kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

przemek28_28    2095

Tylko kolego nie każdemu potrzebny przedni tuz wom i tur.
Ale i tak uwazam ze 5r jest za droga ale tańsza nie moze byc bo zabiłaby sprzedaż 5m która plasuje sie troche niżej i ma przesadzona cenę o około 30-40 tys.


Pewnie Golas jest w tej cenie wszytko co w standardzie. Dołóż mu tuz wom tura itd i zaraz zrobi sie 250-270 za 90 km Troche przesada jak za 90 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

New holland td5 85 klima,zaczepy,rewers hydrauliczny,pompa wzmocniona,koła 360   480tył,dwa siłowniki tuz/przednia oś   130netto  

Kubota m 8560 146700 netto    dilerzy w pobliżu który lepszy pod pod tura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

kubota m100gx 178 netto tylko ciągnik produkcja 2015 -----nh t5 110 koła 24 przód 34 tyłbez amortyzacji osi i kabiny 183 netto ciągnik dużo bedzie pracował z ładowaczem  co myslicie co polecacie -czekam jeszcze na wycene demówki jd 5r  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

zalezy do czego ciagnik i do jakiej mocy to ma raczej kluczowe znaczenie przy wyborze. mialem okazje ostatnio duzo czasu spedzic z gosciem ktory wozi new hollandowi maszyny i twierdzi ze to bardzo dobry sprzet.tylko trzeba uwazac na nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

zalezy do czego ciagnik i do jakiej mocy to ma raczej kluczowe znaczenie przy wyborze. mialem okazje ostatnio duzo czasu spedzic z gosciem ktory wozi new hollandowi maszyny i twierdzi ze to bardzo dobry sprzet.tylko trzeba uwazac na nowosci

moc do max 110km ciągnik do ładowacza załadowywanie codzienne wozu paszowego, obornik, słoma ,przyczepa 10t ale w razie awarii większego aby dał radę z agregatem siewnym 3m  profil gosp to hodowla bydła mięsnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

do tych robot co planujesz sugerowalby zakup ciagnika powyzej 100km napewno.120-140 bylo optymalne. ja mam fendt 309 ci i do pluga 4 skibowego i agregatu uprawowego 3 metrowego, jest za lekki(wazy okolo 4 ton z tego co pamietam).moc moze i styka ale przydala by sie wieksza.wedlug mnie waga ciagnika ktory zamierzasz kupic powinna wynosic minmalnie 5 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

do tych robot co planujesz sugerowalby zakup ciagnika powyzej 100km napewno.120-140 bylo optymalne. ja mam fendt 309 ci i do pluga 4 skibowego i agregatu uprawowego 3 metrowego, jest za lekki(wazy okolo 4 ton z tego co pamietam).moc moze i styka ale przydala by sie wieksza.wedlug mnie waga ciagnika ktory zamierzasz kupic powinna wynosic minmalnie 5 ton.

to ciągnik na prow mocy wiekszej nie da rady   a jak wspomnialem jest większy ciągnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

no tak skoro masz wiekszy to 100-110km ci styknie.ja bym bral new hollanda.prowy daja teraz na maszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6612? czy 6712 S ? Seria 6700 S już w sprzedaży???  A jak już to napisz jakie wyposażenie jest w tej cenie :D

Edytowano przez Adrian_URSUS_1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

witam co lepiej wziąć z wyposarzenia, w NH T7.175 skrzynie pc z podłokietnikiem classic czy srzynie rc i podłokietnik sidewinder z zaworami ehr, bo cenowo podobnie powinno wyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Czy ktoś jest użytkownikiem John deere 6MC lub RC?co możecie o nich napisać może jakieś
Ceny .do tura i w pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi12    4

Witam. Zna ktoś może cenę Deutz-Fahra 5080 G GS lub JD 5075M z rewersem elektrohydraulicznym?

Edytowano przez maxi12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Ja mam 6100rc prawie od 3 lat a kuzyn 6110 rc

I jak się spisują ciągniki,mieliście jakieś awarie i jak jest z DPF-em nie zapycha się.mile widziana cena i wyposażenie może być na Priw.i jak spalanie przy lekkich i ciężkich pracach. Będę wdzięczny za kilka informacji. Miałem brać nowego NH T5 ale jak na targach zobaczyłem 6 MC i 6RC TO odrazu się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ja mam na nim tura wiec pryka na wolnych i w polu. Dpf wypala sie raz na 100-110 godzin. Nie zapycha sie, w polu jak obciążony to wypalał sie z 15 minut, spalanie na 600 godzin średnia wyszła 6.6 litra. A jak mierzyłem spalanie to w 3 bronię staltech spała okoli 7-8 litrow na ha, w pługu 14-16 3 obrotowa na ha. ubijanie kiszonek 4-4,5 na godzien. Jedyne co zmieniłbym to skrzynie na ecoshift bo na 24, 40 rozwija przy 2100 a powyżej 1900 spalanie idzie dość mocno w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Ja mam na nim tura wiec pryka na wolnych i w polu. Dpf wypala sie raz na 100-110 godzin. Nie zapycha sie, w polu jak obciążony to wypalał sie z 15 minut, spalanie na 600 godzin średnia wyszła 6.6 litra. A jak mierzyłem spalanie to w 3 bronię staltech spała okoli 7-8 litrow na ha, w pługu 14-16 3 obrotowa na ha. ubijanie kiszonek 4-4,5 na godzien. Jedyne co zmieniłbym to skrzynie na ecoshift bo na 24, 40 rozwija przy 2100 a powyżej 1900 spalanie idzie dość mocno w gore

A przy wypalaniu DPF-a nie wali iskrami?mi się spodobał ten model bo trochę waży ponad 5 ton i nadaje się do ładowacza jak i pług.A 4-ke obrotową ibis Vario pociągnie na górzystych mozajkach?miałeś jakieś awarie?i jeśli możesz to cenę i wyposażenie.ja też bym wolał RC bo ma mocniejszy tylni TUZ i wybór skrzyni biegów.

Edytowano przez pestek666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Jakimi iskrami? To nie 60. Zależy jakie górki i co za mozaiki. U mojego kuzyna chodzi w akpil km 180 i daje rade ale u nas raczej górek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Jakimi iskrami? To nie 60. Zależy jakie górki i co za mozaiki. U mojego kuzyna chodzi w akpil km 180 i daje rade ale u nas raczej górek nie ma

Znajomy mówił żeby uważać przy wypalaniu dpf bo silnik wtedy pracuje na wysokich obrotach i sadza która jest wypalana potrafi się odrywać i doprowadzić do zapalenia np.ścierni.u nas ziemie ciężkie jak to na żuławach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Jak chu.... na wysokich. W polu nie widać żadnej różnicy a jak musisz wypalić np. Na podworku to ma około 1100-1200. Jak masz bardzo ciężkie ziemie i spore górki to moze mieć cieżko w 4. Orać bedzie oral ale nie bedzie odpowiedniej prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Jak chu.... na wysokich. W polu nie widać żadnej różnicy a jak musisz wypalić np. Na podworku to ma około 1100-1200. Jak masz bardzo ciężkie ziemie i spore górki to moze mieć cieżko w 4. Orać bedzie oral ale nie bedzie odpowiedniej prędkości.

Z DPF -em nigdy nie miałem do czynienia dlatego też wolę się dowiedzieć czegoś od osoby która ma z tym do czynienia.a możesz jeszcze cenę zdradzić i wyposażenie bo mi handlowiec z FRICKE wstępnie na targach powiedział że 6100mc z turem w 220 netto się zmieści.ale ja wolałbym 6100rc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj