to Alima Bis 400l
    • Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !! Mam takie cedzidło oraz takie filtry
      Moim problem jest to, że mleko nie chce przechodzić szybko przez to cedzidło, zatrzymuje się.  Jakich używacie filtrów ? Z góry dziękuję i Pozdrawiam. Mam nadzieję, że ktoś ma ciekawy sposób jak ten problem rozwiązać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj