hubert25a2

prądownica 400W zamiana na alternator Ford MK2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubert25a2    2

Witam  was  dzisiaj zakupiłem alternator z Forda MK2   Boscha 14V 60-90A   na szajbę samochodową która będzie zmieniana od ruskiego  i moje pytanie  brzmi  w jaki sposób podpiąć ją do oryginalnej instalacji ? (powiem tylko że przy alternatorze jest 5 wyjść regulator w kabinie ) i czy  można jakoś to podłączyć ?  czy może pasować  szajba od ruskiego alternatora ? i czy nie przeładuje akumulatora  ? (akumulator 140ah zapa 12v) proszę o  odpowiedzi ;) pozdrawiam :)  

 

link do alternatora z Forda  :http://archiwum.allegro.pl/oferta/alternator-ford-mondeo-mk2-1-6-bosch-93bb10300ag-i5071463927.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Z tego co mi wiadomo to prądownica służy do gaszenia pożarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert25a2    2

Z tego co mi wiadomo to prądownica służy do gaszenia pożarów...

mechanik mówił jak mu zanosiłem to potocznie jest to nazywane prądownicą (prądnica-alternator) więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Mechanik pewnie stodołowy.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Tak dla ścisłości koledze chodzi o "PRĄDNICĘ" Jeżeli chodzi o kółko pasowe, to nie koniecznie będzie pasować, ale trzeba pokombinować. Ja w swoim Władku też miałem kiedyś alternator z pięcioma wyjściami i regulatorem w kabinie. Można to zmienić wyrzucając stary regulator, a przewody od niego zaizolować. Mam tak zrobione już 25 lat i jest wszystko w porządku. Dobry elektryk- mechanik ogarnie to w pół godziny.

Edytowano przez Marcelix

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj