adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

pawel885    2279

To ciągniki z Pakistanu, 75tys za 3512 to przegięcie. Za tą kase masz heritage z napędem i kabiną . Nie zarejestrujesz nowego ciągnika nie spełniającego obecnych norm - ciągnik musi być zarejestrowany poza UE i dopiero u nas zarejestrowany jako używany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

A jeszcze nie dawno takiego pakistanca można było kupić za 55-57tys.zl, widać są chętni na to skoro cenę podnieśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Te wyżej wystawione ciągniki na sprzedaż są bez zaczepów tylnych , brak błotników, brak kabiny czyli do tej ceny trzeba jeszcze sporo dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plewi    0

Jeśli wierzyć zdjęciom to te ciągniki, z wyłączeniem tego 3512 powstały w Lublinie. A błotniki na pewno mają, bo na placu ich u nich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym ogłoszeniu z Ursusem C360 jest błąd. A mianowicie złe zdjęcie przedstawiające C350 B, czyli te nowe, kompaktowe ciągniki, które bedą powstawać (albo i już to się dzieje) licencyjnie w zakładach Branson w Korei Południowej ze znaczkiem Ursusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

ten 8014 to transmisja carraro a silnik perkins po pompie patrząc, wygląda na to że to nasz traktory bo pakistanskie maja czarne pasy na masce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel94    21

Na jakiej podstawie rejestrowane są te ciągniki ? Perkins 75KM bez turbo, to taki jaki montowany był w starych 5314, więc na pewno nie spełnia on norm spalin... Zmieniły się warunki rejestracji, czy co ?

A co do samej ilości rejestracji to myślę, że poszła rejestracja na dilerów, bo wątpię, żeby nagle rolnicy się na nie rzucili. Narzekają, że C-380 jest słabo wykończona, a te 5314 nie są nawet wykończone xD Stare 5314 były bardziej komfortowe niż te nowe. Ale może się mylę, może i są chętni, bo chcąc nie chcąc zaoszczędzone 40 tysięcy to trochę pieniędzy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te ciągniki są rejestrowane tak samo jak belarusy czyli jako uzywane, dlatego jest że dużo osób ''kupiło'' 5314 i 6014 bo importerzy je zarejestrowali u nas i tyle

Ps. 54k netto za tego 8014 to naprawdę nie dużo, ciekawe czy silniki składają u nas, kabinka z naglaka czy coś do tego 5314 i jest spoko ciągnik

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekjan01    3
2 godziny temu, dawidursus323 napisał:

te ciągniki są rejestrowane tak samo jak belarusy czyli jako uzywane, dlatego jest że dużo osób ''kupiło'' 5314 i 6014 bo importerzy je zarejestrowali u nas i tyle

Ps. 54k netto za tego 8014 to naprawdę nie dużo, ciekawe czy silniki składają u nas, kabinka z naglaka czy coś do tego 5314 i jest spoko ciągnik

Nie rozumiem. Jak można rejestrować ciągnik, który ma 1 mth jako ciągnik używany? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, janekjan01 napisał:

Nie rozumiem. Jak można rejestrować ciągnik, który ma 1 mth jako ciągnik używany? 

dokładnie nie wiem jak oni to robią ale moim zdaniem za granica rejestrują same dokumenty na pare miesięcy po czym przerejestrowują je w polsce jako import i już, przecież od niepamiętnych czasów tak to działa z belarusem

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    441
Moim zdaniem kombinują trochę jak koń pod górę i taka strategia w dluSzej perspektywie nie doprowadzi do niczego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agrotron155 napisał:

Do tych ursusów to chyba ta kabinka byłaby najlepsza

http://koja.com.pl/blog/product/ursus-3512-agro-agro-bis/

dokładnie

 

1 godzinę temu, tumiwisizm napisał:

Moim zdaniem kombinują trochę jak koń pod górę i taka strategia w dluSzej perspektywie nie doprowadzi do niczego dobrego

dlaczego? przecież to nie ursus je sprzedaje tylko handlarze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel94    21

Ale zauważcie, że ciągniki Ursusa widnieją w zestawieniu ilości rejestracji nowych ciągników. Musieli jakąś lukę w prawie znaleźć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

może w zestawienie są ujęte ciągniki typu C-380 i pochodne i te większe modele C-3110 czy jakoś tak, a nie to co na Afrykę idzie??? nie pomyślałeś o tym???

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel94    21
Cytat

Dużą popularnością w dniach 1–20 czerwca cieszyły się także traktory o oznaczeniu Ursus 5314 i John Deere 6120 M. Swoich właścicieli znalazło 15 egzemplarzy każdego z nich. Podium najpopularniejszych maszyn zamyka Ursus 6014, zarejestrowany 14 razy.

Wyraźnie jest napisane, że chodzi o te ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Zwracam honor, tego nie zauważyłem. Tyle że napisali tam też że większość została zarejestrowana na mazowszu i Lubelszczyźnie więc zapewne u dilerów, którzy wiedzą jak zrobić wałek żeby się dało je zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj