News
idzkos

Ilosc oleju w silniku skrzyni zwolnicach itp.

Polecane posty

idzkos    14

Witam przeczytałem cały temat Renault-Płyny eksploatacyjne ale nic nie znalazłem ile idzie oleju do silnika, skrzyni, przednich zwolnic i przedniego mostu. model to 103.54 :)

AlaCapone    5006

Przejrzyj jeszcze raz może jednak znajdziesz. Prośba na przyszłość - skoro znalazłeś odpowiedni temat nie zadawaj pytania w innym (nowym) temacie.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Renault85-15TX    182

+ - 
skrzynia 58L
przedni most 4.2L

zwolnice 1.35
Dane są w przybliżeniu dokładne musisz sam sprawdzić wlewając olej i sprawdzając jego stan. 

Vixa balet :D

Wiadomość z agroFakt.pl

idzkos    14

Jak mowie ze przejrzałem to nie bede tego samego czytał drugi raz. Prawda jest taka ze w tamtym temacie bym raczej sie na odpowiedz nie doczekał. 

w przednim moscie i zwolnicach to najprostszy olej przekładniowy zalac ? a ile mniej wiecej idzie oleju do silnika ?

izydor6280    724

znalazłbyś link do strony Fuchsa, a tam są przybliżone ilości podane oraz rodzaj oleju, pomijając już producenta

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez suzuki18l
      panowie jak wybić ten bolczyk od siłownika 

• Przez wolof25
      witam mam problem ze swoja renault 110-14  z   spomaganie  bo jak mam 1500 obrotów na silniku to działa a gdy zejdzie ponierzej 1500 obrotuw to jusz nie działa  spomaganie  a było wymieniane orbitrol i pompa na nowe 

• Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez dawid464
      witam
      jakiej firmy są skrzynie biegów w ciągnikach renault a w szczególności 120.54 nectra?
      czy są bardzo awaryjne i czy są z nimi problemy? jak z częściami do nich ?
    • Przez Kolo12
      Witam, mam taki problem moja Renaulta dymi na biało taki gesty biały dym pojawia się on zaraz po za kręcenia rozrusznikiem, uprzedzam pytanie płyny chłodniczy w normie. Ten dym pojawia się na wolnych obrotach i podczas schodzenia z obrotów)(odpuszczenie gazu). Moje podejrzenia padły na lejace wtryski idąc tym tokiem myślenia wtryski są zrobione i dym jest dalej może mniejszy ale jest. Paliwo dobrej jakości. Tu moje pytanie gdzie szukać przyczyn może zawory są zle wyregulowane i się nie domykaja. Bo już nic nie przychodzi mi do głowy moc silnika jest w normie. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.