Polecane posty

bizon1    247

rzepak matif 1800 polska 1950

pszenica matif 780 polska 600

da się ? oczywiście ze się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    119

Kolego Bizon1, gdzie dają 1950 za rzepak? Chętnie bym sprzedał w takiej cenie. Jak dotąd najwyższą propozycję miałem 1910 na pocżątku grudnia. Na dziś chyba coś koło 1860. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie 

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 730pln netto czyli na porcie 760 cena styczeń, gęstość min. 76/opadanie 300 szybkie odbiory

Pszenica 14 - 730pln netto czyli na porcie 760 cena luty, gęstość min. 77/opadanie 280

Pszenica 12.5 - 715pln netto czyli na porcie 745 cena styczeń, gęstość min. 76 szybkie odbiory

pszenica paszowa 650FCA

Pszenica nowe zbiory 705pln FCA

Rzepak 1855netto loco gospodarstwo styczeń

Rzepak nowe zbiory 1650pln netto

Bobik 740pln netto

Peluszka 800pln netto 

Kukurydza cena na porcie 680pln netto

Pszenżyto FCA 580

Jęczmień 600FCA

Łubin 880FCA

Owies 535FCA

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Edytowano przez MarcinBrzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    247

alio takie ceny były podawane tu na forum ale mi chodzi o to że rzepak może być drozszy w kraju niż na rynkach światowych natomiast jest wręcz odwrotnie ze zbożami

Edytowano przez bizon1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

ADM Górki rzepak luty 1920 netto + dopłata do jakości.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chcesz mi powiedzieć że w 97 można było kupić case mx 120 za 50-60 tysięcy ?  teraz za takiego używanego trzeba dać 70-80

 

W 97roku toza te pieniądze można było kupić 60 konnego ursusa B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

ADM Górki rzepak luty 1920 netto + dopłata do jakości.

 

Całkiem niedawno zwróciłeś mi uwagę, że piszę nie na temat. Zwróć uwagę w jakim temacie piszesz o cenach rzepaku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Już kilka razy były postulaty żeby zmienić nazwę tematu.

A co do pisania nie w temacie, to wszyscy tu obecni to robią, bo temat dotyczy cen w 2016 a jakby nie było jest rok 2017.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

Ja bym postulował żeby w temacie byla nazwa sezon 2016/2017 od zniw do żniw i by bylo wszystko jasne. :)

Edytowano przez shrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

A najlepiej jak by była naxwa tematu cena pszenicy bez podawania roku i będzie spokój na 100 lat !!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie 

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 730pln netto czyli na porcie 760 cena styczeń, gęstość min. 76/opadanie 300 szybkie odbiory

Pszenica 14 - 730pln netto czyli na porcie 760 cena luty, gęstość min. 77/opadanie 280

Pszenica 12.5 - 715pln netto czyli na porcie 745 cena styczeń, gęstość min. 76 szybkie odbiory

pszenica paszowa 670FCA

Rzepak 1900netto loco gospodarstwo styczeń,1905 - luty

Rzepak nowe zbiory 1665pln netto

Bobik 740pln netto

Peluszka 800pln netto 

Kukurydza cena na porcie 680pln netto

Pszenżyto FCA 600

Żyto konsumpcyjne 570 FCA

Jęczmień 600FCA

Łubin 880FCA

Owies 535FCA

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25828

A ja tu zaglądam bo chcę znać wszystkie ceny. Był temat "Cena Zbóż" i takowy być powinien, a nie rozdział rzepak pszenica, jęczmień soja sorgo słonecznik czy komosa ryżowa.

Dziś uzgodniłem auto jęczmienia po 610 brutto. Chyba, że ktoś przebije i jutro z gotówką przyjedzie to ok  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie 

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 735pln netto czyli na porcie 765 cena styczeń, gęstość min. 76/opadanie 300 szybkie odbiory

Pszenica 14 - 735pln netto czyli na porcie 765 cena luty, gęstość min. 77/opadanie 280

Pszenica 12.5 - 720pln netto czyli na porcie 750 cena styczeń, gęstość min. 76 szybkie odbiory

pszenica paszowa 660FCA

Rzepak 1900netto loco gospodarstwo styczeń,1905 - luty

Rzepak nowe zbiory 1665pln netto

Bobik 740pln netto

Peluszka 800pln netto 

Kukurydza cena na porcie 680pln netto

Pszenżyto FCA 600

Żyto konsumpcyjne 570 FCA

Jęczmień 600FCA

Łubin 880FCA

Groch 800FCA

Owies 535FCA

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

U Borka nie byłeś? 600brutto płaci. Wąsik z Zofiówki też.

 

Szok, no aż muszę chyba to sprawdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowboj27    0

pomoże ktoś czy chandlował ktoś z was z grupą d5 z żuromina bo mają dobrą cene na pszenice ale czy są wypłacalni to już tego niewiem jak ktoś coś wie o tej firmie to pisać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25828

Szok, no aż muszę chyba to sprawdzić 

Pytałem w Lipsku. Jak młody płaci w Siennie to nie wiem. Z Wąsikiem rozmawiałem telefonicznie.  Ogólnie mocno wzrósł popyt na jęczmień. Wczoraj ktoś z Rzeczniowa też oferował mi 600zł telefonicznie - ale nie podjąłem tematu bo już umówiłem się z innym kupcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karino25    102

U Borka nie byłeś? 600brutto płaci. Wąsik z Zofiówki też.

Pytałem, Borek od 550 do 600. trzeba próbe zawiesc, nie wiem jak z transportem u niego. A Wąsik to chyba zworkowany ma być, 

 

Dzieki za podpowiedz

 

Zainteresowanie jest i cena też poszła do góry. Tel. sporo. W świętokrzyskim tańszy bo  550 brutto

Edytowano przez karino25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj