Skocz do zawartości
pabloXSame90

Same Laser 90 -Co oznacza kontrolka ze zdjęcia

Polecane posty

post-210950-0-82590500-1504160154_thumb.jpgWitam Panowie potrzebuje pomocy. Zaświeciła mi sie ta kontrolka i kompletnie nie wiem od czego to może być. Proszę o szybką pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

dziękuję bardzo panowie a ten zbiornik który jest na zdjęciu powie mi ktos do czego jest ? Przepraszam ze zadaje tak wiele pytań ale od niedawna mam ten ciagnik a w moim c330 nie bylo tyle tego

lukasz222    2395

Potwierdzam słowa Mikrussa, tam jest olej do układu kierowniczego a płyn hamulcowy i sprzęgłowy jest z prawej strony kokpitu, powinien mieć klapkę na zatrzaskach w tym miejscu

Witam. Mam znowu problem. A mianowicie ciagnik nie ma siły nic podnieść na tylnym TUZie. Tur dziala ladnie podnosi. Ostatnio zmieniłem rozdzielacz do tura ale to chyba nie ma nic wspólnego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michasko
      Możecie mi wytłumaczyć czemu ma służyć przegazowanie ciągnika, po odpaleniu, do 1500obr silnika żebym miał ładowanie? wg mnie to trochę nienormalne;)
    • Przez piterq1991
      Witam!

Tak jak w temacie. Świeci na panelu u mnie w 3080 wykrzyknik w kółku. Co to oznacza? Jaka awaria może być?

Pozdrawiam
      Piotr
    • Przez Agrotechno
      Witam, mam problem.Nie dawno uszkodziła mi się budowa tylnego mostu w samie dorado z roku 1999, i czy dało by się to naprawić czy trzeba wymienić cała obudowę mostu ?
    • Przez Vhalior2
      witam. ostatnio mi sie zapala konrolka z wykrzyknikiem w moim labo 874 od czego ona jest? czy to znak ze konczy sie sprzeglo dodam ze poziom plynu hamulcowego w normie.

• Przez Barm03
      Szanowni Agrofotowicze , 
      mam problem ze wspomaganie w Samcu, mianowicie, jak jest zimny to przy ciut wyższych obrotach lekko kręci się kierownicą, natomiast jak się rozgrzeje to koniec, w miejscu nie można ukręcić, podczas jazdy nie jest źle, jak ostygnie jest ok. Mam takie pytanie, czy temu jest winna pompa od wspomagania ? W którym miejscu jest ona zlokalizowana w traktorze ? Czy jest jakiś zbiornik w którym uzupełnia się olej ? Jaki olej lać do wspomagania ? Za odpowiedzi z góry dziękuję