Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kowboj27    0

Może coś drgnie jak płacą 600,u mnie paszówka 660,młyny 690,więc raczej drożej nie będzie,a za miesiąc zacznie się ruch bo wiosna i kasa potrzebna

 

Podaj kolego jakieś namiary gdzie płacą za paszówke te 660 ? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

To jesteś bamber mówisz. Trzeba by przesiać, albo nie czekać z przesianiem to nie byłoby 4t.

 

niestety nie jestem bamber 33 swojej ziemi 45 z dzierzawami ale dzIerzawy to wiesz dzierzawy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

zaklepane auto pszenicy paszowej po 600 netto z odb firma Agrito w zeszłym tygodniu wystawiłem oferte sprzedaży 50t pszenicy paszowej po 625 netto z odb na e-wgt i dzis rano tel od firmy Eco Truck Długołęka ze po 620 netto daja z odbiorem jak leci byle by robaka nie było, jeszcze z nimi nie handlowałem więc sie narazie sie waham spróbuję auto wypchać do nich jedynie za gotówkę. Handlował już ktoś z was z tą firmą??

Eco-Truck

ul. Wrocławska 33 d

55-095 Długołęka

 

Kolego poczytaj sobie o tej firmie, w necie jest kilka informacji o jej właścicielu, wszystko znajdziesz. Ja bym się nie odważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dwa lokalne skupy 620 brutto paszowa, zachodnia lubelszczyzna. Jutro jedzie ostatnie 10 ton,  co się nie zmieściło na Tiry. Szkoda bo parametry konsumpcji. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Szczepanki 640-680 netto ale nie wiem jakie parametry. Podobno trochę obniżyli. Będziesz wiedział coś więcej daj znać. Też muszę z próba podskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826

Rozsądna to znaczy jaka,następny tydzień mam umówiony za 600netto,a także pszenżyto w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Dobrze że z ukrainy trochę idzie bo by hodowla padla przy tych cenach za paszówkę 700 już chcą B)

 

a Ty to chcesz się dorobić na cudzej stracie!!!! jak się bierzesz za hodowle to zapewnij sobie zaplecze paszowe . świnie po 4,50 sprzedasz???????????? trochę szacunku dla innych i ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Hm pszenżyto po 600 netto no to ceny ostro w górę

A miały spaść nie?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

ciekawe jak to będzie później? tak z obserwacji pogody i pokrywy śnieżnej w różnych regionach Polski nie zapowiada się na duże wymarznięcia. chociaż na jakiekolwiek wnioski jeszcze za wcześnie . w tym roku duży wpływ na podwyżki miały wypłacone zaliczki dopłat -rolnicy nie wywozili ziarna bo kase mieli jakby wypłacili reszte teraz to wogule ciekawie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826

Pszenżyto cały czas u nas chodzi w cenie pszenicy paszowej z powodu fizycznego braku na rynku[wymarznięcia] i dużej produkcji trzody w regionie

Edytowano przez ws71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

O masz, a u nas pszenżyto wywoziłem 500 zł i to z wielką łaską... Zostało już tylko ok 6 ton do wywiezienia. Tu na wschodzie zboże z zagranicy psuje rynki niesamowicie. 


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pszenżyto cały czas u nas chodzi w cenie pszenicy paszowej z powodu fizycznego braku na rynku[wymarznięcia] i dużej produkcji trzody w regionie

 

tERAZ LEPIEJ PSZENICĘ KUPIĆ NIŻ PSZENŻYTO BO łatwiej dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Nowy cennik Golpaszu: http://www.golpasz.pl/pl/skup_zboz/

 

jest taka firma zajmujaca sie skupiem Centra? 

Może Thegra: http://www.thegra.com.pl/pl/4/firma

 

620 bodajże wyjściowa dawał, idzie zależnie od parametrów trochę się miesza żeby te parametry były. Pierwsze 2 auta chyba nawet po 595 były gdzie wyjściowa, 560, ale to już wcześniej było. 

Jakościowa ma ponad 13 białka 440 opadanie 82 gęstość. 

 

PZZ dają 650,- tylko że dla mnie daleko ciągnikiem. 

 

 

 

 

Agrolok jak z płatnością? Co prawda zakupy tam się robiło  i robi, ale zboża nie odbierał od Nas. 

W maju 2016 byli wypłacalni i chyba nadal są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534

w pon sprzedałem łódkę pszenicy po 640.

Gęstość była 76-77, białka nie wiem, ale jak mierzyłem to było 12,5, ale nie wiem ile wyszło na porcie

Poszła przez pośrednika na port

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K100    98

 710zł netto pszenica

zastanawiam sie czy sprzedać 

umowa leży i tak patrze na nią  :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forsze    15

 710zł netto pszenica

zastanawiam sie czy sprzedać 

umowa leży i tak patrze na nią  :huh:

 

Na porty czy młyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534

dobre ceny macie. Zresztą Wy tam na Kujawach zawsze macie ceny bdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Ty weź nie prorokuj. Bo dopiero co pisałeś, że w styczniu czy tam od połowy cena będzie spadać a poszła do góry, więc oby nie było że po Twoich postach przewidujacych podwyżki cena pójdzie w dół.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskw75    118

Już kiedyś był na forum taki koleś co tak siał zamęt, zapomniałem tylko jego nick. A może to ten sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

 710zł netto pszenica

zastanawiam sie czy sprzedać 

umowa leży i tak patrze na nią  :huh:

ja dzis podpisałem na połowę zbiorów na młyn za 700. Kuj-pom, bede woził do Szczepanek, ale nie bezppśrednio dla Michalczyka tylko przez Agrochem. Tak wyszła lepsza cena.

Sam Michalczyk płaci 640-680 w zależnosci od gestosci i glutenu.

 

(w zeszłym roku tak czekałem, czekałem i sie przeczekałem- przegapiłem najlepszą cene, w tym wolę chociaz połowe miec sprzedaną.)

 

TYlko musze sam dowieźć do konca stycznia, bo w przeciwnym wypadku płące horrendalna kare.

Mam nadzieje, ze nie nawali śniegu albo nie bedzie jakichś ślizgawek, bo mam troche wiekszych górek przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj