Skocz do zawartości
matix0x

Czujniki sprzęgła drugiego stopnia, ręcznego, stopu.

Polecane posty

matix0x    0
Napisano (edytowany)

Witam!

Mógłby ktoś wstawić zdjęcia przymocowania oraz lokalizacji czujników sprzęgła drugiego stopnia, ręcznego, stopu w zetorze 7211. Z góry wielkie dzięki. :D

Edytowano przez matix0x

rabit500    2

Przy jakiej maszynie ciągniki rowerze czy promie kosmicznym. A tak na serio podaj markę model maszyny i ewentualnie rok produkcji bo przecierz nikt nie jest jasnowidzem.

Wiadomość z agroFakt.pl

gosciu506    22

ręcznego jest pod dźwignią tak jak kiedyś było w maluchu a co do sprzęgła drugi stopnnia mówisz o tym na wom to też tak jest jak od ręcznego a czujnik od stopu jest przy pompkach hamulcowych

zetorki12    1994
Napisano (edytowany)

gościu - przeczytałem pięć razy i dalej nie wiem co napisałeś . Pewno od niedawna w Polsce jesteś i stąd te trudności w pisowni . :huh:

Edytowano przez zetorki12

gosciu506    22

pisze z telefonu i czasami telefon coś zmienia a ogólnie autor tematu pytał o "czujniki" w pierwszym poscie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez emtecc
      witam
      Jak myślicie, światła przeciwmgielne będą dawały dobre światło przy pracy w polu umiejscowione przy światłach na kabinie w zetorze 7745
      takie: http://sklep.wesem.pl/4/6687/halogeny_samochodowe_przeciwmgielne_przeciwmg_owe_drogowe_typu_ho4
      na forach off-roadowych polecali takie lampy zamiennie jako robocze na dach. Na wykresie widać, że ładnie to świeci. Ciekawe jak będzie gdy zamontować je na wysokości około 2 metrów.
      Spotkał się ktoś z czymś takim?

Jakie lampy polecicie na kabinę do zetora na przód?
      Te: http://sklep.wesem.pl/5/6704/lampy_robocze_typu_lor4 na wykresie wydają się dobrze świecić

• Przez Mateusz_320
      Witam panowie mam problem w swoim zetorze 5211 91r obrotomierz pokazuje tylko obroty silnika a niestety moto godzin nie nabija długi czas. Pomoże ktoś? 
    • Przez Cooler1427
      tak jak w temacie , problem polega ze pokazuje pelen bak.  mimo ze jest faktycznie np 50%

zegar wymieniony na nowy, pływak tez nowy po w starym styki pogniły, instalacja  cala i niema prawdopodobnie przebicia. na schematach elektrycznych znalazłem ze pomiędzy pływakiem a zegarem na desce w wiązce pod kierownica jest przekaźnik.  
      wie ktoś jaki to typ?

możne on zwalił się i to przyczyna ;/

mógłby ktoś podrzucić schemat elektryczny dokładny , albo jakiś skan? ,byłym wdzięczny...

• Przez Damianursus30
      Witajcie! 
      Jestem szczęśliwym posiadaczem Zetora 7011
      Kupiłem go niedawno i mianowicie chciałbym dojść do ładu z zegarami.
      1. Obrotomierz dochodzi max do 500 obr i dalej nic. A później albo opada i nic,albo wskazówka skacze ale tylko w przedziale "0-500 ". Mth nie nabija. A z racji tego że napęd jak i licznik sporo kosztuje chciałbym żeby ktoś mi powiedział co mogę z tym zrobić.
      2.Wskaźnik paliwa nie działa. jak przekręcę kluczyk to poziom paliwa idzie od razu 4/4.. Kontrolka paliwa też nie działa
      3.Wskaźnik temperatury wody też nie działa.Wymieniony czujnik i to samo co w przypadku paliwa pokazuje od razu max.

No i właśnie to co zepsuło mi się wczoraj czyli chciałem odpalić Zetora, coś pyknęło i włącznik przestał działać . Pali tylko na zwarcie, wciskam przycisk i nic ;c

Potrzebuje waszej pomocy, ponieważ Zetora mam od niedawna i nie mam pojęcia za co się wziąć

Z góry dzięki
    • Przez Mares
      Witam. Jaką moc ma wentylator w kabinie w zetorze 5245 (kabina ta szersza bk 6011) ? Pytam się ponieważ przestał działać prawy nawiew. Okazało się że do prawego przekaźnika nie dochodzi napięcie (czerwony przewód). Przez bezpiecznik idzie napięcie a w kabinie już go nie ma. Nie chciałem rozwalać wiązki przewodów więc od lewego przekaźnika przeciągnąłem do prawego przekaźnika przewód 1,5mm2 (tak jak na rys. gruba czerwona linia). I tak się zastanawiam czy nie jest za cienki ?

https://images82.fotosik.pl/578/2a6ad8caca85cef5gen.jpg