Skocz do zawartości
kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
tomek81ja    1

sprawdzałem na włoskiej stronie NH tam już ten model można konfigurować. Dokładnie jest to t7.165S i tak tam  jest podana moc

Bartek72511    41

Mi wycenili valtre n114e , z ładowaczem czołowym quicke , pełnym oświetleniem, amortyzowaną osią, podłokietnikiem command arm, elektrozaworami na tura, tył normalnie, wycenili na 293 tys. cena jeszcze do negocjacji bo to w sumie taka pytająca wycena. nh t6.145 sidewinder ac bez ładowacza około 250 tys. na zwykłej skrzyni i bez podłokietnika 230.

Wiadomość z agroFakt.pl

cris10    12

Ktoś zna ceną JD 6155R ? Bądź też 6145R ?

Camel_2159    7

6145r z amortyzacja osi i kabiny z tuzem, opony michelin i inne pierdoly 375 netto do negocjacji

cris10    12

Cena była sztywna czy do negocjacji ? Całkiem nieźle chyba jak za R'kę.

m_i_c_h_a_l    3

6145r z amortyzacja osi i kabiny z tuzem, opony michelin i inne pierdoly 375 netto do negocjacji

Tak czytam o tych cenach ciągników i się zastanawiam czy Was ludzie pokręciło aby tyle za nie płacić?

Przecież te ciągniki nie są tyle warte a wielu przypadkach są o wiele za duże do posiadanego gospodarstwa.

cris10    12

Ciągnika nie kupuje się na 5 lat . Przynajmniej gospodarzy tacy którzy mają kilkadziesiąt ha. Ciągnik kupuje się na długie lata , a w ciągu tych lat areału może przybyć. Może ceny są teraz trochę przesadzone , ale to przez PROW m.in . Kiedyś gdy kupowaliśmy DF K110(2007)zapłaciliśmy coś lekko ponad 200 tyś brutto , a zetor też 110 konny poniżej 150tyś brutto . A teraz ? Zetor 130hsx  , ponad 300 tyś brutto .

Według mnie ciągniki z fabryki John Deere są świetnymi ciągnikami . I po części wartymi swojej ceny. Rozmawiałem wczoraj z gościem który pracuje w Holandii na sporej farmie i bardzo chwalił właśnie John Deere . Wszystkie ciągniki mają z tej stajni , niektóre nawet mają ponad 13 tyś mth i żadnego wycieku nie ma i praktycznie bez awaryjnie , drobnostki jakieś trafią się . Nie mówił szczegółowo co działo się . Wiadomo nie mam pewności że tam pracuje ale gość opowiadał z przekonaniem . Miałem okazje kilka razy pracować 6150m , 6930 , 6820 i naprawdę świetnie wrażenie na mnie zrobiły te ciągniki . Dlatego planuję zakup właśnie JD ...

Camel_2159    7

Cena była sztywna czy do negocjacji ? Całkiem nieźle chyba jak za R'

Cena taka w sumie na zapytanie i to w sumie przez pomyłkę bo chciałem cenę za 6120r a gość wycenił mi 6145r. Za 6120r z ośką i kabiną amortyzowaną, opony michelin, przedni tuz, oświetlenie premium, kpl zaczepów, 3 pary wyjść hydrauliki na elektrozaworach + wolny spływ, klimatronik i parę innych pierdół 318 tyś jak dla mnie o dużo za dużo. Na wiosnę zeszłego roku wyceniali mi eRke w podobnym wyposażeniu za 289tyś , więc cena mocno poszła w górę przez PROW. Pytanie do Was ile można realnie utargować na takim ciągniku?

przemek28_28    41

Ja od tego co dostałem u jednego dilera a kupiłem u innego to byla różnica około 34 tys, a od jeszcze innego była różnica 19 tys. Ciągnik to był 6100rc kupowany w 2014 roku. Byłem u 3 dilerow i rozbieżność duża za to samo wyposazenie

pedro2    350

318 tys netto za 6120r?

vodz    13

A jaka skrzynia w tych jeleniach jeszcze podajecie.

Camel_2159    7
Napisano (edytowany)

Tak 318 za 6120R na skrzyni AutoQad plus eco 24x24, jesli odjac amortyzacje kabiny i klimatronik, opony troche wezsze i tuz sautera cena spada do 300 tys , 6145 skrzynia AQ 20x20.

Edytowano przez Camel_2159

vodz    13

Na yt jest prezentacja 6120r. W komentarzach mozna znaleźć cene- 290 netto do negocjacji. O ile mnie pamięć nie myli to tez ma oske amortyzowaną i apq. Mozna wpisać i obejrzę jesli kogoś interesuje.

kafar191    7
Napisano (edytowany)

Jak trochę Pobajerujesz to ok 90 netto w niegłupim wyposażeniu, podobnie DF Agrolux

U nas jeden rolnik kupił jakiegoś 3cylindrowego DF o mocy 75KM z turem powystawowego podobno za 95 brutto. Zastanawiam się czy to może być prawda.

Edytowano przez kafar191

Camel_2159    7

Na yt jest prezentacja 6120r. W komentarzach mozna znaleźć cene- 290 netto do negocjacji. O ile mnie pamięć nie myli to tez ma oske amortyzowaną i apq. Mozna wpisać i obejrzę jesli kogoś interesuje.

Masz racje widzialem to na yt, ale ta cena jest z tamtego roku, ja w tamtym roku na ofercie dostalem nawet nizsza cene z lepszym wyposażeniem, ale dealer mowi ze cena mocno w gore poszla, dzwonilem do 3 i wszyscy podobna cene dawali wiec chyba cos w tym prawdy jest.

kafar191    7

jest to możliwe ale 3 cylindry to słaba jednostka...

No niby tak ale wszystko zależy do jakiej pracy ma iść ten sprzęt no i mniejsze spalanie. Bo w sumie cztery cylindry do 60KM to moim zdaniem nawet za dużo.

Artis    14

U nas jeden rolnik kupił jakiegoś 3cylindrowego DF o mocy 75KM z turem powystawowego podobno za 95 brutto. Zastanawiam się czy to może być prawda.

W okolicy stoi agrolux 410 4 cylindry 100-100 brutto także cena możliwie prawdziwa 

ZenonKBC    1

Witam. Czy cena za JD 5075M z rewersem klimą tuzem i turem na poziomie 195,000 netto jest realna ? w tamtym roku bez tura i tuza wachało się w granicach 150 netto. Może jakieś doświadczenia co do ceny ? Dzieki.

ZenonKBC    1

Ktoś się może orientuje cene Claasa Ariona 530?

Nowy czy używany ?

Artis    14
Napisano (edytowany)

Witam. Czy cena za JD 5075M z rewersem klimą tuzem i turem na poziomie 195,000 netto jest realna ? w tamtym roku bez tura i tuza wachało się w granicach 150 netto. Może jakieś doświadczenia co do ceny ? Dzieki.

Trochę duża cena, na placu stał 5100m w podobnym wyposażeniu to chcieli 180tyś netto bez tura, nie wiem ile tur ale cena wydaje się przesadzona z tą 5075m. Masz racje jak jeszcze orientowałem się z cenami w okresie jesiennym było taniej niż teraz 

Edytowano przez Artis

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się