Polecane posty

damiex90    0

Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..

1.xps

Edytowano przez damiex90

DEMONxXx    12

Nie wiem o co chodzi podaj rok same, model i wstaw jakies zdjecie bo to co wstawiłeś  to jakies archiwum bez zdjec

Wiadomość z agroFakt.pl

@damiex90

Cześć, jakbyście potrzebowali części zamiennych do Same to mamy duży asortyment do starszych i nowszych modeli (części tylnego podnośnika,  silnika, elektryka, oświetlenie itd.)  Zapraszam do kontaktu :)

Pozdro!
sklep www.ZENOX.pl 
Części do zachodnich i polskich maszyn rolniczych 

sebastian.gorny@zenox.pl 
TEL. 723 678 743 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nasters
      Witam  mam problem Lamborghini 1060 otóż do 1 tys obrotów z odmy leci delikatnie biały dymek lecz pod za dużym ciśnieniem po zwiększeniu obtotów z odmy zaczyna kapać olej czym większe obroty więcej oleju ?? ktoś może już to przerabiał ?? uszczelka ?? pierścienie ??
    • Przez ceston
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 1014 bo nigdzie nie mogę znaleźć chodzi głównie o schematy hydrauliczne.
    • Przez Nasters
      Witam ustawiał ktoś może luz zaworowy w włoskim silniku 6T stosowanym w deutz oraz same i lamborghini ??
      Model: LAMBORGHINI 1060
      Jaka kolejność ??
      ile luzu ??
      Proszę o odpowiedzi
      Z góry Dzięki 
    • Przez Matix_96
      Dziś kupiłem same laser 90 z 1991roku i chciałbym prosić o jakiś opis kontrolek i o opis układ biegów oraz dźwigni zmiany biegow.
      Gdzie sprawdza się poziom oleju w tylnym moscie? 

• Przez Wolodymyr
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 2620, 2640 bo nigdzie nie mogę znaleźćchodzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj