Witam czy warto kupić nową nieużywaną prasę pasową która 3 lata stoi na placu u dilera czy lepiej mało używaną do 10 tys bel szukać? Czy tak długi postój zapewne pod chmurką może powodować późniejsze awarie? Mam na oku prasę Kubota która jest tańsza o 30 tys netto od tegorocznych modeli. Kupował ktoś z was coś takiego?