Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


9819 odpowiedzi na ten temat

#9221 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 573 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 październik 2017 - 14:12

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Jeśli tak to dobrze, bo matka Ziobry pozywa Polskę, więc kasę ktoś musi zabezpieczyć. :D  ;)Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 08:00
 •  

#9222 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 13 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:MAZOWSZE
 • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
  zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
  Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
  Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium
  .

Napisany 06 październik 2017 - 14:20

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

DLYQIYEXoAAQxEa.jpg


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .


#9223 Share daron64

daron64

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 634 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:NBR
 • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 06 październik 2017 - 15:59

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

http://natemat.pl/20...u-hitem-w-sieci

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 08:00
 •  

#9224 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 06 październik 2017 - 17:19

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#9225 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1256 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 06 październik 2017 - 17:54

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

No bardzo dowcipne . Trzymajta se i se zjedzta , zo wy kogo obchodzita , ważne żeby same sukcesy odtrąbić .

 

Jaki social  dostałem bo  nadal  odpowiedzi  nie uzyskałem.

A co byś  chciał  powrotu  do  Socializmu    Państwo ma ci  gwarantować  zbyt  na twoje  świnie ???

Ja bym wam pozwolił  hodować  ale  Morda  w kubeł  jak nikt  tych świń  nie będzie  chciał  kupić.


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#9226 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 573 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 październik 2017 - 18:15

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Jak nie kupi? Przecież nie dawno krzyczeli w rządzie że konserwy porobią i każą kupować wojsku, więzieniom i szpitalom. :D Opublikowali też listę zakładów które mają przerabiać te odyńce na konserwy. Oczywiście to było za***iste posunięcie, krok w kierunku wyeliminowania z rynku tychże zakładów. A że rejon Łukowsko-Sokołowski to oprócz dużych firm szereg mniejszych, to mamy szansę za jednym zamachem pozbyć się sporego przemysłu przetwórczego. 

Zaraz się okaże że jedyne duże, zostaną zakłady Piniego koło Kutna. Co prawda Animex opylił je Chińczykom, ale im chyba ASF nie przeszkadza.#9227 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisany 06 październik 2017 - 18:50

Obecna sytuacja polityczna w Polsce “Seryjny samobójca?” Pełna lista osób, które zginęły w dziwnych okolicznościach!
 
 
 
 
 
 
 

Praktycznie każdy z nas widział film Patryka Vegi, “Służby specjalne” i pamiętają kwestię: “Dzień dobry, przyszliśmy panu zrobić samobójstwo.” Ostatnie lata okrywają się hańbą wymiaru sprawiedliwości w każdej możliwej sprawie. Do tej pory nie udało się ustalić kto, lub jaka grupa ludzi odpowiada za działania tzw “seryjnego samobójcy”. 

Lista osób, które zginęły w niewyjaśnionych jak do tej pory okolicznościach jest koszmarnie długa.

 
 

Zresztą zobaczcie i oceńcie sami:

1) Generał Sławomir Petelicki – były dowódca jednostki „Grom”. Znaleziony martwy 16 czerwca 2012 roku. Ostro krytykował ustalenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych i opieszałość polskiego rządu przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy w Smoleńsku. Zmarł na skutek ran postrzałowych.

2) Andrzej Lepper – polityk Samoobrony, wicepremier w rządzie PiS – LPR – Samoobrona, znaleziony został wiszący w swoim biurze. Wbrew oficjalnej wersji lansowanej w mediach, przyjaciele Leppera twierdzą że polityk Samoobrony nie był skłonny do takiego czynu. Wreszcie poprawiał się stan ciężko chorego syna, tymczasem kochający ojciec popełnia samobójstwo? Nie zbadano faktu siedmiu śladów butów w biurze Leppera, otwartego okna pomimo obecności klimatyzatora czy dziwnego rusztowania za oknem. Faktem jest, że Lepper miał olbrzymią wiedzę. To On pierwszy mówił o Talibach lądujących w Polsce, o finansowaniu polskich partii przez obce mocarstwa i wielu innych niewygodnych faktach. Więcej już nic nie powie.

 

3) Róża Żarska – adwokatka Leppera – „zmarła” w lipcu 2011 r. w Moskwie.

4) Marek Papała – komendant główny policji – zamordowany 25.06.1998 r.

5) Artur Zirajewski ps. Iwan (29.01.1972 – 03.01.2010) – samobójstwo (?), płatny morderca, jeden z głównych świadków w sprawie zabójstwa komendanta głównego policji Marka Papały. Zmarł w gdańskim więzieniu, gdzie odbywał wyrok za działalność w tzw. Klubie płatnych zabójców. Według TVN24, miał on otruć się po otrzymaniu tajemniczego grypsu. Na łamach „Gazety Wyborczej” min. Krzysztof Kwiatkowski zdementował te doniesienia i powiedział, że przyczyną śmierci był „zator płucny”.

6) Pułkownik Leszek Tobiasz – były oficer WSI, główny świadek oskarżenia w tzw. aferze marszałkowej dotyczącej m.in Bronisława Komorowskiego. Po przegranych przez PiS wyborach zgłosił się do ówczesnego Marszałka Sejmu – Bronisława Komorowskiego informując o rzekomej korupcji w szeregach Komisji Weryfikacyjnej WSI co okazało się nieprawdą, ale umożliwiło działania operacyjne w stosunku do członków Komisji. W marcu 2012 miał zeznawać, ale nie zdążył bowiem zmarł kilka tygodni wcześniej. Poinformowano, że zgon nastąpił „z przyczyn naturalnych”.

7) Jacek Dębski – polityk, były minister sportu – zamordowany 12.04.2001 r.
W 2001 roku zamordowany został Stanisław F. – kelner z hotelu, w którym spotykali się członkowie mafii paliwowej z prokuratorami, politykami i oficerami służb. Oficjalnie jego śmierć uznano za samobójstwo.
W lutym 2002 roku zamordowany został Zdzisław M. – drugi kluczowy świadek w sprawie mafii paliwowej. Jego zgon również uznano za samobójstwo, a syna, który zabiegał o sekcję zwłok i rzetelne śledztwo, wsadzono na 3 miesiące do aresztu.

 

8) Chorąży Stefan Zielonka – szyfrant Służby Wywiadu Wojskowego, posiadający dostępy do najtajniejszych informacji wywiadu wojskowego. Znał klucze, hasła, systemy tajnej komunikacji, również NATO-wskiej, był zorientowany w kwestii polskich służb wywiadowczych za granicą. Mimo to, przez dwa tygodnie po zaginięciu jest poszukiwany jak zwykły obywatel a nie osoba mająca wiedzę o największych tajemnicach państwa. Śledztwo prowadzone jest opieszale, dopiero po dłuższym czasie następuje przeszukanie ogródków działkowych na których Zielonka często przebywał. Zaczęły się pojawiać plotki o chorobie psychicznej szyfranta, o dezercji na nawet zdradzie. W kwietniu 2010 dwóch mężczyzn znajduje rozkładające się ciało a przy nim sznur, rzeczy niezidentyfikowane przez rodzinę i doskonale zachowane dokumenty. Badania kośćca wykazały, że ciało należy do szyfranta Zielonki, badania zęba jednak wykluczyły to. Ostatecznie w czerwcu 2010 roku, poinformowano że znalezione zwłoki to zwłoki szyfranta Zielonki.

9) Grzegorz Michniewicz – dyrektor generalny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, członek rady nadzorczej PKN Orlen. Jego ciało znaleziono wiszące 23 grudnia 2009 roku a więc w dniu, w którym do Polski wrócił remontowany w Rosji TU – 154, który później rozbił się w Smoleńsku. Grzegorz Michniewicz miał dostęp do…

…CZYTAJ DALEJ…

 
 
 

I to ma być partia inteligencka? Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę! „Wyborcza” nieopatrznie demaskuje ugrupowanie Tuska…

opublikowano: 18 września 2013 · aktualizacja: 19 września 2013

tusk_pilkarz_premier_gov_pl_2.jpgfot. premier.gov.pl
Podziel się
Poleć

Ale się porobiło! Platforma Obywatelska, lansująca się od lat jako partia inteligenckich elit, zostaje brutalnie odarta ze swego założycielskiego mitu. I to przez kogo?! Cios w plecy Tuskowi zadaje... „Wyborcza”.

Gazeta ujawnia, że nawet POłowa członków ugrupowania sprawującego od sześciu lat władzę może pochwalić się zaledwie podstawowym wykształceniem.

„GW” najwyraźniej przeraziła się swoim odkryciem, bo zaskakujące dane, zaczerpnięte  z elektronicznej bazy członków PO, podała w tekście, który opatrzyła niepozornym tytułem „Partia Tuska w liczbach”. A liczby te mogą szokować!

Gazeta podaje, że informacjami na temat wykształcenia podzieliło się 70 proc. spośród 43 tys. działaczy Platformy.

I tutaj może być zaskoczenie. Chociaż PO ma wizerunek partii inteligenckiej, to aż 14,1 tys. z tych, którzy przyznali się do wykształcenia, ukończyła tylko podstawówkę. Prawie tyle samo osób zadeklarowało wykształcenie wyższe i średnie (14,6 tys.). Zawodowe - ok. 1,3 tys. osób

– pisze „GW”.

Gazeta nie dodaje, że 14,1 tys. osób z zaledwie podstawowym wykształceniem stanowi blisko połowę owych 70 proc. członków ujawniających wykształcenie. Nie wiadomo jak sytuacja przedstawia się wśród  pozostałych 30 proc. działaczy, ale raczej trudno zakładać, że gremialnie nie zdecydowali się ujawnić matur, doktoratów, habilitacji i profesur.

Platforma ma też inną poważną przypadłość – gwałtownie się kurczy. W ciągu dwóch lat liczba członków partii spadła o 7 tys.

Nie tylko w oczach swoich wyborców PO traci powab

– konstatuje „Wyborcza”.

Byliśmy partią, którą rozprawiła się z Kaczyńskim, część osób niosły emocje posmoleńskie, część liczyła na to, że z partyjną legitymacją łatwiej im będzie znaleźć pracę. Dziś ta motywacja nie działa

– użala się sekretarz generalny partii Andrzej Wyrobiec, plasujący się szczęśliwie w tej połowie partii, która ma wykształcenie wyższe od podstawowego.

JUB/ „GW”

 

 #9228 Share tedek2

tedek2

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 115 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Sport,motocykle

Napisany 06 październik 2017 - 19:05

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Takie zyciowe

Załączone miniaturki

 • 15435904_1881826012047660_600355868_n.png
 • images.jpg


#9229 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 68 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 październik 2017 - 20:41

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

ten lisvek strasznie się boi o tuska zaledwie 2 tygodnie temu 

Tusk w 1993 r.: "Polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic nie warte. Dlatego są i będą tanio sprzedawane"

 

już kontra  :lol:


a najlepsze jest niby dowód

 "szokową prywatyzacją" pic.twitter.com/H90aDboiKT

— Piotr Witwicki (@PiotrWitwicki) 15. Mai 2017

 

Niestety ta strona nie istnieje!
Możesz przeszukiwać Twittera za pomocą poniższej wyszukiwarki lub wrócić do strony głównej.


szczerze lepsze jest to 

 

PGE Polska Grupa Energetyczna kupiła od EDF elektrownię w Rybniku!

Czytaj więcej: http://www.dziennikz...pracy,12100438/

 

Umowa warunkowa dotycząca kupna elektrowni w Rybniku i innych zakładów na terenie Polski przez PGE została podpisana 19 maja 2017 r.  Dzięki samodzielnemu przejęciu 8 elektrociepłowni w największych aglomeracjach, takich jak Trójmiasto, Wrocław czy Kraków, zlokalizowanych łącznie w pięciu województwach, elektrowni Rybnik na Śląsku i blisko 400 km sieci ciepłowniczej w czterech miastach, Grupa PGE umocni pozycję lidera na polskim rynku elektroenergetycznym i zostanie największym dostawcą ciepła systemowego. Umowa warunkowa o łącznej wartości 4,5 mld zł została podpisana 19 maja 2017 r. - czytamy w oficjalnym komunikacje PGE. ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA DZISIAJ POLECAMY PROGRAM KATARZYNY KAPUSTY Z CYKLU TU BYŁAM Dzięki przejęciu 8 elektrociepłowni w Gdyni, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Zielonej Górze, Zawidawie i Siechnicach, Grupa PGE

 

nie uważasz ze ważniejsze są czyny a nie hipokryzje lewicy mnie się podoba bo elektrownia Rybnik jedna mocniejszych w Polsce obcy kapitał zbijał majątek na przemyśle śląskim 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#9230 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 685 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 06 październik 2017 - 21:09

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

DLYQIYEXoAAQxEa.jpg

Jakby tego nie zrobili to ZUS  by się nie wypłacił.

 

Eeee tam majątki. Niech zwrócą okupowane terytoria

 

 

A co byś  chciał  powrotu  do  Socializmu    Państwo ma ci  gwarantować  zbyt  na twoje  świnie ???

Ja bym wam pozwolił  hodować  ale  Morda  w kubeł  jak nikt  tych świń  nie będzie  chciał  kupić.

 

Socjalizm to my mamy ale ty piszesz o sterowanej centralnie gospodarce. ASF to właśnie przykład takiej gospodarki - państwo decyduje co masz zrobić ze swoimi świniami. Normalnie powinieneś mieć prawo produkować nawet chore świnie jeśli ci się to podoba a jak nikt nie kupi to twój problem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 08:00
 •  

#9231 Share karolr2

karolr2

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1644 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 październik 2017 - 21:52

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ale ty pieprzysz.. to tak jak byś powiedział mas broń to strzelaj a jak cię wsadzą to twój problem.

http://polskaracja.c...tent=zbfjsnsoqc

A po za tym HGW podobno może pakować szczoteczkę :blink:#9232 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 685 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 06 październik 2017 - 22:07

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Nie tylko twój problem ale twoje ryzyko i konsekwencje.

Jednak nikt ci nie kaze strzelać tylko masz taka mozliwość. U nas socjalistycznu rząd mówi ci co masz robić i ogranicza twoje wybory. Po paru pokoleniach w socjaliźmie naród idiocieje bo jak ktoś decyduje za nich to wyłącza się myslenie i inwencja. To tak jak z dzieciakami wychowanymi przez nadopiekuńczych rodziców. Są dorośli lecz niesamodzielni

Hanka nawet godziny nie spędzi w areszcie i stawiam na to karton dobrego piwa.


Edytowany przez Ulman, 06 październik 2017 - 22:08.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#9233 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 573 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 październik 2017 - 06:57

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Dajcie spokój Gronkiewiczowej. W tej chwili, cała komisja opiera się na założeniu że trzeba wsadzić kogoś do więzienia bo da to fajny efekt. Powiem tak, za dużo wrzasków Jakiego, za mało konkretów w postaci dokumentów z podpisem HGW. Najwyżej mogą próbować pójść w stronę braku nadzoru nad pracownikami albo czegoś takiego. Niestety wychodzą już sprawy ze służbami i ludźmi dla nich pracującymi, a że są to goście głaskani przez obecną władzę to chyba szczególnie mocno ich przesłuchiwać nie będą. Ja jednak bardziej skupiłbym się na realnej ocenie poszczególnych przypadków niż pogoni za HGW. Jak się znudzi to polecam działkę pod tytułem zwrot majątku kościołowi. A tam pole do popisu szerokie jak step.#9234 Share daron64

daron64

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 634 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:NBR
 • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 07 październik 2017 - 08:44

Obecna sytuacja polityczna w Polsce @romek

https://wiadomosci.w...23212682495617a

#9235 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 68 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 07 październik 2017 - 13:32

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

jest tam gdzieś napisane prywatyzacja zagraniczna? dzisiaj prezes uważa prywatyzację z lat 90. za złodziejski proces, który osłabił polską gospodarkę. Jednak tuż po 1989 r. był jej gorącym zwolennikiem. Mówił wręcz o potrzebie "szokowej prywatyzacji". szkoda ze nie dodali ze prywatyzacji ale oddać polakowi  :lol:

 

śmiać mi się chce nagle cały axel springer rozmawiał z reporterem gw z pomorza ??? :lol:  :D  podałeś przykład ładnej propagandy jednym głosem lesweki wp onety jeden temat ?? dobre źródła...

 

przypomni sobie 2015 strajk rolników też wylali jednym głosem na ciebie pomyje nierobie utrzymywany z dotacji  :P  

 

 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#9236 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 573 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 październik 2017 - 14:01

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Nie nacjonalizacja, tylko prywatyzacja. Oddać Polakowi? A to dopiero dzisiaj byłby wrzask że co wzięli to złodzieje i uwłaszczyli się na państwowym. Jedyna zaleta byłaby taka że dziś, o ile jeszcze by żyli, można byłoby ich osądzić w ramach igrzysk dla ludu. Zawsze dobrze mieć pod ręką kogoś do bicia.  Prezes  pewnie by tłumaczył że owszem był za oddaniem zakładów w prywatne ręce, ale nie przypuszczał ze nowy właściciel będzie chciał zarabiać. Czyli wszystkich oszukał. a jak oszukał to pewnie.... (wiadomo kto i jaki ma paszport). No chyba że to wina Tuska, to ja przepraszam bo nic tu nie poradzę.#9237 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 685 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 07 październik 2017 - 16:20

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

jest tam gdzieś napisane prywatyzacja zagraniczna? dzisiaj prezes uważa prywatyzację z lat 90. za złodziejski proces, który osłabił polską gospodarkę. Jednak tuż po 1989 r. był jej gorącym zwolennikiem. Mówił wręcz o potrzebie "szokowej prywatyzacji". szkoda ze nie dodali ze prywatyzacji ale oddać polakowi  :lol:

 

śmiać mi się chce nagle cały axel springer rozmawiał z reporterem gw z pomorza ??? :lol:  :D  podałeś przykład ładnej propagandy jednym głosem lesweki wp onety jeden temat ?? dobre źródła...

 

przypomni sobie 2015 strajk rolników też wylali jednym głosem na ciebie pomyje nierobie utrzymywany z dotacji  :P  

Co ty Romanek ciśnienia nie trzymasz?

Prezes był za prywatyzacją ale nie zagraniczną. Skoro tak to ilu naszych rodaków miało wtedy kapitał by coś kupić i godziwie za to zapłacić? Po co mieliby wtedy dużo za to płacić jak wszystko bankrutowało?  A może sprzedając wtedy tylko naszym kupiliby to PZPRowcy i panowie z służb. Co by nie zrobił to źle i teraz Jaruś wrócił razem ze swym "prawcowym" :P  elektoratem do jakże prawicowej myśli o korzeniach marksistowskich że najlepiej jakby wszystko było wspólne i państwowe.  

Czemu Romanie drogi, nie kupowałeś wtedy za bezcen by ocalić ten nasz  majątek przed siłami zła i lewakami?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#9238 Share daron64

daron64

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 634 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:NBR
 • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 07 październik 2017 - 18:00

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Lepszym źródłem z pewnością są obrazki Bogdana, albo Wawrzyńca

#9239 Share Agrest

Agrest

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1136 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:płd. mazowieckie WLI

Napisany 07 październik 2017 - 18:14

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 Skoro tak to ilu naszych rodaków miało wtedy kapitał by coś kupić i godziwie za to zapłacić

To jakaś prywatyzacja przez podmiot zagraniczny odbyła się za godziwe pieniądze? Czy to tylko rodacy mieliby wówczas takowe pieniądze uiścić?

Fakt że ludzie nie mieli kasy,  ale prywatyzacja była bandycka często za ułamek wartości towaru zgromadzonego w magazynach - a gdzie wartość nieruchomości, maszyn...Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 08:00
 •  

#9240 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 573 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 październik 2017 - 18:36

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Nie było szansy nawet na takie "niegodziwe" pieniądze ze strony polskich inwestorów. Ale szykuje się nam powtórka z rozrywki, tylko tym razem w kolejce ustawiły się grupy producenckie.


Edytowany przez mirro, 07 październik 2017 - 18:39.


Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: 60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF. zobacz »