Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

 710zł netto pszenica

zastanawiam sie czy sprzedać 

umowa leży i tak patrze na nią  :huh:

za takie pieniadze nie wachałbym sie ani chwil tylko sprzedawał.

puki co czekam na wiosne moze dam rade wywieść teraz nie ma szans


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Serwisy branżowe podają, że w Stanach są problemy z pszenicą - tylko 25% upraw jest w dobrej kondycji z powodu pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

Ty weź nie prorokuj. Bo dopiero co pisałeś, że w styczniu czy tam od połowy cena będzie spadać a poszła do góry, więc oby nie było że po Twoich postach przewidujacych podwyżki cena pójdzie w dół.

 

u nas lokalnie mazowieckie to nie poszla nic do gory dzis dzwonilem to 620 paszowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

A poszło w dół?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty weź nie prorokuj. Bo dopiero co pisałeś, że w styczniu czy tam od połowy cena będzie spadać a poszła do góry, więc oby nie było że po Twoich postach przewidujacych podwyżki cena pójdzie w dół.

Nie zwracaj uwagi, albo zwracaj z uśmiechem na twarz. On jest trollem, robi to dla fanu zamieszanie w różnych tematach. Niczym żartowniś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1305

 710zł netto pszenica

zastanawiam sie czy sprzedać 

umowa leży i tak patrze na nią  :huh:

 

Ja bym spylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K100    98

Ja bym spylił.

już cyrograf podpisany umowa poszła 

 

trzeba kasę szykować na zakupy z prowu.... heee

dobre ceny macie. Zresztą Wy tam na Kujawach zawsze macie ceny bdb

dobre ceny to maja w pomorskim 

w  pzz kruszwica za 14.5    640zł 

 

na porcie 760zł  za 14.5 i  78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

Serwisy branżowe podają, że w Stanach są problemy z pszenicą - tylko 25% upraw jest w dobrej kondycji z powodu pogody.

 

w ubiegłym sezonie gadali tak o Ukrainie i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

ja dzis podpisałem na połowę zbiorów na młyn za 700. Kuj-pom, bede woził do Szczepanek, ale nie bezppśrednio dla Michalczyka tylko przez Agrochem. Tak wyszła lepsza cena.

Sam Michalczyk płaci 640-680 w zależnosci od gestosci i glutenu.

 

700 netto czy brutto? Bo na stronie agrochemu cena 650-670netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

netto

 

ale to chyba nie jest oferta dla wszystkich, tylko taka chwilowa, na wywiązanie sie agrochemu z jakiegos kontraktu.

 

Ot jak dobrze żyjesz z handlowcem, to Ci o takim czyms da znac, 

Za te cene mieli tylko pareset ton skupic i to sie w pare godzin skonczyło.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Za rolpetrol.com.pl:

 

Pogorszyła się kondycja pszenicy ozimej w Stanach Zjednoczonych. W Oklahomie zaledwie 25% upraw oceniono najwyżej. W Kansas jest to 44% w porównaniu do 54% rok wcześniej. Wszystko za sprawą niesprzyjających warunków pogodowych.

ROL - PETROL Giełda Paliwowo-Rolna, komentarz analityków FAMMU/FAPA z wykorzystaniem Reuters i innych źródeł, 11 stycznia 2017
 
Zazwyczaj podają wiarygodne i sprawdzone informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Handlował ktos z firma Unex Lublin? Jak z ich wiarygodnoscią i wypłacalnoscią?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Handlował ktos z firma Unex Lublin? Jak z ich wiarygodnoscią i wypłacalnoscią?

 

Jak mnie odwiedzisz to Ci opowiem. Ile teraz daja?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Sprzedawałem im rok temu i było wszystko ok. Przychylam się do pytania przedmówcy. Ile proponowali? Ja miałem od nich propozycję na początku grudnia na konsumpcję 625 netto przy 100 tonach. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Mi w tym tygodniu oferowali 600netto paszówka. Jęczmieniem nie są zainteresowani.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3390

W USA nie dość że pogoda nie ciekawa to okazało się że zasiano bardzo mało zbóż najmniej od stu lat !!!! Według poprzedniego roku mniej zasiano o 10 % a według sezonu 2015  mniej zasiano o 18 % . To nie jest jakieś 1 marny procent a znaczy obszar . Do tego to co rośnie nie jest rewelacją . To nie jest już gdybanie że zobaczymy jak będzie na wiosnę tylko rynek stopniowo będzie reagował już dziś . Jednym słowem ciekawie się robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj