idzkos

Ilosc oleju w silniku skrzyni zwolnicach itp.

Polecane posty

idzkos    14

Witam przeczytałem cały temat Renault-Płyny eksploatacyjne ale nic nie znalazłem ile idzie oleju do silnika, skrzyni, przednich zwolnic i przedniego mostu. model to 103.54 :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Przejrzyj jeszcze raz może jednak znajdziesz. Prośba na przyszłość - skoro znalazłeś odpowiedni temat nie zadawaj pytania w innym (nowym) temacie.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

+ - 
skrzynia 58L
przedni most 4.2L

zwolnice 1.35
Dane są w przybliżeniu dokładne musisz sam sprawdzić wlewając olej i sprawdzając jego stan. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos    14

Jak mowie ze przejrzałem to nie bede tego samego czytał drugi raz. Prawda jest taka ze w tamtym temacie bym raczej sie na odpowiedz nie doczekał. 

 

w przednim moscie i zwolnicach to najprostszy olej przekładniowy zalac ? a ile mniej wiecej idzie oleju do silnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155

znalazłbyś link do strony Fuchsa, a tam są przybliżone ilości podane oraz rodzaj oleju, pomijając już producenta


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Domek96
      Witam rozleciało mi się łożysko zwrotnicy renault75.14 nie mam numerów jakie łożysko tam powinno być może ktoś wie
    • Przez PiterParker
      Mam wyciek oleju że skrzyni a dokładnie jest pod skrzynią dekiel przykręcany na 4 śruby w który wchodzi rura ciągnące się po dole skrzyni w stronę mostu. W tym dekielku jest otwór i wystaje zawleczka. Po zawleczcze co jakiś czas spływa kropla oleju. Jest to malutki wyciek ale po dłuższym postoju ciągnika w jednym miejscu zauważalna jest plamka na betonie czy kostce. Czy ktoś orientuje się do czego jest w/w zawleczka ? Jak się do tego dobrać?   

    • Przez kuchar0071
      Witam
       
      Jesłi ktos ma podobny ciagnik i wie do czego kazdan lampka jest przypisana i co ona oznacza bede wdzieczny za opisanie lub wysłanie instrukci serwisowej lub obsługii
       
      adamkucharskiair@gmail.com

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z ładowaniem w ciągniku renault 461, po odpaleniu ciągnika ładowanie jest wzorowe ale po czasie gdy włączę wszystkie światła ładownie spada, i alternator się grzeje ( szczególnie koło pasowe)po wyłączeniu obciążenia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdjęciu, a i mechanik założył mi taki kabel od ładowania (jak na zdjęciu) a ja teraz założyłem od spawarki bo myślałem że coś pomoże. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jakaś opcja przerobienia alternatora z jakiegoś VW na taki pasek, bo wiem że golfy 2 miały na 10mm ale wolał bym coś nowszego. Pozdrawiam 🙂🤚🤚🤚🤚i czekam na Pomoc.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj