uiop86

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych

Polecane posty

Maro0    11

Dostałem 80tys kredytu na młodego rolnika. chciałem kupic nowy ciagnik ale ze przyznali mi tylko połowe potrzebnej kwoty rozgladam sie za maszyna uzywana do 5 lat. Macie jakies porady, oferty?

ciagnik do 150, tys netto, chciałem john deere ale ciezko bedzie znalezc taki rocznik za taka cene a do innych marek nie mam przekonania jesli chodzi o maszyny uzywane. Moc mało wazna przy takiej maszynie byle wiecej niz 120km

 

 

Cena netto nie brutto jak w temacie sorry

Edytowano przez Maro0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Ciężko będzie coś znaleźć w tej cenie ponad 120km do 100 to można by było coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Raczej z JD to ciężko. Lepiej porozglądaj się za innymi markami.

Ja też chorowałem na JD a kupiłem Case i teraz bym się nie zamienił.

A nie musisz kupić ciągnika z firmy?

Bo z tego co wiem, ale przy PROW to maszyna musiała być kupiona z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exx    7
andrzej2257    142

Ja bym miał oko na John Deere 6920 S jeden z najlepiej wykonanych serii ciągników John Deere jak u mnie GRAVIT w 2008 roku kosił to ta S - ka właśnie jeździła :rolleyes: co za maszyna ! ten link co ci dałem http://otomoto.pl/jo...zy-A218924.html bym miał oko ciągnik dobrze wyposażony nawet nei wież jak jest źle bez amortyzacji ci co nie mają to nawet niech nic nie mówią bo ja wiem jaka to wygoda ale i również uciąg wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro0    11

widze ze temat jednak cieżki:P w internecie chciałem sie rozejrzec co i za ile mniej wiecej, teraz pojade to tzw, mataczy i zobacze co u nich za sprzet jest i czy beda w stanie sprowadzic mi cos takiego.

 

niektórym polecam czytac ze zrozumieniem :)

 

Andrzej JD 6920 bardzo mi sie podobaja jak i 6820 i bede własnie takich szukałm, widziałem fergusona w waszych propozycjach porozgladam sie tez za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Fergusony z dyna - 6 też fajne maszynki ale JD nie przebiją czy MF z dyna VT. ja jak już mówiłem brałbym JD 6020 S mój kolega co kopie mi buraki miał massey fergusona 150 km siał siewnikiem 3m uprawowo siewnym pole oddalone o 44 km od domu które miało 40 ha. Niedawno sprzedał MF i kupił JohnDeere 6920 S zasiał to pole i spalił 390l, massey spalał przynajmniej 100l więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danio412    0

elo mam sprawe ! :D Zastanawia mnie to, że same nie ma takiego dobrego chłodzenia i czy by się u nas w polsce nie przegrzało w lecie ??? :P i jeszcze czy MF 3125 się często nie psuje ?? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danio412    0

elo mam sprawe ! :D Zastanawia mnie to, że same nie ma takiego dobrego chłodzenia i czy by się u nas w polsce nie przegrzało w lecie ??? :P i jeszcze czy MF 3125 się często nie psuje ?? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chce kupic ciagnik do 130 tys zl. Potrzebuje go do orki i uprawy na 20 ha gliny macie jakies pomysly? I jakie koszta eksploatacji poszczegolnych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy    0

jak używany 150 koni do 150 tysięcy to nie lepiej wziąć dofinansowanie z unii i kupić nowego? połowę dołożą, do 300 tysi powinno coś być w granicach 150 koni, może nie full opcja ale najważniejsze rzeczy będą na pewno, zawsze to nowe a nie przechodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na unie dostane max 125 koni a potrzebuje czegos mocniejszego. Za mlodego rolnika kupilem troche sprzetu do uprawy ziemi z mysla o wiekszym ciagniku. A te moje 100 koni slabo daje sobie rade.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolfes    0

najlepszym rozwiązaniem jak używany ciągnik to john deere lub fendt  lub deutz fahr,ten ostatni najlepiej nowy prosto z salonu

Na fendta trzeba uważać na elektronike ponieważ jest jej bardzo dużo za fendtem również przemawia to ze jest dużo bardziej  ekonomiczny niż np.mf,jd czy

zetor

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio435    0

Witam 

Poszukuje nowego ciagnika na "Młodego Rolnika 2015" w przedziale od 70 - 100 KM i cenie do 150 000 zł :D Coś polecacie ? :D

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.3 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj