uiop86

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych

Polecane posty

Gość   
Gość

case a Nh to jeden ch... czyli polecam Nh , proxe z tych lub dojcz ale w Df to nie wiem czy bys miał klime a w tych lima pneumatyka radio ....

 

 

właśnie ze nie jeden Ch.. tylko dwa. komfort i wykonanie zupelnie inne. naprawde duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Hmm... a może Zetor Forterra 95 tylko niewiem czy się zmieści w tej cenie bo Forterra 105 kosztuje 157 000zł

 

 

 

Ten ciągnik miałby najlepsze wyposażenie za ta cene min. skrzynie Power Shift i EHR... A dostęp do części to wiadomo jak do Zetora :)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

mirek767

Zetor narazie ma 162mtg jest on pomocnikiem w naszym gosp.Spalania nie miałem jeszcze okazji sprawdzić.Odpukać na razie nic się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

a ja bym wybrał NH T5040 tylko cena troche wyzsza jest ok 160 tys ale wypas ma dobry i mysle ze to solidny ciagnik, przynajmniej tak mi sie wydaje


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

case są wykonywane ciut lepiej od NH chociaż niczym się nie różnią. Ale ja bym proponował DF tak jak tu kolega wyżej gdzieś proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam niedługo będę kupował ciągnik ale nie wiem z jakiej stajni od 80-100km do 170tyś brutto, zastanawiam się czy nie dokupić tez do niego tura. Będzie służył jako ciągnik pomocniczy dla zetora forterry 9641z turem. Jego zadania to rozsiewacz nawozów(1200kg), rozrzutnik obornika(8t) przewracarka, beczkowóz. Co radzicie wybrać? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    161

za tą kwotę możesz kupić new hollanda wersję T bez tura lub TD5050 z turem podobno valtra A można do 170000 kupić :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za tą kwotę możesz kupić new hollanda wersję T bez tura lub TD5050 z turem podobno valtra A można do 170000 kupić :mellow:

Nie wiesz kiedy wyjdzie nowa wersja nh t5 bo już chyba nie można zamawiać tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

Na ile ha ten ciągniczek ? Ja jak bym był na twoim miejscu poważnie bym się zastanowił nad zetorem forterra 135, dołożysz 11 tyś wiecej i masz większy ciągniczek, a zapas mocy moim zdaniem zawsze się przyda ;) Chyba że coś Ci dokuczyła ta fortrra, albo nie chcesz drugiego prawie takie samogo traktora.

 

http://motoallegro.pl/zetor-fortera-135-traktor-ciagnik-new-case-deutz-i1891935982.html

 

Polecam również NH w tej cenie wydaje mi się że spokojnie dostaniesz t5050 . Jednak musiał byś się pośpieszyć, i już szukać. Bo serii t5000 już nie bedzie tylko t5

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    886

tydzień temu składałem wniosek na "różnicowanie" m.in. na NH t 5050 i brałem oferty od dwóch dealerów, zgodnie twierdili że jeszcze powinienem sie załapać na "starego" ale już od nowego roku wchodzi norma Euro 5 i rusza nowa seria T5 czyli adBlue wos WITO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

A ja proponuje Landini Alpine DT85 Silnik Yanmar 4 cyl. turbo, 16 zaworowy, pojemność skokowa 3319 ccm, Moc homologowana 82,5 KM , skrzynia 15/15 z rewersem , kosztuje ok 168 brutto i w tej cenie masz :

Siedzenie pneumatyczne , siedzenia pasażera , klima , węglowy filtr , Koła 405/70R20 - 540/65R30 , Obciążniki przednie 6 x 36kg .


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Z tym Euro to zagalopowałeś. Od nowego roku będzie obowiązywać STAGE 3B (TIER4, EURO4) ale tylko dla silników powyżej 170KM.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

Kazdy dealer mówi inaczej ;/ Mi mówili że w t5 będzie silinik tier IV, zmieniona kabina i kosmetyka, bez adBlue :) Teraz nic do końca nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Z tego co ja słyszałem to SCR będzie montowany dopiero w T6


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jako pomocnik to śmiało polecam Kubotę M8540, tym bardziej że ten ciągnik ma ambicje pod ładowacz czołowy :rolleyes:

Rewers hydrauliczny, klima, 36 biegów, podnośnik 4,1t, 2 prędkości wom załączane elektrohydraulicznie itd. i do tego ciągniczek lekki i baaardzooo zwrotny B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ile ha ten ciągniczek ? Ja jak bym był na twoim miejscu poważnie bym się zastanowił nad zetorem forterra 135, dołożysz 11 tyś wiecej i masz większy ciągniczek, a zapas mocy moim zdaniem zawsze się przyda ;) Chyba że coś Ci dokuczyła ta fortrra, albo nie chcesz drugiego prawie takie samogo traktora.

 

http://motoallegro.pl/zetor-fortera-135-traktor-ciagnik-new-case-deutz-i1891935982.html

 

Polecam również NH w tej cenie wydaje mi się że spokojnie dostaniesz t5050 . Jednak musiał byś się pośpieszyć, i już szukać. Bo serii t5000 już nie bedzie tylko t5

Na 50ha z dzierżawami. Tylko że miałem złożony wniosek na prow od 80km do 100km i nie wiem czy dostanę większy bo swojego mam 30ha.John deere nie podoba mi się miałem na testach i nie chce go. Mi aktualnie spodobał się nowy Case Farmall A ciekawi mnie tylko jaka będzie cena. http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=3569

Edytowano przez bernatziom1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

Kolego powiem Ci tak że takiego Case jak pisałeś mamy teraz na testach i szczerze powiem ze wdg. mnie to nic specjalnego fakt ze jest rewers bez sprzęgła 4 zakresy po 4 biegi ale ogólne wykonanie kabiny jakoś mi sie nie podoba i chyba nie jest wart swej ceny. ja bym sie zastanowił właśnie na takim JD jak ktoś pisał ale skoro Ci sie nie podoba to nie namawiam... To tylko moje zdanie a decyzja należny do Ciecie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj