Skocz do zawartości

Polecane posty

zbiszku    0

Koledzy mam pytanie - jaki zamek hydrauliczny zastosować do siłownika dwojakiego rodzaju - raz używam go jako łącznik centralny, a innym razem jako siłownik ramienia podnośnika (wędki).

Ktoś stosował / kojarzy może temat ??

Ciągnik to 360 - zasilanie z hydrauliki wywrotu.

http://sklep.hydrotor.pl/ht-vbcd-38-defl-blok-hamujacy-blizniaczy-p-275.html

https://www.sklepdlarolnika.pl/pl/p/ZAWOR-PRZECIAZENIOWO-BLOKUJACY-DWUSTRONNY-OVERCENTER-VBCD-DE-A-GWINTY-38-PRZEPLYW-40Lmin-CISNIENIE-MAX-350bar/24051

extrabyk    1422

Pierwszy link nie działa a zamek z drugiego blokuje tylko ruch siłownika w jedną stronę a to nie wystarczy do tych celów do których chcesz go zastosować.

zbiszku    0

Opis z pierwszego linku

HT VBCD 38 DE/FL, HTVBCD38DE/FL

Blok zaworowy hamujacy bliżniaczy stosowany jest w układach hydraulicznych do kontroli oraz blokowania ruchu
odbiorników w obu kierunkach.

Funkcje bloku zaworowego:
- ograniczenie maksymalnego ciśnienia od strony siłownika,
- kontrolowane przesuwanie tłoka (opuszczanie ładunku)

Blok zaworowy spełnia jednocześnie funkcję zamka hydraulicznego z nastawialnym ciśnieniem bezpieczeństwa.

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    5000

Kup zamek hydrauliczny dwustronny bez regulacji. Ten z pierwszego linku byłby dobry, dodatkowo ma regulację max ciśnienia, czyli chroniłby siłownik przed uszkodzeniem.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dariusz1972
      Mam problemy z ciągnikiem John Deere 1640 a dokładnie z podnośnikiem i turem  przy podnoszeniu tur i podnośnik drży.Wymieniłem pompę wewnętrzną skrzyni, pierścienie, tuleje i podkładki dystansowe koszyka półbiegów , wszystkie oringi , uszczelki gumowe, uszczelki tłoka podnośnika.Po remoncie nic się nie zmieniło.Ciśnienie w pokrywie skrzyni wynosi 9.5 atmosfery.
      Jeżeli ktoś wie co może być powodem usterki będę wdzięczny za wskazówki.
    • Przez pedro2
      Witam. 
      Mam w planach montaż zgarniacza płytka ściółka jeden rząd, problem jest z murkami na płycie. Czołowy zaraz za oborą da się jakoś przykleić bo szambo 3,5m od budynku, dając siłownik w oborze zostanie tylko 3m prasy na zewnątrz. Pytanie jak robić czy wycinać płytę do fundamentu pod murek? co jest raczej niemożliwe bo musiał bym przewrac zbrojenie. 
      Czy dac co metr słupy z dwuteownika? Dziurę wykuć, dwa druty przeciąć i na te pół metra kolega by mi świdrem na koparce wybrał otwory, ustoi taki przylep? 
      Największy problem jest z murkiem od strony wjazdu do obory, szambo zachodzi pół metra na wjazd więc jest niemożliwe żeby dac murek obok bo zagrodze wjazd. Jak to ugryźć? O ile na czołowy nie będzie takiego naporu obornika to na boczne już  ciśnie. Bez murka raczej nie da rady bo będzie się rozpływać na wjazd? Czy dac prasę kierunkową z ujściem w lewą stronę? 
      Niemam pomysłu jak przykleić ten murek na szambie, proszę o jakieś podpowiedzi 
    • Przez mirek18
      Witam serdecznie, 
      mam problem z hydrauliką w moim MF-255 działa w nim tylko jedno gniazdo zewnętrzne hydrauliki.  Przewody do rozdzielacza pod siedzeniem są sztywne (rurka). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
    • Przez ADIOJCIEC
      Witam mam pytanie czy ktoś demontował siłownik wspomagania w ciągniku jak w tytule z resorowana osią i tuzem fabrycznym proszę o jakiś wskazówki będę bardzo wdzięczny pozdrawiam
    • Przez empro24
      Witam , mam do zaoferowania olej przekładniowy GL4 80 w firmy berda w cenie 30 zł za 5l
      - olej hydrauliczny firmy BERDA HL 46 w cenie 27 zł 5 l
      - turdus 15 w 40 w cenie 53 zł 5 l
      - agrol u (lotos) 46 zł 5l
      - agrol stu plus 10 w 30 (lotos) w cenie 58 zł 5l
      superol cc (lotos) 39 zł za 5 l
      Superol Alanda 42 zł za 5l
      Superol Milwus w cenie 41zł za 5 L
      ilości ograniczone w tych cenach,
      wysyłka do 5 opakowań koszt pakowania i wysyłki 25 zł