TomMak

strajk rolników!

Polecane posty

Piotras    2

Zgadzam się z Tobą kolego "deer" w Polsce jest eszcze za dobrze najlepiej niech płacą po 2 zł może wtedy się ruszą i zaczną coś działac rolnicy a nie tylko nieliczna grupa! Zakłady miesne DUDA ciągną pułtusze z niemiec z magazynów wojskowych ponieważ kończy im się termin przydatnosci a nasze kto by się Tym przejmował!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

ubite w 1999


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Gdyby rolnicy tak sie zjednali jak piszecie to mielibysmy swojego prezydenta i swoj rzad!!! Ale na wsi nigdy nie było jednosci i nie bedzie. Moj okreg wyborczy to 4 wsie i zgadnijcie kto wygrał wybory?POpaprancy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

Deer ty masz racje jakby wszyscy tak to by cos sie zdziałało a tak to nic nie osiągniemy, ale powiem ci wprost byłem wśród tych co blokowali rądo na głównej trasie przejazdowej jeżdziliśmy po radzie ciągnikami ze swinami i powiem ci wprost jakbym tam tak do dzis jeżdzil to chyba razem z tymi swinami zdech bo nikt sie tym niezainteresował tylko sie smerfy pojawiły i wjechali na rądo aby nas odcholować ztamtąd a potem jeżdzili zanami po radzie w tej procesji tak ze 15 minut i wysłuchiwaliśmy ze mamy sie wynieść zato że chcieliśmy smerfów posłuchać jak nas wkoncu zatrzymali to dostaliśmy po mandacie i natym sie skończyło. WNIOSEK taki ze protest był udany tylko smerfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

po raz kolejny się nie zgodzę demokracja z definicji opiera się na wyborze, a chciałbym zauważyć, iż rolników reprezentują izby rolnicze (wszystkich rolników) mające do dyspozycji stosunkowo duże środki, a to Wy nie bierzecie udziału w wyborach tłumacząc swą absencję złą sytuacją w sektorze ale niestety koło się zamyka i oby ktoś pokazał rolnikom jak się zabrać za siebie a później za utrudnianie życia innym (Andrzej Lepper niestety uczynił przeciwnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

mój ojciec podczas wyborów do Izb Rolniczych był w radzie. Frekfencja podczas wyborów wynosiła 3% ;) . Zeby coś zdziałać musimy być zjednoczeni mieć jedno zdanie i te same cele !! ale jak to szukać porozumienia jak kazdy by drugiumy chetnie noge podłożył! taki jest polska mentalnośc. potrzebujemy silnych i mądrych ludzi w izbach rolniczych którzy bedą natyle mocni ze dają rade coś zdziałać !! no ale jak to zrobić jak frekfencja wynosi 3%??????. A w izbach siedzą ciule co nić nie robią .kiedyś ktoś mądry powiedział odnośnie wyborów " kto niegłosował ten nie ma prawa narzekać".Blokowanie dróg nic nie da (moim zdaniem).każdy narzeka i natym sie kończy jego zaangarzowanie. pozdro

poprawcie mnie jesli sie myle.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

mylisz się podobnie jak pozostali ale tylko w wąskim obszarze "ciule" w izbach nie są przyczyną niskiej frekwencji lecz niska frekwencja skutkuje "ciulową" reprezentacją rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
mylisz się podobnie jak pozostali ale tylko w wąskim obszarze "ciule" w izbach nie są przyczyną niskiej frekwencji lecz niska frekwencja skutkuje "ciulową" reprezentacją rolników

pisałem ze frekfencja wynosiła 3%! i widac jak rolników obchodzi ich własna ;) (to jest takie głupie ze aż śmieszne). :) .ale wrućmy do tematu... do izb trafiają ludzie którzy niepowinno sie odrywać od pługa!. nie mówi ze wszyscy to ciule ale trafia ich tam nie mało!. i sam sposób głosowania ojciec muwi ze ludzie tak sobie strzelali na kogo zagłosować :) .dziwne to troche a napewno nie tylko w moim okregu tak było...... do izb powinni isć ludzie z wykształceniem którzy znają sie na gospodarce ( nie mylić z gospodarzem).i bedą wiedzieli ze np . nie da rady zeby swinie było odrazu po 5zł.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

ja to mam dość tego oszołoma- moim zdaniem on nie myśli o rolnikach a chce jedynie znów dopchać się do korytka :angry:

 

miał szansę się wykazać i jak ocenili jego pracę wyborcy wszyscy wiemy...


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Popieram @kubi z Leppera to już ludzi nie będzie... (a czy wogóle kiedyś byli?) Rolnicy są tak mocni, że Lepper nie potrzebny im do pomocy... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja szczerze wierzyłem kiedyś w te jego "marzenia" o zdrowej Polskiej wsi.... Ale po jego akcji kiedy miał się wykazać to byłem w szoku.... on nie maił prawie żadnego konkretnego pomysłu jak to prowadzić....

 

Po prostu szkoda słów.... nie wiem kto by był najlepszym ministrem rolnictwa może P. Los ??


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
Ja szczerze wierzyłem kiedyś w te jego "marzenia" o zdrowej Polskiej wsi.... Ale po jego akcji kiedy miał się wykazać to byłem w szoku.... on nie maił prawie żadnego konkretnego pomysłu jak to prowadzić....

 

Po prostu szkoda słów.... nie wiem kto by był najlepszym ministrem rolnictwa może P. Los ??

Zgadam sie z toba Lepper dał ciała na całej lini... :) . mówcie co chcecie ale ja mam zaufanie do rządów PO z PSLi mam nadzieje ze jakoś sie nam poprawi. ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Mowcie co chcecie ale Leper nie był taki zły! Moim zdaniem lepbszy niz ten Sawicki! Bynajmniej było go widac w mediach a obecnego bardzo mało,i jak na razie cały rzad prawie nic nie zrobił!!!Po co był ten gabinet cieni bo ja nie wiem a mieli miec tyle ustaw gotowych a tu nic. Nawet senat przestał pracowac bo nie maja nad czym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Aaa to Ty wolisz takiego co go dużo t TV a nic nie działa ??


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
Aaa to Ty wolisz takiego co go dużo t TV a nic nie działa ??

No to teraz powiedz mi w czym jest lepszy Sawicki od Lepera?!

A wiesz czemu PROW nie idzie? Pomysl!!! Jak sie nie domyslisz to ci powiem,a wiem od wysoko postawionego pracownika ARiMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

PROW - wielka kpina od złożenia wniosków nawet nie kiwnięto palcem- po co to było stawiać w stan gotowości całą armię ludzi - nie wspominając o rolnikach - na JEDEN dzień - chyba teraz czekają jak wszystko znów zdrożeje o jakieś 12-15 % i zaczną dopiero coś robić - aby ROLNIK znowu dostał po D...


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Panowie - a może tak uderzymy na Warszawę - tylko nie kilka tysięcy ale KILKASET...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

@1rajdzik dobry pomysł , wszyscy rolnicy powinni pojechać do Warszawy i ją zablokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Po co jechać na Warszawkę ?

Zeby powiedzieli w tv że rolnicy łamią prawo bo drogi blokują ? Dopłaty dostają i jeszcze im źle ? I tym podobne komentarzy by były w prasie i tv.

 

Powtórzę jeszcze raz w obecnej sytuacji, wg. mnie najlepszym sposobem jest pospolite ruszenie rolników i od umówionego dnia nie sprzedanie ani jednej świni do ubojni , ale pod warunkiem że dostosuje sie 100% rolników.

 

I nikt nam nie zarzuci nie prawnych działań, no bo przecież można nie sprzedawać świń, nikt nam tego nie zabroni. Jestem pewien że po 2 - 3 tygodniach wszystkie ubojnie zmiękną i to rolnicy będą dyktować ceny świń.

 

A najważniejsze że rolnicy zyskaliby szacunek, że potrafią się zjednoczyć, a którego w chwili obecnej nie mamy nawet sami dla siebie nawzajem.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Tylko wątpię żeby 100% rolników nie sprzedało świń zawsze się jakiś znajdzie ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Niech będzie 90% rolników, ale namawiać należy 100% rolników.

 

Niech raz izby rolnicze na cos się naprawde przydadzą.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Gdyby była taka jednosc wsrod rolnikow to dawno bysmy byli najmocniejsza grupa społeczna!!! A nie jestesmy i nie bedziemy(popatrz na strajk w WArszawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
No to teraz powiedz mi w czym jest lepszy Sawicki od Lepera?!

A wiesz czemu PROW nie idzie? Pomysl!!! Jak sie nie domyslisz to ci powiem,a wiem od wysoko postawionego pracownika ARiMR.

 

 

No jeśli chodzi o różnice to w TV niebo a ziemia. Ale jeśli chodzi o działanie w kierunku rozwoju wsi i rolnictwa to samo....


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj