News
Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak wybrać folię do sianokiszonki?

galeria
Folie
wojtas    74

o możne też by dać namiary na jakąś dobrą i tanią folie, tzn. gdzie można kupić i za ile. ja robię przeważnie belgijską po 200 za paczkę

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

U mnie S-K-R przyjeżdża robic sianokiszonkę więc nie decyduję o wyborze folii.

Oni używają głównie Silotite, nie narzekam...

Vektor    8
Oni używają głównie Silotite, nie narzekam...

ja też nienażekam na silotite lecz teraz w tamtym roku nadażyła sie okazja i wziołem pare rolek z Tarupa i powiem że nawet lepsza od silotite. te folie co mają plastikowy środek są napewno lepsze od tych co maja papierowy.

g_eorge    0

Ja zazwyczaj używam Ensibala i jest dobra czasami też kupuje Siloerg i też nie narzekam na nią :blink:

Adik_ziel    3

Jakiej firmy to nie wiem płacimy 240 za rolkę i wychodzi nam z 28 beli :D

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Adik_ziel    3

pewnie koło 20-25

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

samesilver    4

używamy ensibal ale ostatnio jak owijaliśmy bele to brakło nam folii a w żadnym pobliskim sklepie juz nie było to kupiliśmy strecz i kiszonka nie zła była

bayer    16

ja kupuje ENSIBAL za 220 zł w Grene(biorę całą palete dlatego taniej) i ta folia spisuje się u mnie najlepiej,kiedyś kupiłem polską i tylko kłopot z nią był bo się darła

Gość Luke16   
Gość Luke16

a znacie jakiś sklep w internecie który handluje foliami???

Folenka    5

Silotite od zawsze i pewnie się to nie zmieni, bo wypróbowywana była folia produkcji polskiej, tańsza od Silotite no i oczywiście się rwała i pękała w zimie.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Elvis1090
      Witam mam zamiar kupić nową prasę do 80tys brutto... myślałem o ursusie z-597 tylko że niema ich za wiele na rynku i ostatnio sytuacja w ursusie kiepsko wygląda więc zaczynam się wahać... może ktoś poleci jakąś fajną prasę w tych pieniądzach dobrze by było jakby miała rotor. 
    • Przez dawidx
      Witam interesuje sie zakupem tych 2 pras. pytanie do użytkowników która prasa będzie lepsza pod względem zgniotu i awaryjności. Dodam ze nowy model JD jest zmodyfikowany i ma rotor z wiekszych pras serii 900 i lepsze łozyska tak mi powiedział dealer. A najważniejsze pytanie jak z zapotrzebowaniem mocy w Mchale v660 z jakimi ciagnikami pracujecie. Ja mam jd 6330 i Agrotrona K110.
      cenowo McHale jest 7 tyś droższy (bez hamulców) od JD.
      Pozdrawiam 
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez grzegorz1988
      Witam.mam pytanie czy zna ktos firme zeuspackaging oferuja siatki do bel.jakies opinie?
    • Przez Luki1988
      Panowie remontowałem podbierak w prasie, łożyska, rolki i część palcy. Czy to normalne że niektóre palce mimo ze są proste ocierają miejscami o blachy? Trochę mnie to irytuje. 
      Szczególnie brzeżne palce ocierają..
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.