Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

mariuszd93    559

Mowa jest o ilościach pełno paletowych ... a cena prawie 250 brutto za 500mm - przy takich ilościach - to żaden szał za mało znaną markę

Takie moje zdanie


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Faktycznie, nie doczytałem. Mój błąd


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Ja kupowałem folie JOHN -a po 268 zł brutto (500mm)I to nie była paleta tylko kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

A w jakiej cenie kupujecie folie 750mm bo planuję kupić pierwszy raz taką folię i nie za bardzo orientuję się w cenach?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

DANIELHAKER -jeżeli pytanie było do mnie to cena z 28 lutego tego roku bo bralem też siatkie JOHN-a 2000m po 325zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja za folie SILOERG rozmiarze 750mm w lutym płaciłam 303 zł brutto ,w ilości niepaletowej . Mimo że folia jest trójwarstwowa ,jest wzmocniona i naprawdę niezła . Drugi sezon będziemy jej używać ,bo przyzwoita cena i jakość nie najgorsza .

Odnoście siatki do bel ,kupiłam astrę defalinu 2000m w cenie 322 zł

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

zamówiona folia Silo-vit

500-235zł szt.10

750-295zł szt.8

ceny po targowaniu

mam zamiar zamówić john deere jaro @30 gdzie zamawiałeś tą folię.daj namiar.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Daniel- żadne rabaty poprostu weszłem spytałem o cene i kupiłem .Jesteś z mazowsza to pewnie słyszałeś o ROL-BRAT ŻABIN KARNIEWSKI.Oczywiście to jest detal a klijentem ich byłem 10 lat temu jak zetora kupowałem a teraz na john-a mnie nie stac to z NH trzymam ale to chiba był zły wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

a jaką cenę macie na folie ensiball lub ballensil 500mm, cały zeszły sezon robiłem na ballensil i wychodziło 26-28 balotów więc jest wydajna i teraz już poszukuję a może macie jakieś inne dobrej jakości folie i najlepiej w dobrej cenie a potrzebuję 5 folii białej i 1 zieloną, a może ktoś zakupił większą ilość i chce odsprzedać, a najlepiej jak by większa ilość rolników się zgadała i zakupiła parę palet to by był większy upust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Daniel z tą siatką to ciekawa sprawa bo wczoraj byłem i też kupowałem folie ponoc ta cena ma byc taka do końca marca co do siatki to była po 335 zł.MARCIN ensibal 500mm w GRENE po 278 zł brutto ale to cena z początku lutego.

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

mialem ten silovit folia ogolnie dosc dobra jak trafiles na dobra rolke hehe mialem takie rolki ktore po prostu sie rwaly tzn folia sie rwala. musiala miec jakies mikro dziurki i pod wplywem naciagania sie rwala

agriflex tez mialem i ja moge polecic

Edytowano przez tomek0303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

Ja owijałem tą folią Agriflex ogólnie to dobrze się owijało do końca rolki, tylko z tej foli wychodziło mi tylko po 18 - 20 bel, gdy z silottite wychodzi 24-25 bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Dzięki Daniel za poprawienie linku ;) .

To używał ktoś takiej folii ? Jakieś opinie ?

 

my używaliśmy w tamtym roku kilka rolek tej folii, ogólnie jest niezła ale trochę cienka ale za to bardzo wydajna, osobiście jednak polecam folje Powerstretch tego samego producenta, jest naprawde mocna i wydajna

http://www.aspla.net/agri/polaco/powerstretch.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz6340    34

Ja owijałem tą folią Agriflex ogólnie to dobrze się owijało do końca rolki, tylko z tej foli wychodziło mi tylko po 18 - 20 bel, gdy z silottite wychodzi 24-25 bel

 

Ja też używamy folii agriflex i jestem z niej zadowolony

a jaki rozmiar folii kupujesz i ile razy owijasz belę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj