uiop86

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych

Polecane posty

Jasiek to bdb propozycja.Spalanie ich będzie zbliżone,może nawet jd spalić deczko mniej.Masz zawsze jeszcze i takie propozycje jak :

-nh t5060 (105km)

-mf 5435 (96km)

-jakiś df agrofarm

-i case jxu albo cs pro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguar1994    0

Witam szukam nowego ciągnika 85KM z ładowaczem, chodzi mi tak do 170 tyś. Myślałem tak nad DF, Claas, Same,John Deere, URSUS tylko czy jest z rewersem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baza18    9

według mnie jesli chcesz ciagnik z ładowaczem i bedziesz go wykorzystywał z nim dosc czesto to pewnie bedzie Ci zalezało na malym spalaniu. Moze jestem nieobiektywny ale według mnie rade Ci wybrac miedzy DF a Same.

Sam mam explorera 90 i jestem bardzo zadowolony.


Baza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekbizon    0

ja bym mógł polecic case lub zetora. Te ciagnikii są solidnie zrobione i wytrzymałe. A z tych co ty napisałeś wybrał bym john deera 5720 lub nowej seri 5r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Jeżeli chodzi o nowe ciągniki to polecam ZETOR z serii proxima są nie drogie a za to bardzo dobre. Ursusa odradzam te ciągniki niewiele się zmieniły od lat 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jeżeli chodzi o nowe ciągniki to polecam ZETOR z serii proxima są nie drogie a za to bardzo dobre. Ursusa odradzam te ciągniki niewiele się zmieniły od lat 80

A w zetorach to się niby tak nazmieniało od lat 80tych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguar1994    0

Ja zastanawiam się tak nad DF Agrofarm 410 lub Case JXU 85 poprosił bym o ich ceny z ładowaczem,ile oni spalą w pługach czwórkach 35 odkładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

No i właśnie to jest plus w ZETOR-ach bo taki ciągnik w przyszłości jak zacznie się psuć to ja nie mając wykształcenia mechanicznego z drobną pomocą mechanika jestem go w stanie naprawić. A ursusy to chodziło mi o to że dalej są tak mułowate jak w latach 80 nasze 160km to na zachodzie 120. A wracając do zetora to proxime 85km kupisz za ok 100tys a JD, NH, DF są dużo droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguar1994    0

Chodzi mi o cenę w netto. nie wiecie może ile kosztuje CASE JXU 85 z ładowaczem i ile on by mi spalił w pługach czwórkach 35 odkładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel0214    0

Oczywiście żeby ten ciągnik miał przyzwoite spalanie w miare jak najmniejsze i był w przedziale 79KM-93KM. Oczywiście 150 000 zł brutto.Klima też by sie przydała... No i żeby części były do niego łatwo dostępne w Polsce i w miare sprawdzona marka jak najmniej awaryjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Case jx 90 lub NH td5040 oraz zetor Proxima no i polskie Farmatraki i Farmery ja bym był za tymi dwoma pierwszymi . Sam mam Td5030 i jestem zadowolony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati96    0

proximy dużo palą :) niestety ja może ci polece cashe jx85 ma 90 koni kupisz sobie do niego tura i w sam raz :D

Edytowano przez robertbara
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

Słyszałem że NH nie dużo palą taki w tym przedziale mocy to chyba Td5040, TD5030. w 150tys spokojnie się wyrobisz :)

powodzenia w interesach :D


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam a ja moim zdaniem zaproponuje najlepszy ciągnik w tym przedziale Deutz Fahr Agrofarm 410Dt a za 150 000 brutto bedziesz maiał idealny ciągnik z oszczędnym silnikiem deutza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek767    46

W tej cenie pewnie byś kupił JD 5080M COMPACT. Za wersję comfort niestety trzeba dołożyć trochę...

Albo tak jak pisali poprzednicy CASE'a JX80(82km) albo JX90(88km); lub jeśli wolisz kolor niebieski to NH TD5030 albo TD5040- czyli to samo co wyżej wymienione CASE'y. Za te pieniądze raczej niestety nie kupisz z lepiej wyposażonej wersji JX80U albo NH T5030 ale warto zapytać może np bez elektrohydrauliki by puścili.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTD5030    0

case a Nh to jeden ch... czyli polecam Nh , proxe z tych lub dojcz ale w Df to nie wiem czy bys miał klime a w tych lima pneumatyka radio ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj