News
cisek9403

Prasa Kuhn FB 2130 lub 2135

Polecane posty

cisek9403    1

Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.

papusiek    0

Co do tej prasy to jest identyczna jak deutz-fachr fixmaster 230 a różnica polega na kolorze :) Pracuję taką prasą już dwa sezony. Z tego co pamiętam to tam była jakaś fuzja tych firm ? W galeri mam zdjęcia to możesz sobie porównać .

zetorr6441    89

Papusiek orientujesz sie moze ile kosztowała ta prasa?

Cisek za jaka cene Ci ja oddaja i gdzie?     Ja mam oferte za 88 netto

Wiadomość z agroFakt.pl

Patryk2131    0

Papusiek orientujesz sie moze ile kosztowała ta prasa?

Cisek za jaka cene Ci ja oddaja i gdzie?     Ja mam oferte za 88 netto

Zetor 6441 

88 netto to dobra cena, 

Napisz jeszcze jakie wyposażenie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez małoroly2018
      dzien dobry. ostatnio wyjechałem prasą w suche siano i miałem problem z rozpoczęciem beli. prasa ma wąski podbieracz 1,4 i koła dogarniajace. w koniczynie i sianokiszonce szło super słomy narazie nie robiłem ale obawiam się że też może być problem z rozpoczęciem beli. poczytałem troche i zamówiłem listwy pokryte gumą na wałek rozpoczynający teraz mam metalowe, ponoć mają trochę pomóc. ponadto wydaje mi się że palce w podbieraku mogłyby być trochę dłuższe, widziałem w ogłoszeniach że są 170 i 190 mm dlaczego jest taka różnica. a czy próbował ktoś zamontować palce z innej prasy np cllas ma identyczne wymiary tylko palce są na końcu podgięte muślę że by lepiej podawały materiał. czy ktoś to już sprawdził ? brakuje mi połowy drutów nad podbieraczem czy mogą one mieć znaczący wpływ na zapychanie się prasy i problemy z rozpoczęciem beli?
    • Przez Rolnik117
      Witam stoję przed zakupem prasy class variant 360 z 2013 r jakie mają wady i zalety na co zwrócić uwagę 
    • Przez Rafalk1990
      Witam zepsuł mi się silnik elektryczny przy siłowniku elektrycznym od sznurka  w prasie rivierre 156L nie ma żadnych numerów ani oznaczeń może ktoś już kupował ?
    • Przez MordaxD
      Witam 
      Chciałem się spytać czy nie wie ktoś jak założyćsznurek do tej  prasy Deutz-fahr gp520 sznurek 

• Przez Mateusz320
      Witam posiadam prase arobale 1212 i do niej wałek wom w którym padło mi sprzęgło przeciążeniowe i moje pytanie :czy ta prasa ma wbudowane sprzęgło czy nie? Jesli nie, to jakie sprzeglo przeciążeniowe do niej kupic,  ile nm? 900? 
      Przesyłam tez zdj na którym moim zdaniem jest sprzęgło prasy, i mysle ze nie musze kupowac drogiego sprzegla do wałka 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.