dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody2010    0

czyli jak komuś zależy na towarze to zapłaci odpowiednią cenę jak za taka wagę cena względna nie sprzedawać poniżej 8 zł i już niech oni się martwią, że nie maja towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

Gość je bierze bez pośredników (sam je ubija i mięso gdzieś dalej wywozi, bo przerobem mięsa już się nie zajmuje). Sprawa jest taka że gdyby nie on to handlarze dalej robili by co chcieli. Dwa lata temu przejął budynki po byłej masarni i wszedł z ceną od razu o złotówkę wyższą niż handlarze. Także konkurencja robi swoje. Co do sprzedawania to ja też bym się wstrzymał tylko niestety kasy trzeba i jednego sprzedaliśmy- drugi jeszcze został (który lepiej je, i budowa mu pozwala by złapał więcej kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

grzepo u mnie tak samo było lokalny skup płacił ile chciał dopóki konkurencja nie przyszła nagle cena u niego lepsza też sprzedałem teraz jednego bo spadały z ceny a kolejnego mam bbb wiec niech łapie te kg kilka miesiecy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Kolego ten byk BBB to od twojej krowy czy zakupiony?


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

No właśnie mam krowy mieszańce hf-pimątes i miałbym ochotę pokryć BBB tylko że mam obawy co do wycielenia

inseminator twierdzi że lepiej nie ryzykować w różnych artykułach piszą że wycielenie to podobnie jak u HF i sam nie wiem co zrobić

Napisz jakie masz doświadczenia w tym temacie


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Proszę o info jaka jest cena krów w północnym kuj-pom.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

u mnie poród bez problemu tylko ze zacielałem dużą krowe byczek ma łep mały a z tyłu jest szeroki teraz bede zacielał kolejną krowe co waży 700kg tą rasą bbb , łepek wychodził jak sie cieliła bez problemu troche gorzej jak tył bo tam jest cielak najszerszy ale nie było na tyle problemu żeby sie nie wycieliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobiasz470    0

Jaka rasy krowe masz ???

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

krowa to HO czarno biała Polska krasula tylko zacielam dopiero drugi raz i teraz inna krowe jak ta sie bedzie cieliła to dopiero za 9 miesiecy bede wiedział jutro wstawie zdięcie tego byczka BBB wiek to 16miesiecy waga tak 600kg

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPION1    0

No właśnie mam krowy mieszańce hf-pimątes i miałbym ochotę pokryć BBB tylko że mam obawy co do wycielenia

inseminator twierdzi że lepiej nie ryzykować w różnych artykułach piszą że wycielenie to podobnie jak u HF i sam nie wiem co zrobić

Napisz jakie masz doświadczenia w tym temacie

Ja kryłem krowę ho o wadze max 500 kg właśnie bbb i wycielenie bez problemu

Cena byków w wadze 600netto 7zł oczywiście mieszaniec

Edytowano przez SKORPION1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia    6

a wiecie coś o cenach w małopolsce? mam krowę i byka ponad 600 kg. a może ktoś poleci jakiegoś dobrego kupca. mieszkam w okol krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik169    0

Sprzedałem jednego byczka w środe waga prawie 700kg po 7.50zł a drugiego w czwartek waga 590kg po 7.0zł bo ten mniejszy miał gorszą budowe....ale odydwa czarno-białe Woj.Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

a co za dużo masz kasy

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti212121    2

czy krowa simental jak się jej nie doi wychowa dwa cielaki ? i czy to w ogóle się opłaca tak robić czy może kupować same cielaki i samemu dopajac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276

witam czy sprzedaje ktoś bydło do Biernackiego Golina ???

Sprzedałem im w czerwcu ubiegłego roku bydło na prawie 25 tys. i do dzisiaj nie mam kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

ja juz sprzedawalem pare razy do Biernackiego ale zawsze placili gotowka i sobie chwalilem.

A jak cena wyglada bo w mojej okolicy cisza sie jakas zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julian1002    0

U mnie sasiad sprzedawal byki do tarnowa nie do filii Sokolowa tylko normalnemu gosciowi to zaplacil po 7.4 za byki hf ktore mialy ok 590 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

A jakie macie doświadczenia ze sprzedazą poubojową do Dudy, Chobota, Łukowa? Warto? Wszędzie piszą że poubojowo lepiej się wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czy może wie ktoś jak płacą krowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia    6

dzisiaj poszła krowa AN 581kg po 5.30 z vat a bysiu MM 597 kg 7.3 z vat. powiem tak "ch.j nie pieniądze" ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj